Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Hujšanje: kje smo in naši cilji

Pojdi na stran 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. mar 2012 11:24
Povezava do prispevka
Jaz sem začela hujšati poleti 2010 in sem se znebila 9,2 kg in sem potem do lanskega poletja to težo tudi obdržala. Še ni bila idealna, a sem bila z izgledom že zelo zadovoljna.
 
Potem pa je bilo stresno obdobje, ko sva morala reševati ene pomembne stvari in sva zanemarila redno gibanje in gledanje na prehrano. Sva jedla sicer še vedno zdravo, a v večjih količinah. Tako, da sem dobila žal dobrih 7 kil nazaj.
 
Do idealke je načrt izgubiti 12 kg. Ne bo lahko, a sem optimistična.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
Mis
Starost: n/aPridružen: 16. sep 2005Prispevkov: 1707Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. mar 2012 12:35
Povezava do prispevka
Jaz opazam, da pri meni kg ne pomenijo nic. Pred leti sem trajno izgubila 10%teze. Zdaj imam sicer cca 2 kg vec kot takrat, ko sem imela najmanj kg, a sem mnogo bolj suha. Tako da jaz tehtnice ne upostevam vec, zame je merodajen le merilni trak. Cim zacnem gresiti pri hrani (sladkarije) takoj dobim kaksen cm na stegnih in bokih. Vsem, ki hujsate svetujem, da si postavite cilje v stevilu izgubljenih cm in ne kg. Ker vcasih teza stagnira (sploh ce delate veliko vaj za moc), dejansko pa vseeno hujsate. Ce se osredotocite samo na kg, zna biti to huda frustracija.
0
Nazaj na vrh
spehko
Starost: 37Pridružen: 2. dec 2010Prispevkov: 607Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. mar 2012 12:51
Povezava do prispevka
Res je, jaz imam v obdobjih, ko veliko telovadim, vedno 2 kili več.
Špehko.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 30. mar 2012 13:08
Povezava do prispevka

Mis je napisal/aJaz opazam, da pri meni kg ne pomenijo nic. Pred leti sem trajno izgubila 10% teze. Zdaj imam sicer cca 2 kg vec kot takrat, ko sem imela najmanj kg, a sem mnogo bolj suha. Tako da jaz tehtnice ne upostevam vec, zame je merodajen le merilni trak. Cim zacnem gresiti pri hrani (sladkarije) takoj dobim kaksen cm na stegnih in bokih. Vsem, ki hujsate svetujem, da si postavite cilje v stevilu izgubljenih cm in ne kg. Ker vcasih teza stagnira (sploh ce delate veliko vaj za moc), dejansko pa vseeno hujsate. Ce se osredotocite samo na kg, zna biti to huda frustracija.

WORD.
 
Če boste intenzivno športale, boste lahko celo težje (!!!), ker boste dobile mišično maso (mišice so precej težje od špeha) a veliko vitkejše. Tako, da vam res najtopleje priporočam, da tehtnico zabrišete nekam in se raje merite in samoopazujete (predvsem koliko špeha imate, kako se vam delajo šlaufi, ko se usedete ipd.).
 
Lahko pa 'shujšate' v mišice (ki pri hujšanju seveda najraje in najhitreje gredo - to sicer preprečuje CLA) in boste vse srečne, ker boste lažje - dosegle pa ne boste v resnici nič oz. celo nazadovale, ker bo špeha (skoraj) enako, mišice bodo pa šle.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. mar 2012 13:15
Povezava do prispevka
Ja, to se sicer strinjam.
 
Samo v primeru, da ima nekdo namen izgubiti več kg in ne samo 2 ali 3 ali pa se trudi izgubljeno težo obdržati, pa je tehtnica vseeno pomemben pokazatelj.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
Lajka
Starost: 51Pridružen: 26. avg 2011Prispevkov: 136Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. apr 2012 12:03
Povezava do prispevka
Bravo punce! Jaz sem imela po porodu +25 (katastrofa, i know;), zdaj jih imam pa še +5 ... gremo migaaat!
0
Nazaj na vrh
mayabee
Starost: 39Pridružen: 29. mar 2012Prispevkov: 202Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. apr 2012 9:24
Povezava do prispevka
Danes sem se tehtala.... -5 kg Smile
Še 20 pa bo Embarrassed
0
Nazaj na vrh
lorelaj
Starost: 38Pridružen: 28. apr 2011Prispevkov: 3Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. apr 2012 10:55
Povezava do prispevka
Bravo punce, da ste tko motivirane...tudi sama se pridružujem. Visoka 165cm, težka cca 60 kg, cilj 54kg kolikor sem jih imela pred enim letom. Kako se rekreirate, kaj jeste? Sama ugotavljam, da je veliko težje shujšat, kot pa se zredit...v bistvu se še učim, ker nikoli nisem rabila hujšat, so se pa v enem letu nabrale maščobne oblogice, ki jih je treba počasi in vztrajno skurit. Sama treniram na orbitreku, občasno pa naredit tudi vaje za oblikovanje telesa, pa seveda kak pohod, sprehod...joooj, zakaj gre tko počasi dol, ko je šlo pa tko hitr gor???? Unhappy ampak verjamem, da nam bo ratalo! Samo vztrajat je treba, pa bo....
Mejte se, smejte se, pa migat ritke Smile
0
Nazaj na vrh
Stella081
Starost: 38Pridružen: 10. apr 2012Prispevkov: 16Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. apr 2012 10:13
Povezava do prispevka
Zdravo punce in gospodične. Stara sem 26 let in bi rada učinkovito shujšala (ni nujno do poletja ampak pač sistematično in disciplinirano) nekjedo 5 kilogramov. Nič pretiranega, ne vem pa kje začeti, ker mi do sedaj ni bilo treba na nič posebnega paziti. Rada bi se znebila odvečnih maščobnih oblogic, celulita in pa rada bi se počutila bolj lahka, okretna.. Mi lahko katera svetuje kako naj začnem?
0
Nazaj na vrh
Enya87
Starost: n/aPridružen: 23. mar 2012Prispevkov: 18Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 16. apr 2012 20:48
Povezava do prispevka
Najprej se ne bi bilo slabo vprašati, kako si jih sploh pridobila. Bodi pozorna na slabe navade in bolj disciplinirana, tako pri gibanju, še bolj pa pri prehrani. mene vedno zje*ejo ogljikovi hidrati (kruh, sladkor, testenine, čokolino...), ker nimam meje pri njih + jem iz stresa. Tak da sem se naučila, da se moram malo bremzat, ko je še čas, in da mi ne sme biti škoda časa, ko športam (čeprav niti približno ni vedno fajn, se poskušam motivirat). Drugače pa mislim, da imaš na Planetu lepote OGROMNO člankov v rubriki Rekreacija & hujšanje, tak da se kar začni izobraževat... Wink
Pause if you must, but don't stop.
0
Nazaj na vrh
Stella081
Starost: 38Pridružen: 10. apr 2012Prispevkov: 16Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. apr 2012 15:09
Povezava do prispevka
Hey Enya, ja meni tudi ful pašejo ogljikovi hidrati, predvsem te rogljički, žepki, piškoti pa čokolada.. verjetno je tudi zaradi tega, ker pri svojem delu precej sedim in imam potem eno razvado, da skoz nekaj grizljam zraven. razmišljala sem, da zato verjetno nimam pravega vpogleda v to koliko dejansko pojem in da manj porabim kot pojem in se je mogoče zato začelo nabirat.
sem pa posledično začela razmišljati tud o zdravih prigrizkih ala brusnice, semena ipd. ki bi jih zamenjala za piškote in čokolado, čeprou sej veš kako je k ti pade cukr pa rabš dozo...  moram mal pobrskat po netu da dobim ideje za kšn ''healthy snack'', razmišljala pa sm tud o kšnih ''guarana'' pripravkih, da mi dvignejo nivo energije pa pol mogoč ne bom rabla tok cukra. če pa maš ti še kakšno idejo se ful priporočam. bom pa počekirala še po drugih tematikah na forumih, itak Smile
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. apr 2012 8:21
Povezava do prispevka
Jaz sem nikjer Se moram počasi spravi v red preden postanem bombica. Pa saj hrana je zdrava (razen občasnih napadov na sladkarije), a moram nujno zmanjšat količine (samo pogledam hrano, pa se že redim) in začet športat. A ko vedno pride nekaj vmes, da ni mogoče. Če ne drugega, pa to polulano vreme.
 
Sedaj sem 2 dni spet na ok tirnicah glede hrane in upam, da bo tako ostalo.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
mayabee
Starost: 39Pridružen: 29. mar 2012Prispevkov: 202Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. apr 2012 10:38
Povezava do prispevka
Podpis! Sleepy
0
Nazaj na vrh
nothingspecial
Starost: 38Pridružen: 5. apr 2012Prispevkov: 28Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. maj 2012 14:47
Povezava do prispevka
Stella081 je napisal/aHey Enya, ja meni tudi ful pašejo ogljikovi hidrati,...



Hey Stella081, svetujem ti, da se navadiš pojesti čim več sadja in zelenjave, ki ima polno vitaminov in tako poskušaš prelisičiti svoj organizem, da bi segal po nezdravih ''snackih''; zelo dobro je jesti kake oreščke ampak ne preveč, mogoče korenček ipd. Jaz si vmes za malico kdaj privoščim tudi jogurt ali skuto (s sadjem, kosmiči), da me malo nasiti.
Ne pozabi, da pri sedečem delu je poraba kalorij res majhna, zato je treba pazit, da ne vneseš več kot porabiš.
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. maj 2012 14:51
Povezava do prispevka

Punce, ta tema je namenjena spremljanju napredka in sporočanju o doseženih ciljih. Bolj splošna tema o hujšanju je tukaj, ogljikovi hidrati pa tudi imajo svojo temo - klik.


Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Hujšanje: kje smo in naši cilji
Stran 12 od 29
Pojdi na stran 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.