Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prenova PL 2012 - napake

Pojdi na stran 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22
SPA
Starost: 41Pridružen: 15. jul 2005Prispevkov: 5504Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 30. nov 2012 9:14
Povezava do prispevka

Aralyn, nov KMM je verjetno super, če že takoj v štartu veš, kateri izdelek iščeš. Če pa iskanje začneš z idejo, da rabiš en tekoči puder, se pa lahko samo še zjokaš. Pri starem je bilo npr. 10 strani seznama tekočih pudrov. Zdaj, ko je le 5 pudrov na stran, se pa klikanje ne konča in ne konča pred uspeš pregledat cel seznam, da izluščiš 5 favoritov.

se pa strinjam, da tudi pri starem ugibanje prave črke ni bilo hudo zabavnosmiley

Vsaka šola nekaj stane...
0
Nazaj na vrh
rene
Starost: n/aPridružen: 17. jun 2005Prispevkov: 3686Kraj: spinning around ...Status:Offline
Objavljeno: 30. nov 2012 11:28
Povezava do prispevka

ammm se opravičujem če sem mogoče spregledala, ampak ne najdem kako oz. kje se odjavim iz portala?

 

"Arguing on the internet is like winning the special olympics, even if you win, you are still retarded."
0
Nazaj na vrh
MeiMei
Starost: 118Pridružen: 26. jan 2009Prispevkov: 3084Kraj: Here and now.Status:Offline
Objavljeno: 30. nov 2012 11:37
Povezava do prispevka

Zgoraj desno imaš poleg svoje profilne slike 5 manjših ikon - človeček, pismo...klikneš na zadnjo (Nastavitve), kjer imaš nato čisto spodaj možnost "Odjava". 

I do yoga so that I can stay flexible enough to kick my own arse if necessary.

Pain is inevitable. Suffering is optional.
0
Nazaj na vrh
rene
Starost: n/aPridružen: 17. jun 2005Prispevkov: 3686Kraj: spinning around ...Status:Offline
Objavljeno: 30. nov 2012 11:44
Povezava do prispevka

aaaaa hvala mei mei, mi ni kapnilo, da bi pogledala tam.

"Arguing on the internet is like winning the special olympics, even if you win, you are still retarded."
0
Nazaj na vrh
JoLynn
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2010Prispevkov: 1285Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. nov 2012 22:54
Povezava do prispevka
SPA je napisal/a

...nov KMM je verjetno super, če že takoj v štartu veš, kateri izdelek iščeš. Če pa iskanje začneš z idejo, da rabiš en tekoči puder, se pa lahko samo še zjokaš. Pri starem je bilo npr. 10 strani seznama tekočih pudrov. Zdaj, ko je le 5 pudrov na stran, se pa klikanje ne konča in ne konča pred uspeš pregledat cel seznam, da izluščiš 5 favoritov.

S tem se pa strinjam.

Sem pa zelo vesela, da je besedilo ocene sedaj črno in ne sivo kot prej. smiley Moje že tako uboge oči so vam hvaležne. smiley

Drugače pa pogrešam gumb Poglej vse ocene uporabnika, oz. ne najdem kje se skriva. smiley

0
Nazaj na vrh
Starlight
Starost: 36Pridružen: 16. dec 2008Prispevkov: 1869Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. dec 2012 10:51
Povezava do prispevka

Jaz imam še vedno težave z vstavljanjem povezav (uporabljam Safari). Samo povezavo seveda lahko prilepim, ne morem (oz. ne znam) je pa spremeniti v besedilo. smiley

“Strive for perfection in everything you do.“ (Sir Henry Royce)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 1. dec 2012 12:54
Povezava do prispevka

Starlight, ko napišeš, kar si nameravala, izbrane besede označiš z miško, nato klikneš ikono 'zemlje z verigo' (vsaj meni tako delujesmiley) v urejevalniku, in tja, kjer piše http ... daš povezavo in nato klikneš vstavi.smiley

Poskusi, pa poročaj, če bo šlo.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Starlight
Starost: 36Pridružen: 16. dec 2008Prispevkov: 1869Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. dec 2012 16:45
Povezava do prispevka

Hvala Tanja, zdaj končno dela. Sem že prej večkrat poskusila to, pa ni šlo.

“Strive for perfection in everything you do.“ (Sir Henry Royce)
0
Nazaj na vrh
Lenccy
Starost: 122Pridružen: 14. dec 2009Prispevkov: 1254Kraj: Maribor, KoperStatus:Offline
Objavljeno: 1. dec 2012 18:06
Povezava do prispevka

Jaz sem opazila, da je v večina mojega posta v temi "Nega obraza: kaj vse uporabljate?" izbrisanega in nisem jaz brisala. Ne vem, od kdaj je to, ali od prenove dalje ali že prej ... Se prav vidi, kje in kaj manjka.

https://www.planet-lepote.com/forum/nega-obraza-kaj-vse-uporabljate/page/3

Ni mi v redu, da se človek trudi in ustvarja prispevke, pol pa le-ti nekam ponikajo.

Mlade oči so svetle luči, ki dolge noči spreminjajo v jutra
0
Nazaj na vrh
tincekmandarincek
Starost: 32Pridružen: 3. nov 2011Prispevkov: 234Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. dec 2012 10:35
Povezava do prispevka
tincekmandarincek je napisal/a

ker vidim, da mojega prejšnjega prispevka ni vmes (ne vem zakaj ga ne najdem), bi še enkrat pohvalila prenovljeno spletno stran.

zanima pa me, kako pridem do zadnjih prispevkov od mojega zadnjega obiska.

ker sem v iskanju prejšnjega prispevka odprla ime ene od uporabnic in pritisnila gumb sledim ji (ne vem niti kaj to pomeni), me zanima še, kako to odstranim

že v naprej hvala za odgovor.

 

še vedno nimam odgovora...

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 2. dec 2012 11:24
Povezava do prispevka

Punce, jaz se že kar malo trapasto počutim, da se moram toliko ponavljatismiley: portal še ni dokončan, še vedno se dela, izboljšuje in izpopolnjuje.smiley

Natasa2, ne bo tega gumba v popolnoma obliki kot je bil, bo pa enaka funkcija urejena drugače.

Lenccy, hvala za opozorilo, bodo fantje pogledali, kako je prišlo do tega in uredili.
(in zadnji stavek je glede na to, da se je doslej še vedno vse uredilo, čisto nepotrebensmiley)

TM, tvoj prvi prispevek je tukaj - imamo namreč dve temi.smiley

Sledenje odstraniš v svojem profilu, kjer klikneš na sledim jim in odstraniš te, ki jim ne želiš slediti - to pomeni, da spremljaš vsa dejanja na portalu od te osebe (mimogrede, veliko stvari boste hitro in preprosto odkrile same, če boste malo poklikale po portalusmiley).

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 2. dec 2012 11:24
Povezava do prispevka

Punce, jaz se že kar malo trapasto počutim, da se moram toliko ponavljatismiley: portal še ni dokončan, še vedno se dela, izboljšuje in izpopolnjuje.smiley

Natasa2, ne bo tega gumba v popolnoma obliki kot je bil, bo pa enaka funkcija urejena drugače.

Lenccy, hvala za opozorilo, bodo fantje pogledali, kako je prišlo do tega in uredili.
(in zadnji stavek je glede na to, da se je doslej še vedno vse uredilo, čisto nepotrebensmiley)

TM, tvoj prvi prispevek je tukaj - imamo namreč dve temi.smiley

Sledenje odstraniš v svojem profilu, kjer klikneš na 'sledim jim' in odstraniš te, ki jim ne želiš slediti - to pomeni, da spremljaš vsa dejanja/objave na portalu od te osebe (mimogrede, veliko stvari boste hitro in preprosto odkrile same, če boste malo poklikale po portalusmiley).

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
tincekmandarincek
Starost: 32Pridružen: 3. nov 2011Prispevkov: 234Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. dec 2012 14:14
Povezava do prispevka

Tanja hvala za odgovor, končno sem le lahko odstranila dekle, ki sem si jo nehote dodala. (V zadnjem času skoraj ne uspem slediti vsemu, ker me ni doma od zjutraj do pozno zvečer, zato sem pač vprašala namesto da izgubljam čas z nepotrebnim klikanjem.)

Še vedno pa ne vem kje lahko pogledam zadnje prispevke od mojega zadnjega obiska. Tudi ta odgovor bi mi bil zelo zaželjen.

0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. dec 2012 14:28
Povezava do prispevka

Ta funkcija zaenkrat še ni urejena. Dajte bit malo bolj potrpežljive, no smiley

Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
marko75
Starost: 48Pridružen: 13. nov 2012Prispevkov: 36Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. dec 2012 17:53
Povezava do prispevka

Sporočam, da bom zagnal indeksacijo podatkov za iskalnik. Možno je da bo stran v tem času slabše odzivna.

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prenova PL 2012 - napake
Stran 17 od 52
Pojdi na stran 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.