Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Pecivo za poroko

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
anneta
Starost: -14Pridružen: 18. feb 2004Prispevkov: 2680Kraj: raj na zemljiStatus:Offline
Objavljeno: 14. feb 2005 10:43
Povezava do prispevka
Aprila imamo v družini poroko (brat se ženi, ne jst, da ne bo pomote). Seveda bo potrebno napečti ogromno peciva in to že par dni prej oz. naj bi bili takšni recepti, da pecivo dlje časa ostane sveže. Imaste kakšne ideje??? Ja pa, da ne pozabim, prosim naj bo recept preprost, ker res ne bo časa, da bi mi eno pecivo vzelo celo popoldne.
 
Hvala že vnaprej, Anja
0
Nazaj na vrh
_Katka_
Starost: n/aPridružen: 9. dec 2004Prispevkov: 269Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. feb 2005 13:50
Povezava do prispevka
Za take priložnost se zelo dobro obnese biskvit, oblit s čokolado (v različnih izvedbah). Imam en recept, ampak je v bistvu zelo čokoladen biskvit - ker je veliko čokolade, je bolj kompakten, ki ga narežeš na kocke in obliješ s čokolado (pomočiš v raztopljeno čokolado). Moj recept je novoletna varianta, kjer obliješ s črno čokolado in narediš snežinke iz bele čokolade za okrasitev. Lahko pa uporabiš belo čokolado, dodaš barve, arome. (Za poroko je pecivo lahko bolj kičasto.) Ker je v čokoladi, se obdrži več kot en teden.
 
P.S. Iz lastnih izkušenj - bolje manj lepega in atraktinvega peciva, kot velike količine običajnega peciva. Mislim, da ni potrebno razlagati zakaj...
0
Nazaj na vrh
Jerca
Starost: n/aPridružen: 15. maj 2004Prispevkov: 7789Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. feb 2005 13:57
Povezava do prispevka
Drobno pecivo in piškote lahko napečete že kak teden prej. Kar se pa tiče izdelkov iz biskvita (razna peciva in torte), pa lahko biskvite - rumene in rjave tudi lahko spečeš kakšne štiri do pet dni prej, jih daš na suho in hladno, potem pa dva dni pred poroko režeš, močiš, nadevaš s kremo, en dan prej pa dodaš še obliv. Pa še bolj dobro je vse skupaj, ko se dobro "uleže".
0
Nazaj na vrh
Jerca
Starost: n/aPridružen: 15. maj 2004Prispevkov: 7789Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. feb 2005 21:14
Povezava do prispevka
Čajno pecivo Mignon  - zelo hvaležna in dobra stvar - mora biti narejeno par dni prej:
 

Biskvit:
2 margarini
5 jajc
45 dag moke
30 dag sladkorja v prahu
5 dag kakava
1 vanilin sladkor
limonina lupina

Nadev:
marelična marmelada

Preliv:
10 dag jedilne čokolade
10 dag margarine
1-2 žlici vode





Margarino najprej razstopimo in jo dalj časa stepamo, postopoma dodamo jajce, sladkor v prahu, vanilin sladkor in limonino lupino. Nato maso razpolovimo in eni polovici dodamo 25 dag moke, drugi polovici mase pa dodamo 20 dag moke in 5 dag kakava.

Vsako maso posebej spečemo v pekaču prekritim s papirjem za peko. Pečemo na temperaturi 215? C približno 10 min. Ko se biskvit ohladi, ga prerežemo na polovico in ga zložimo po sledečem vrstnem redu: najprej temni biskvit premažemo z marelično marmelado, nato položimo svetel biskvit in ga namažemo z marmelado. Postopek še enkrat ponovimo.

Zloženko za nekaj časa obtežimo, nato jo po vrhu namažemo z marmelado in prelijemo s prelivom, ki ga pripravimo iz čokolade, margarine in vode.

(Reže se na tanke koščke in tega pride kar precej)
 
0
Nazaj na vrh
kiara
Starost: 49Pridružen: 5. nov 2004Prispevkov: 2540Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 14. feb 2005 22:04
Povezava do prispevka
Pecivo lahko narediš že teden (ali več) prej, ga narežeš in zamrzneš. Na dan poroke pa ga odmrzneš in imaš sveže.
Nikoli se ne kregajte z idiotom,spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!
0
Nazaj na vrh
neleja
Starost: 36Pridružen: 28. jul 2004Prispevkov: 2678Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 14. feb 2005 22:30
Povezava do prispevka
samo, če ga boš zamrznila, pa pol odmrznila, kaj ne bo suho ratalo??
drgač pa npr. potico pa res lahko naredite prej, pa jo zamrznete, pol pa odmrznete, za kakšne bistkvite, pa jz ne vem če je lih primerno...
 
kaj bote to sam pri vas doma pekli?
Ko hodiš pojdi zmeraj do konca... (T.Pavček)
0
Nazaj na vrh
kiara
Starost: 49Pridružen: 5. nov 2004Prispevkov: 2540Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 14. feb 2005 22:39
Povezava do prispevka
Ne bo ratalo suho. Tudi biskviti dobro prenesejo zamrzovanje. Sem sprobala. Včasih pri eni gospe naročim več različnega peciva (tudi za poroko mi je pekla) in ker ne pojemo vse naenkrat, ga zamrznem in po potrebi (npr. nepričakovan obisk) dam iz zmrzovalnika.
Nikoli se ne kregajte z idiotom,spravil vas bo na svoj nivo in premagal z izkušnjami!
0
Nazaj na vrh
alexa
Starost: n/aPridružen: 16. jan 2005Prispevkov: 6840Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2005 13:35
Povezava do prispevka
jaz predlagam Mignone (recept je napisala že Jerca, vedno pa lahko še eksperimentiraš in narediš različne mignončke), kakšna sadna pita, zavitek, suhi piškoti...
 
0
Nazaj na vrh
mamy
Starost: -14Pridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 3274Kraj: v raju na zemljiStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2005 13:51
Povezava do prispevka
Ne smejo manjkati janeževi upognjenci, drobno pecivo: piškotki različnih oblik npr. rožice, ki se po dve zlepijo z marmelado skupaj, kokosove kocke, rumove kroglice, breskve... Potica skoraj obvezno sodi zraven. Malo poglej v kuharske knjige, pecivo mora bit lepo na pogled in okusno, različnih barv in oblik in takšno, da se lahko je z roko brez jedilnega pribora. Razen torte, seveda. 
mamy od sina
0
Nazaj na vrh
Jerca
Starost: n/aPridružen: 15. maj 2004Prispevkov: 7789Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2005 14:06
Povezava do prispevka

RUMOVE KROGLICE

Ø      15 dag mletih orehov

Ø      15 dag naribane čokolade

Ø      3 žlice ruma

Ø      1 zavitek vanilijevega sladkorja

Ø      10 zdrobljenih keksov

Ø      10 dag masla/margarine

Ø      kokosova moka ali čokoladna zrnca za okrasitev

Ø      malo smetane

 

Maslo (margarino ) penasto umešamo , dodamo sladkor in še enkrat dobro zmešamo. Nato dodamo še rum, vanilijev sladkor, orehe, naribano čokolado in zdrobljene kekse. Vse dobro zmešamo in z rokami oblikujemo kroglice. Povaljamo jih v čokoladnih zrncih , sladkorju ali kokosovi moki. Vložimo jih v papirnate košarice.

------------------------------------------------------------------------------

Breskve, hruške



Sestavine
Testo:
25 dag sladkorja v prahu
1 jajce
1 vanili sladkor
2 dcl mleka
1,5 dcl olja
60 dag moke
1 pecilni prašek

Nadev:
20 dag mletih orehov
2 dcl mleka
1 rumenjak
sladkor po okusu
drobtine od vdolbinic

Dodatki:
Kristalni sladkor
jedilna barva ali
ekstrat jagode, banane in pomaranče

Priprava
Vse sestavine za testo z mešalnikom zmešamo in postavimo v hladilnik za najmanj tri ure. Oblikujemo poljubno velike kroglice in jih polagamo na pekač, obložen s peki papirjem. Ne  dajemo jih preblizu skupaj, ker narastejo. Pečemo jih pri 170 stopinjah, da dobijo lepo zlatorumeno barvo. Ko so ohlajene, jim izdolbemo vdolbinice za nadev, drobtine, ki pri tem ostanejo, pa zmeljemo in jih porabimo za nadev. Napolnimo vdolbinice, ter stisnemo po dve polovici skupaj, pomočimo v razredčen ekstrat (1:3, en del ekstrata, tri dele vode). V vsakega malo, da se barve lepo prelivajo. Nato povaljamo v sladkorju in polagamo na pladenj, kjer jih pustimo nekaj časa, da se osušijo.

Opombe
Testo je dokaj mehko, zato ga moramo dati v hladilnik. Iz hladilnika jemljemo sproti količine, ki jo porabimo za en pekač. Delamo na pomokani površini. Če bo pečica prevroča, bodo pokale. Iz te mase lahko delate tudi hruške, češnje,....Ko jih pomočite v ekstrat, je najbolje, da jih za kratek čas odložite na kuhinjsko brisačko, da vpije odvečne kapljice. Le tako bo izgled lep, ker se nanje ne bo prijelo preveč sladkorja. V ekstrat jih pomočimo zelo na hitro, da se testo ne napije preveč.

-------------------------------------------------------------------------------

Janeževi upognjenci

Sestavine

jajca: 5 kom
sladkor: 250 g
moka: 130 g
janež  

Priprava

Mešamo jajca in sladkor, da se močno speni, potem dodamo še moko. Na pekač položimo papir za pečenje. Z žlico nanesemo testo v obliki kupčkov in jih posujemo z nekaj zrni janeža. Pečemo pri 180

0
Nazaj na vrh
mamy
Starost: -14Pridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 3274Kraj: v raju na zemljiStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2005 14:19
Povezava do prispevka
Jerca, ti si pa the best ! Mogoče še rulade, ki so lepe, ampak malo manjši koščki. Pa razni rogljički in potratna potica. Pecivo in piškotki preliti s čokolado, temno in belo, povaljano v kokos, mlete orehe in ribano čokolado. Mogoče še jurčki (isti recept kot za breskve). Midve z mamico sva že pekli pecivo za celo ohcet. Kar naprej naju je skrbelo, da bo vsega premalo, potem je bilo vsega ogromno. Mi smo za goste že vnaprej pripravili in zapakirali pecivo v pvc posodice, da je vsak dobil še malo sladkarij za domov. Tisto z miz smo pospravili v zamrzovalnik in potem počasi porabili. Bilo je kot sveže!
mamy od sina
0
Nazaj na vrh
Jerca
Starost: n/aPridružen: 15. maj 2004Prispevkov: 7789Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2005 14:28
Povezava do prispevka
Mamy, ne boš verjela, ampak ravno na potratno potico sem sedaj mislila. Ampak, se mi zdi, da je že nekje tukaj na forumu recept. (Jaz jo delam kar od oka). si mi pa dala obenem zanimivo idejo. Nečakova enoletna hčerka bo imela konec februarja krst in ne vem, kaj bi jim dala za darilo. Imajo vsega dovolj in sem razmišljala, če ne bi kar "eno peko udarila". Ali mi predlagate kaj drugega, izvirnega, ker nimam pojma. Mamy, ti si polna idej,so, help, please.
0
Nazaj na vrh
mamy
Starost: -14Pridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 3274Kraj: v raju na zemljiStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2005 14:46
Povezava do prispevka
 Jerca, če imajo vsega dovolj, kot praviš, je "podarjena peka" izvrstno darilo. To sem že večkrat prakticirala in se je vedno odlično obneslo. Ali pa lična košarica polna sadje: ananas, pomaranče, banane, jaboljka.... Ampak jaz bi vseeno spekla en velik (Alu) pladenj peciva, lepo ga naložiš in podariš. Naj bodo vsaj tri različne vrste.
A potratno potico narediš kar "od oka"   ? Jaz je še nisem delala.
mamy od sina
0
Nazaj na vrh
Andy
Starost: n/aPridružen: 27. okt 2003Prispevkov: 9911Kraj: in paradiseStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2005 15:01
Povezava do prispevka
Jerca je napisal/a
Mamy, ne boš verjela, ampak ravno na potratno potico sem sedaj mislila. Ampak, se mi zdi, da je že nekje tukaj na forumu recept.
Aha, tukajle: https://www.planet-lepote.com/forum/viewtopic.php?t=447&highlight=potica
0
Nazaj na vrh
smeska
Starost: 45Pridružen: 20. apr 2004Prispevkov: 3451Kraj: primorskaStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2005 15:34
Povezava do prispevka
 Čajno pecivo Mignon bom pa jaz ta teden naredila,Jerca super recept.
Lp,pupika 28


0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Pecivo za poroko
Stran 1 od 5
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.