Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Hujšamo s Planetom Lepote! - 4. del

Pojdi na stran 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63 , 64
MissCarrie
Starost: 34Pridružen: 3. dec 2011Prispevkov: 292Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 28. feb 2012 18:51
Povezava do prispevka
Ja bo treba nekaj truda vložit pa bo. Res je najhuje to, ker se ne počutim dobro in ker ne morem niti hlač več nase spravit. Kar ne morem verjet, da sem prišla do te točke! Tudi jaz sem se spravila tečt po eno urco, sedaj ko je končno konec teh nenormalno nizkih temperatur. Jaz pa si ne kupim nič dokler ne shujšam. Bodo pa nove kavbojke definitivno prva stvar, ki si jo grem kupit!  Kar se majčk in podobnega tiče je vseeno, ker vedno dobim vse samo v rit in noge. 
0
Nazaj na vrh
tinchyka
Starost: 33Pridružen: 7. feb 2007Prispevkov: 4716Kraj: somwhere over thereStatus:Offline
Objavljeno: 28. feb 2012 20:33
Povezava do prispevka
Evo, tudi jaz sem zraven, danes je moj drugi dan, čeprav jaz ne maram skute sploh mesa pa tudi ne morem ogromno pojesti, ampak največ problemov mi itak delajo sladkarije in pa prevelike količine hrane, tako da najprej sem črtala sladkarije in poskušam jesti manjše porcije hrane
I may not be perfect, but I'm always me.
0
Nazaj na vrh
ninnna
Starost: 39Pridružen: 18. jan 2006Prispevkov: 2123Kraj: pod kovtromStatus:Offline
Objavljeno: 28. feb 2012 22:51
Povezava do prispevka
Danes sem se po dolgem času lenobe in bolehanja malce spravila iz hiše in naredila peš en krog.

Jutri ko bom pa res do konca pozdravljena moram nujno na trenažer.

Sem pa precej pridna pri hrani, upam da me ne mine.

Pozdravljene vse nanovo in nastaro hujšeče, bliža se poletje Sleepy zato kar veselo na delo!

Ko bo temperatura višja bom nosila japanke, zdaj se moram zaradi velike riti lomit v štiklih da izgledam daljša 8D
How come Barbie never got pregnant? Ken always came in another box
0
Nazaj na vrh
Elani
Starost: 33Pridružen: 20. mar 2011Prispevkov: 289Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. feb 2012 17:06
Povezava do prispevka
Tudi jaz sem zadnji teden malo bolj aktivna, po 2 mesecih lenarjenja in preveč hrane. Mi je pa kar težko, ker nimam res močne motivacije in se moram ves čas nazaj držat.
Čeprav mi solate zadnje čase nekam zelo pašejo Smile si pa želim da bi pojedla več mesa, pa mi nekako ne gre, čeprav imam lepe zrezke piščanca v zmrzovalniku mi nekako ne paše. Bi pa ribe lahko ves čas jedla, samo kaj ko so tako drage :/
Je pa moj dragi kar precejšen krivec, ker me velikokrat (nekej 2x na mesec - ampka meni se to zdi veliko!) zvleče v mcdonalds (s tem da sem na koncu jaz edina ki je :/ grrr), ali pa hoče jest pico za večerjo (on bi to lahko vsak dan jedel!!!) in podobne stvari - kljub temu, da on tudi kao hujša :)) nekako nimam prave podpore Unhappy

Rabim pomoč pri motivaciji!!!! Smile
Nazadnje urejeno 29. feb 2012 19:39; skupaj popravljeno 1 krat
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. feb 2012 19:01
Povezava do prispevka

Z McDonaldsom in pico je težko hujšat . V prvega me ne vleče, pico pa imam rada, ampak se ji izogibam. Tudi, če si naredim zdravo varianto (PZ testo, zelenjava), se po pici počutim, kot da sem se kamenja najedla, nekam težko. Zato je bolj redko na jedilniku.
 
Elani, od tebe je odvisno. Če te dragi vleče na junkfood, reci, da ne greš ali pa pojdi zraven in ga glej, kako se baše. Druge ni. Ali pa se skupaj spravita na bolj zdrav jedilnik - to bi bilo najbolj pametno.


Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Danaya
Starost: 35Pridružen: 27. feb 2012Prispevkov: 40Kraj: LJStatus:Offline
Objavljeno: 29. feb 2012 19:07
Povezava do prispevka
Elani, kar močno voljo imet, in vsakič ko te bo dragi spet povabil v mcdonalds,ali na pico, si razčisti pri sebi, ali hočeš trenutno zadovoljstvo (hamburger,košček pice), ali večno zadovoljstvo-torej lepo postavo, zdravo telo, ki bo zavidanja vredno:) Nihče ni rekel, da bo lahko, če bi bilo, bi bili vsi ljudje na svetu suhi, si pa zato toliko bolj ponosen nase, ko ti enkrat uspe in potem bolj samozavesten tudi drugje. Tvoj želodec ni nobena kanta za smeti, spoštuj svoje telo, če se imaš rada ga neboš vsak dan filala s pico,hamburgerji, ni tako? saj s tem samo škoduješ sebi, čisto prazne kalorije, kancerogeno ipd. ja, je okusno to je res Big smile samo tudi zdrava hrana je lahko odlična če malo raziskuješ in si pripraviš okusne recepte, jaz jih ponavadi upoštevam na spletni strani mojtrener.si, ali pa na google napišeš dietni recepti in tam najdeš ogromno jedi ki so podobne nezdravim, ampak pripravljene na zdrav način z malo maščob,sladkorja.. samo vztrajaj:)
''Izgovori so za šibke ljudi, ki si ne želijo dovolj uresničiti svojih ciljev ali ne premorejo dovolj notranje moči, da bi premagali ovire, ki jih življenje postavi, da preveri, če si zaslužite nagrado, ki vas čaka na cilju.''
0
Nazaj na vrh
Elani
Starost: 33Pridružen: 20. mar 2011Prispevkov: 289Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. feb 2012 19:36
Povezava do prispevka
Imam vsaj to srečo, da imam rada zelenjavo in sadje ter da rada kuham Smile je pa res, da imam rada tudi nezdravo (sladko, slano in predvsem ogljikove hidrate) Unhappy

Sej ko sem doma, jem precej bolj zdravo, nekje 3 dni na tedne pa sem pri fantu in tam ne jem tako zelo zdravo. Čeprav zadnjič sem po mizi udarila in rekla da bova mela solato za večerjo Big smile
0
Nazaj na vrh
MissCarrie
Starost: 34Pridružen: 3. dec 2011Prispevkov: 292Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. mar 2012 11:35
Povezava do prispevka
Jaz tudi obožujem zelenjavo, solate, sadje, navadne jogurte ipd. vse zdravo pač. Moj se zelenjave tudi pritakne ne. In ja rada kuham, zato skuham tako da sva oba srečna Smile Npr. če jeva meso on zraven je krompir, jaz pa solato ali si naredim zelenjavno mineštro. Če jeva testenine jih jaz pojem zelo malo in si zraven naredim solato, ali pa jih sploh ne jem in zase naredim veliko solato z jajčko, tuno. Zvečer ko on je pico, jo jaz pač ne. Če nisem presegla dnevnih kalorij si privoščim en kos. Včeraj je veselo mljaskal čokolodo, ki me ni niti malo ganila. Sem pila zeleni čaj Smile Za zajtrk mu grem po sveže kajzarce, jaz si kupim kornšpic ali pa jem kosmiče z jogurtom in sadje. Uglavnem zadnje čase se uspešno upiram vsem tem stvarem. Njemu ni treba hujšat, ker je bil športnik, ima super postavo in se mu vsaj zaenkrat junk food nikjer ne pozna. Lucky him 
Po parih dneh se na tehtnici že pozna. To je na račun vode in gre hitro. Sem pa danes dobila M in sem napihnjena že 2 dni kot balon.
Se držim
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. mar 2012 21:24
Povezava do prispevka
Citiram iz naknadno razdeljene teme:
 
ninnna je napisal/a
Včeraj sem podlegla in po mega kregu z mati pojedla 2 mini roladici Unhappy
Ampak me ne skrbi, tudi mini grehi so dovoljeni.
Jutri bom plesala celo noč in bo šlo vse ven...
 
MissCarrie je napisal/aDve rololadici res ne bosta škodili.
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
MissCarrie
Starost: 34Pridružen: 3. dec 2011Prispevkov: 292Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 2. mar 2012 14:35
Povezava do prispevka
Danes ponovna streznitev... Zvlečem iz omare hlače, ki so mi bile še lani prevelike. Danes kot ulite  Jih mam za v službo, ravnokar oblečene, tako da ni osnovnih pogojev, da bi grešila s hrano
Kilogrami pa -1kg. Iz 59,3 na 58,2.
0
Nazaj na vrh
eye
Starost: 42Pridružen: 4. okt 2011Prispevkov: 832Kraj: ZasavjeStatus:Offline
Objavljeno: 2. mar 2012 14:56
Povezava do prispevka
O ja, tudi pri meni je eno takšno srečanje z včasih prevelikim hlačami, pripomoglo k streznitvi. No, pravzaprav je bilo več takšnih hlač  Zaenkrat se še pridno držim in priznam, da je veliko lažje sedaj po skoraj dveh mesecih, kot pa je bilo prvi teden. Trenutno mi takšen način prehranjevanja in redna rekracija prav ustrezata in opažam, da imam več energije.  Pa tudi po stopnicah nisem več zadihana hehe!
Življenje je lepo :)
0
Nazaj na vrh
popcorn
Starost: -14Pridružen: 23. maj 2007Prispevkov: 638Kraj: /Status:Offline
Objavljeno: 2. mar 2012 17:14
Povezava do prispevka
Jaaa, prvi tedni so muka!! Jaz se čez dan še kar dobro držim, sploh tiste dni, ko telovadim, ampak zvečer sem vajena midnight snacka (in tega se po pravici niti ne poskušam odvadit, ker itak hodim spat ful pozno).

Problem nastane, kadar nimamo v hladilniku nič zdravega, ker če pojem nekaj sladkega/oh me nič ne ustavi... se spremenim v cookie monster in pogorim na celi črti 

Drugače sem pa nazaj na tabatah in dodatkih, uvajam zelenjavo vsaj dvakrat na dan pa začela sem se intenzivno mazat, da si malo popravim kožo in skrijem celulit.. no, nek začetek je, za dober rezultat pa se bom morala bolj potrudit s prehrano. Muči me tudi to, da ne maram mesa in da sem v obdobju, ko se mi grozno upirajo tudi ribe in jajca.
Above all, be the heroine of your life, not the victim. Nora Ephron
0
Nazaj na vrh
Danaya
Starost: 35Pridružen: 27. feb 2012Prispevkov: 40Kraj: LJStatus:Offline
Objavljeno: 4. mar 2012 12:26
Povezava do prispevka
No, včeraj sm nekoliko popustila, pojedla sem sama veliko porcijo tistih (vsaj meni) božanskih kokic v koloseju, pa še nekaj koščkov peciva :D  ampak dons spet zagrizeno nadaljujem, sm pretekla 13 km in še cel dan mam generalno čiščenje hiše, tako da bom vse dala vn Smile rezultati pa se že poznajo po dobrem tednu, sem bila kar pridna:) sicer me zvečer velikokrat prime lakota, ampak si nekako probam preusmerit pozornost, ali pa hitro spat da ne grem slučajno do hladilnika Big smile
''Izgovori so za šibke ljudi, ki si ne želijo dovolj uresničiti svojih ciljev ali ne premorejo dovolj notranje moči, da bi premagali ovire, ki jih življenje postavi, da preveri, če si zaslužite nagrado, ki vas čaka na cilju.''
0
Nazaj na vrh
MissCarrie
Starost: 34Pridružen: 3. dec 2011Prispevkov: 292Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. mar 2012 12:59
Povezava do prispevka
Kokice so v kinu tudi meni božanske Smile Tako je prav...če grešiš naslednji dan potelovadiš, spet nadaljuješ z urejeno prehrano pa je. Včasih, ko nisem bila tako zagrižena, sem grešila in potem naslednji dan nadaljevala s kakim junkom in je potem vse padlo v vodo. V enem dnevu se zaradi tega itak nič ne pozna, sploh če naslednji dan lepo vse pokuriš.
Tudi jaz sem pridna, edino telovadba je malo spala. Sicer sem bla kar aktivna s hojo ipd. ampak danes začnem še bolj intenzivno telovadit. Da ne bom samo shujšala in nič zdefinirala telo. Pol je isto vse "mehko" kar pa ni lepo.
Uživajte hujšarice v tem lepem vremenu in bodite uspešne
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. mar 2012 7:55
Povezava do prispevka
Popcorn, najboljša rešitev je, da imaš doma samo zdravo hrano in nič junkfooda. Če tega nimaš doma, te ne more nič premamit.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Hujšamo s Planetom Lepote! - 4. del
Stran 59 od 81
Pojdi na stran 54 , 55 , 56 , 57 , 58 , 59 , 60 , 61 , 62 , 63 , 64
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Fauci je dejal, da ne ve, od kod se je vzelo pravilo o socialni oddaljenosti dveh metrov, priznal pa je tudi, da ni bilo študij, ki bi priporočale maskiranje otrok.