Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Hujšamo s Planetom Lepote! - 4. del

Pojdi na stran 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71
katarincka
Starost: 34Pridružen: 22. jun 2011Prispevkov: 281Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. mar 2012 22:32
Povezava do prispevka
Izločila sem belo moko, sladkarije (sem jih že prej jedla zelo zelo malo) in cvrtje. Ogljikove hidrate jem samo še do kosila, potem pa nič več. Za zajtrk ponavadi pojem kosmiče z jogurtom ali kakšen kos kruha z namazom, kosilo kar pač je (če naprimer naši doma jejo pašto, si pač skuham posebaj ajdovo ali polnozrnato, namesto krompirja riž itd...), za malico ponavadi kakšno sadje ali jogurt, večerja pa je itak največja muka. Solata, kakšno jajce ali tuna in to je več ali manj to... Smotano je, ker je zdaj tako obdobje, ko ni neke izbire pri zelenjavi, tako da se mi zdi, da res jem eno in isto. Saj bo kmalu več izbire in bo takoj boljše!
0
Nazaj na vrh
Elani
Starost: 33Pridružen: 20. mar 2011Prispevkov: 289Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. mar 2012 6:38
Povezava do prispevka
Jupi, 2 kg manj!! Smile
0
Nazaj na vrh
Maisie
Starost: n/aPridružen: 13. nov 2007Prispevkov: 807Kraj: Planet ZemljaStatus:Offline
Objavljeno: 28. mar 2012 9:15
Povezava do prispevka
Septembra odhajam na morje, zato je zaenkrat moj cilj do septembra ustvariti FIT postavo:) Predvsem delati na izgubi maščobe, ter seveda krepitvi mišic.
Ter seveda cilj izgubiti vsaj 5 kg. Moje trenutni stanje 160cm in 65 kg. Vendar se mi skoraj vse drži na nogah in nekaj na trebuhu:(

Moji treningi:
Pon: Zumba
Tor: Powerplate trening individualno
Sre: Skupinska vadba na poweplate
Čet: Powerplate trening indvidualno
Pet: Skupinska vadba na powerplate
Sob: Zumba

Pri prehrani se trudim jesti vse v pravem razmerju, čim manj predelane hrane. Zvečer se izogibam OH....
 
Skušam se čim bolj disciplinirat predvsem pri hrani.
"Iskanje odličnosti pomeni, da poskušamo dati vse od sebe pri vsem, česar se lotimo."
0
Nazaj na vrh
Danaya
Starost: 35Pridružen: 27. feb 2012Prispevkov: 40Kraj: LJStatus:Offline
Objavljeno: 28. mar 2012 19:56
Povezava do prispevka
No jaz se pa moram pohvalit, sem samo še eno kilo stran od cilja!!  Izgubila 8kg, se kaksen teden ali celo manj pa sem zmagala, kljub veliko vmesnih grehov, mi bo uspelo:) 
''Izgovori so za šibke ljudi, ki si ne želijo dovolj uresničiti svojih ciljev ali ne premorejo dovolj notranje moči, da bi premagali ovire, ki jih življenje postavi, da preveri, če si zaslužite nagrado, ki vas čaka na cilju.''
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. mar 2012 20:29
Povezava do prispevka

Maisie, sva skoraj na istem. Jaz sem pozimi imela 65 kg, zdaj jih imam okrog 62,5. Da sem malo shujšala, opažam predvsem pri oblačilih - kavbojke mi niso več tesne, še spodnje hlače so mi zdaj veliko bolj udobne, kot so bile pozimi (takrat so mi bile res, res tesne).
 
Počutim se oh in sploh boljše, pazim pri prehrani, telovadim, hodim ... In to je to. Gremo dalje image file name: 2ka97ac3f175.gif.
 
Danaya, bravo . Sem ti pa malo fouš image file name: 2ke06753b4b9.png.


Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Magenta
Starost: 31Pridružen: 28. apr 2011Prispevkov: 68Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. mar 2012 20:49
Povezava do prispevka
Uau punce čestitke! Clap Kar tako naprej! Thumbs Up

Pri meni še ni napredka... Verjetno zato ker, priznam, sem se prevečkrat pregrešila in "pozabila" it telovadit ampak sedaj je hladilnik poln zdrave hrane in spet se počutim optimistično.

Za zajtrk sem pričela jesti kosmiče, a mi kravje mleko nekako ne odgovarja, pa tudi nevem koliko je primerno za hujšanje... Razmišljala sem, da bi ga nadomestila s sojinim ali mandljevim mlekom... a ga je mogoče katera že poizkusila?
0
Nazaj na vrh
Danaya
Starost: 35Pridružen: 27. feb 2012Prispevkov: 40Kraj: LJStatus:Offline
Objavljeno: 28. mar 2012 21:10
Povezava do prispevka
Magenta, le optimist bit in nadaljuj zdravo, pa bo šlo Smile
Meni je sojino mleko dobro samo tisto z okusom vanilije, samo ima pa dosti sladkorja notri. Mandljevo je dobro, sicer pa pijem ovseno mleko- ima le okoli 35kcal na 100ml, pa res je okusno Smile dobiš v vseh trgovinah skoraj..Maš potem še možnost riževo, kamutovo, pirino itd...  Kravjemu mleku se je pa res med hujšanjem vsaj bolje izogibati, ja Smile srečno!
''Izgovori so za šibke ljudi, ki si ne želijo dovolj uresničiti svojih ciljev ali ne premorejo dovolj notranje moči, da bi premagali ovire, ki jih življenje postavi, da preveri, če si zaslužite nagrado, ki vas čaka na cilju.''
0
Nazaj na vrh
Zala`
Starost: 34Pridružen: 11. okt 2005Prispevkov: 146Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. mar 2012 21:39
Povezava do prispevka
Punce, a morda katera ve kje bi lahko bil razlog za moj NEnapredek? 

Začela sem prejšnji ponedeljek (torej en teden in pol), jem zdravo, tečem... Zjutraj pojem nekaj polnozrnatega in jogurt da zdržim vsa predavanja preko dopoldneva, kosilo jem dokaj zdravo v ne prevelikih količinah z veliko solate, za večerjo pa kakšno sadje ali pa nekaj lahkega.

Ni mi jasno zakaj sem na teži kvečjemu pridobila, saj ne mislim da bi po dobrem tednu moralo iti dol v kilogramih, ampak ena številka manj pa bi morda le lahko bila. Manjšo številko na tehtnici bi nujno potrebovala za motivacijo Tekla sem v tem dobrem tednu vključno z danes petkrat (pred tem nekaj let sploh nisem telovadila in jedla pravzaprav samo nezdravo), zato bi še prej pričakovala da bo šlo kaj prej dol. Začela sem pri 65,5, zdaj mi teža stoji tukaj.

Ima katera kakšno idejo?
Comfort on difficult days, smiles when sadness intrudes, rainbows to follow the clouds, laughter to kiss your lips, hugs when spirits sag, courage to know yourself, Love to complete your life.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 28. mar 2012 21:43
Povezava do prispevka
Zato, ker ješ premalo in nepravilno. Če je kalorični primanjkljaj prevelik, gre telo v t. i. 'varčevalno fazo', v kateri vse, kar sestradano dobi, hitro shrani v zalogo, ker ve, da bo spet stradalo.
Poleg tega je sadje najslabša možna izbira za večerjo. Malo si preberi to temo + ta cel forum + članke v tej kategoriji, je bilo že ogromno napisanega.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Magenta
Starost: 31Pridružen: 28. apr 2011Prispevkov: 68Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. mar 2012 22:12
Povezava do prispevka
Hvala za idejo Danaya, bom vsekakor probala.

Ko že omenjate kalorije... Sedaj sem se malo igrala s tisto spletno stranjo, ki je bila tukaj omenjena nekaj strani nazaj - Odprta platforma za klinično prehrano. Vnesla sem notri vse kar sem danes pojedla in izračunalo mi je, da sem zaužila okrog 1800 kcal od 2200 kcal priporočenega dnevnega vnosa. Na kalorije se res ne spoznam... tako da nimam pojma a je to ok ali ne...

0
Nazaj na vrh
ursYY
Starost: 35Pridružen: 26. jul 2007Prispevkov: 1819Kraj: ptuj-mbStatus:Offline
Objavljeno: 28. mar 2012 22:37
Povezava do prispevka
pred časom sem pisala o začaranem krogu, no začela sem včeraj, do zdaj kaže vredu, upam da bo kaj iz tega...navijajte zame:)
0
Nazaj na vrh
Zala`
Starost: 34Pridružen: 11. okt 2005Prispevkov: 146Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. mar 2012 6:00
Povezava do prispevka
Tanja, hvala za odgovor

Članke o hujšanju na PL berem že od vsega začetka odkar so bili objavljeni, tako da točno vem o čem govoriš. Verjetno nisem pomislila na "varčevalno fazo" telesa, ker res nikoli nisem lačna odkar hujšam (ne stradam). Nisem pa napisala da imam med glavnimi obroki malice, pač ko čutim lakoto nekaj pojem, tako kot pred hujšanjem, ampak res brez sladkarij in ostale packarije . Zaradi tega nisem niti pomislila da bi bil kalorični vnos premajhen, bom pa o tem vsekakor razmislila in popravila nepravilnosti še pri prehrani (sploh večerja, ko mi zaradi treninga nič ne diši).

Upam da nam vsem uspe!
Comfort on difficult days, smiles when sadness intrudes, rainbows to follow the clouds, laughter to kiss your lips, hugs when spirits sag, courage to know yourself, Love to complete your life.
0
Nazaj na vrh
mayabee
Starost: 39Pridružen: 29. mar 2012Prispevkov: 202Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. mar 2012 10:08
Povezava do prispevka
Pozdravljene planetke!
Tudi jaz se vam pridružujem pri izgubljanju kg...Imam jih res ogromno preveč (25)  - posledica nosečnosti in skrbi za druge, samo zase ne
Temu sem se odločila narediti konec, tako da sem v treh tednih občutno spremenila moje prehranjevalne navade, shujšala 4kg, manjka mi samo še čas za telovadbo...Sicer nekaj telovadim doma, ampak to še ni to. Moj cilj je izguba vseh odvečnih kg vsaj do konca leta. Se vam zdi da je izvedljivo? Vključila sem tudi afriški mango, CLA in pa zeleno kavo. In že nestrpno čakam na rezultate
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. mar 2012 10:18
Povezava do prispevka
Sem vprašala že pod člankom za afriški mango, pa ni nobenega odgovora, zato sprašujem tu še enkrat. Tiste, ki ste nabavile afriški mango, a se pozna kakšen učinek jemanja ali ne? In če ja, na čem vidite, da učinkuje?
 
Kar se sadja tiče, pa sicer ima sladkor, a zelo malo kalorij. Tako, da se mi zdi še vseeno sadje boljše izbira za zvečer kot prigrizek, ko imaš željo po nečem, kot pa kaj bolj kaloričnega ali nezdravega.
 
Jaz sem 2 leti nazaj shujšala 10 kil, pa sem imela ogromno sadja v svoji prehrani.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 29. mar 2012 10:51
Povezava do prispevka
quote:8d01454a64="Zala`"Nisem pa napisala da imam med glavnimi obroki malice, pač ko čutim lakoto nekaj pojem, tako kot pred hujšanjem, ampak res brez sladkarij in ostale packarije ...
Aha, no, to je pa nekaj drugega. Wink

Vseeno ti priporočam, da sadje zvečer zamenjaš s čim bolj beljakovinskim, npr. pusta skuta z olivnim oljem, ribe, kak pust zrezek in solato (če si dobro delala z utežmi, tudi kak konkretnejši hidrat). Ne nujno veliko, lahko čisto malo - toliko, da želodec ni prazen. Thumbs Up

Sinth, nekaj je na forumu Vitalia o tem. Tudi sicer naj bo ta tema splošna, bolj za spremljanje in vzpodbudo, izmenjavo mnenj in izkušenj, za bolj specifične zadeve kot jen npr. prehrana ipd., pa se preselite v ustrezne teme.

Tukaj pa lahko spremljate in beležite svoj napredek. :Y:
 
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Hujšamo s Planetom Lepote! - 4. del
Stran 66 od 81
Pojdi na stran 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.