Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prenova portala Planet Lepote 2012

Pojdi na stran 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2012 11:33
Povezava do prispevka

O, hvala!

0
Nazaj na vrh
davor
Starost: 45Pridružen: 29. feb 2012Prispevkov: 8Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2012 11:39
Povezava do prispevka
natasa2 je napisal/a

Mene pa zanima,če bo kje tisti gumbek novih objav (12 ur,24 ur)smiley

 

tega gumbka ne bo, ker imamo globalni zid kjer boš lahko filtrirala vsebino, ki te zanima ..tudi forum

0
Nazaj na vrh
nuuush
Starost: 29Pridružen: 17. avg 2009Prispevkov: 982Kraj: Sevnica/LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2012 17:13
Povezava do prispevka
mijauuu je napisal/a

Mene pa čisto nekaj tako brezveze zanima... slike so vse ful slabe in meglene...a to se bo še kako popravilo s časom? A je boljše, da spremenim sliko? Kakšna naj bi bila, da bi bila bolj ostra? Ne vem zakaj, ma me ful živcira....

 

Avatarji so sedaj večjega formata in so zato raztegnjeni. Popravilo se ne bo - najbolje, da ga ponovno naložiš/izbereš drugega.smiley

moonchild
0
Nazaj na vrh
Pulcina
Starost: n/aPridružen: 18. avg 2007Prispevkov: 1519Kraj: ObalaStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2012 19:24
Povezava do prispevka

Iščem in iščem a ne najdem... kako predlagam novi izdelek za KMM?

Beauty is not caused. It is.
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2012 19:27
Povezava do prispevka

Ne moreš še. Baje da bo to možno konec tedna.

Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Pulcina
Starost: n/aPridružen: 18. avg 2007Prispevkov: 1519Kraj: ObalaStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2012 19:48
Povezava do prispevka

Ajaaa, hvala ti! smiley

Beauty is not caused. It is.
0
Nazaj na vrh
mijauuu
Starost: 37Pridružen: 9. avg 2009Prispevkov: 1045Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2012 21:45
Povezava do prispevka

Meni pa ni čisto jasno... no saj sem ugotovila, da sem očitno vpisala tekst na napačnem mestu... ampak mi ni jasno... če sem bila na globalnem zidu, zakaj se mi je to vpisalo v moj zid... No.. jaz sem hotela malo poskusno nekaj napisat oz. odgovorit... in ok... zdaj sem našla, kje bi mogla kliknit, da odgovorim... in sem se zmotila... samo mi ni jasno pol kje pišeš v globalni zid... če očitno tudi, ko klikneš na globalni zid, pišeš v moj zid... kakorkoli... zelo bi si želela zbrisat kar sem napisala, ker je izven konteksta.... 

Malo je preveč kompliciran ta novi Pl... ali pa sem samo jaz že preveč stara...

https://www.facebook.com/panchidorchi
0
Nazaj na vrh
Pulcina
Starost: n/aPridružen: 18. avg 2007Prispevkov: 1519Kraj: ObalaStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2012 22:59
Povezava do prispevka

Kot sem jaz razumela (naj me kdo popravi, če ni res), da vse pišeš na svoj zid, tisti prispevki ki jih obkljukaš "javno" pa se potem prikažejo, poleg na tvojem, še na globalnem zidu.

 

Meni pa ne pusti naštimati datuma rojstva v profilu, možnost je samo do leta 2001, khm. smiley

Beauty is not caused. It is.
0
Nazaj na vrh
sedora
Starost: n/aPridružen: 5. mar 2012Prispevkov: 468Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. dec 2012 10:45
Povezava do prispevka

Iskalnik deluje! Jeee Smile

0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. dec 2012 23:40
Povezava do prispevka

Eno vprašanje, tako iz fribca. Je prva ikonica pri mojem profilu (sledilci) namenjena FB vpisu ali tudi 'navadnemu' vpisu? Ko jo raziščem je namreč precej podobna konceptu FBja, ampak recimo ko kliknem pri kakšni planetki spremljaj me gumbek, se mi ta planetka ne izpiše pod poslane zahteve za prijateljstvo. Je to ista stvar, glede na to, da se enako imenuje? Ali gre pri tem za prijatelje s FBja? Hvala & upam da ne utrujam z minornimi zadevami, ko imate še toliko dela s pomembnejšimi. smiley

People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
amendedgirl
Starost: n/aPridružen: 21. jun 2010Prispevkov: 817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. dec 2012 14:20
Povezava do prispevka

Mene pa zanima, zakaj je namenjen "gumb" všeč mi je? smiley Ali zaradi tega, da se npr. pri slikah manikur ne piše, da ti je neka manikura všeč, ampak samo označiš in je tako manj "nepotrebnih" komentarjev ali zaradi česa drugega?

0
Nazaj na vrh
andrejs
Starost: 49Pridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 598Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. dec 2012 15:04
Povezava do prispevka
Aralyn je napisal/a

Eno vprašanje, tako iz fribca. Je prva ikonica pri mojem profilu (sledilci) namenjena FB vpisu ali tudi 'navadnemu' vpisu? Ko jo raziščem je namreč precej podobna konceptu FBja, ampak recimo ko kliknem pri kakšni planetki spremljaj me gumbek, se mi ta planetka ne izpiše pod poslane zahteve za prijateljstvo. Je to ista stvar, glede na to, da se enako imenuje? Ali gre pri tem za prijatelje s FBja? Hvala & upam da ne utrujam z minornimi zadevami, ko imate še toliko dela s pomembnejšimi. smiley

 

Takole je. Na PL imamo sistem sledenja in ne prijateljev, kar pomeni, da oseba, ki jo želiš slediti tega ne potrdi (podoben sistem ima recimo twitter). Ne gre za FB prijatelje, gre za PL prijatelje oz. sledilce. Smile

Bo pa tako (zdaj še ne dela 100%), da se bo videlo vse aktivnosti uporabnikov, ki jih spremljaš, tako v widgetu "Trenutno dogaja" kot tudi na zidu (Moj zid - https://www.planet-lepote.com/home/my-feed), Videle se bodo praktično vse aktivnosti uporbnikov, ki jih slediš. torej pisanje na forum, ocene na Kozmetometru, komentiranje oz. všečkanje člankov, objave na zidu itd. To se bo osveževalo samodejno brez ponovnega nalaganja strani, dalo pa se bo tudi filtrirati po posameznih aktivnostih npr. Kozmetometer, forum itd.

Globani zid ima podoben koncept, vendar s to razliko, da so tam vidne objave vseh članov, glede objav na zidu, pa so vidne samo objave, ki so javne.smiley

Še to, v točkovanju za naj uporabnika tedna, dobi nekaj točk tudi uporabnik, ki ga začne nekdo slediti, saj se predvideva, da ta uporabnik podaja koristne in kredibilne informacije, da ga drugi začnejo slediti.

Tako da pozivam, da se začnete slediti med sabo. smiley Prijateljstva na starem portalu pa so bila že pretvorjena v sledilce.

Nazadnje urejal/a andrejs 11. dec 2012 15:22; skupaj popravljeno 3 krat
LP, Andrej
0
Nazaj na vrh
andrejs
Starost: 49Pridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 598Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. dec 2012 15:15
Povezava do prispevka
amendedgirl je napisal/a

Mene pa zanima, zakaj je namenjen "gumb" všeč mi je? smiley Ali zaradi tega, da se npr. pri slikah manikur ne piše, da ti je neka manikura všeč, ampak samo označiš in je tako manj "nepotrebnih" komentarjev ali zaradi česa drugega?

 

Ja tako je, koncept vščekov je dobro poznan iz Facebooka, seveda pa zaradi manj "nepotrebnih" komentarjev, je pa precej hitrejše klikniti na gumb in s tem povedati, da nam je nekaj všeč, kot pa to napisati. Komentiranje je seveda še vedno možno, s to razliko, da se sedaj pričakuje daljši komentar.

Se pa da sedaj vščekati vse, tudi tisto kar prej ni bilo možno (članke, poste na forum, ocene na KMM), s čimer lahko sploh za slednje (forum in KMM), dobimo tudi neko utež glede kvalitete prispevka oz. ocene na KMM, kar bomo vsekakor uporabili pri naslednji razglasitvi naj izdelkov leta. Smile

LP, Andrej
0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. dec 2012 20:10
Povezava do prispevka

Andrej, hvala za izčrpen odgovor! smiley

People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. dec 2012 14:38
Povezava do prispevka

Tanja, da odgovorim v bolj primerni temi: 

Mislim, da se nekaj stvari, ki mi gredo najbolj na živce, ne bodo popravile. Npr. font naslovov (grdi fonti so moj grozljivi pet peeve; kar strese me, če vidim kaj na varianto Comic Sans in ta na PL ima podoben efekt), napol gola ženska na vrhu strani (zaradi katere PL odprem samo še doma), pregled najbolj svežih sporočil manjka, portal je zdaj bolj osredotočen na članke kot na forum ipd. Poleg tega pa mislim, da sem že pri prejšnji prenovi omenila, da mi je to pofejsbukovanje portala čisto mimo, zdaj pa je samo še bolj očitno. 

So definitivno tudi pozitivne spremembe (ni več kričeče pink ozadja, urejevalnik besedila je veliko boljši), ampak jih je manj kot sprememb na slabše. smiley Na pri pogled (ko si prilepila slikico za predogled), mi je bilo všeč, zdaj mi je pa vse manj. Sem pa izgleda v manjšini, tako da se bom pač jaz umaknila. Ne more biti vsem vse všeč.

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prenova portala Planet Lepote 2012
Stran 18 od 28
Pojdi na stran 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.