Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prenova PL 2012 - napake

Pojdi na stran 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21
MitjaP
Starost: 37Pridružen: 12. nov 2012Prispevkov: 30Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. nov 2012 9:50
Povezava do prispevka
Aralyn je napisal/a

EDIT: Pri članku o testu seruma za lase, se na prvi strani zgoraj tekst in kvadratek prekrivata. Na drugi strani je v redu. Še slika, da bo lažje razvidno, kaj mislim (sem v Mozilli):

 

popravljen članek

0
Nazaj na vrh
marko75
Starost: 48Pridružen: 13. nov 2012Prispevkov: 36Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. nov 2012 10:58
Povezava do prispevka
Aralyn je napisal/a

Mimogrede, ko tagaš slike, se zgodi podobno kot (se je) pri privat sporočilih, javi napako skripte, vendar tag še zmeraj sprejme. Smile Toliko, v vednost, pa da ne bo še katera potem veselo klikala na poskusi ponovno, ker je potem malo morje istih tagov. smiley

Še ena minorna zadeva: merilnik doseženih točk gre ven iz pravokotnika ko presežeš 300 točk.

 

Eno in drugo je sedaj popravljeno. lp

0
Nazaj na vrh
JoLynn
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2010Prispevkov: 1285Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. nov 2012 19:34
Povezava do prispevka

Punce, vam iskalnik že dela? Meni še ne.

0
Nazaj na vrh
Martina.
Starost: 30Pridružen: 28. nov 2012Prispevkov: 204Kraj: StajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 28. nov 2012 19:42
Povezava do prispevka

Hmm ali samo jaz ne vidim, kje lahko sledis temi ali tega sploh ni? Smile

Nothing is impossible.
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. nov 2012 19:48
Povezava do prispevka

JoLynn, meni tudi ne dela, tako da še ni v pogonu. Lahko si pomagaš z googlom, meni za vsako najde, kar iščem.

Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
sedora
Starost: n/aPridružen: 5. mar 2012Prispevkov: 468Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. nov 2012 20:23
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a

Sedora, nikakor, super je, da sporočate napake - več in hitreje jih bomo odkrili, hitreje in več njih (oz. vsesmiley) bodo rešene.smiley

Iskalnik res še ne dela, obvestila pa meni delajo. Kateri brskalnik imaš?

 

Oj Tanja Smile

Uporabljam Mozillo.

0
Nazaj na vrh
marko75
Starost: 48Pridružen: 13. nov 2012Prispevkov: 36Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2012 9:44
Povezava do prispevka
JoLynn je napisal/a

Punce, vam iskalnik že dela? Meni še ne.

 

Iskalnik bo deloval predvidoma jutri.

 

Martina. je napisal/a

Hmm ali samo jaz ne vidim, kje lahko sledis temi ali tega sploh ni? Smile

 

Funkcionalnost bo na voljo drug teden.

0
Nazaj na vrh
Minta
Starost: 43Pridružen: 21. jan 2010Prispevkov: 825Kraj: Sever EvropeStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2012 13:33
Povezava do prispevka

Jaz žal ne morem videti svojih točk aktivnosti, ne glede na brskalnik.

EDIT: Vidim jih, vendar le, če se neposredno prijavim na portal - prijava preko Facebooka točk ne pokaže. smiley

Kaunis on joka kauniisti tekee.
0
Nazaj na vrh
Sonne
Starost: 36Pridružen: 6. maj 2012Prispevkov: 403Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2012 14:24
Povezava do prispevka

uu prispevki so nazaj..:)smiley

ne pišem zaradi tega. pišem, da vas pohvalim in da lepo nadgrajujete stran.smiley

Skozi življenje je veliko lažje potovati v družbi nekoga, ki ga imaš rad.
0
Nazaj na vrh
SPA
Starost: 41Pridružen: 15. jul 2005Prispevkov: 5504Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2012 18:02
Povezava do prispevka

KMM je obupen smiley Totalno nepregleden, nepraktičen. Pri starem mi je bilo res super to, da sem v parih klikih našla to, kar sem iskala, tu je pa nemogoče. Če ne bi kot nova uporabnica prišla na PL sploh ne bi dojela, kako velika in dobra baza informacij je KMM. Vse preveč je klikanja in klikanja, ni pregledno, ni jasno... Kot stari uporabnici se mi pa meša vsakič, ko se grem spopadat z njim. In jezi me, ker vem, da je na KMM to, kar iščem. Samo preden najdem, me mine.

Pri starem mi je bil super daljši seznam izdelkov z imenom in oceno. Tako sem imela odličen pregled in sem lahko hitro in naenkrat našla 1. izdelke določene znamke (kar je pomembno, če imaš nek predviden budget in veš v rangu katerih znamk iščeš), 2. izdelke z največ ocenami (tem izdelkom zelo zaupam, tudi če je povprečna ocena nekoliko nižja, a me komentarji prepričajo), 3. izdelke z najboljšimi ocenami (je jasno zakaj).

Vsaka šola nekaj stane...
0
Nazaj na vrh
awy
Starost: 34Pridružen: 11. mar 2008Prispevkov: 641Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2012 19:05
Povezava do prispevka

Mene še zmeraj izpiše ob vsakem novem obisku... smiley

0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2012 19:38
Povezava do prispevka
SPA je napisal/a

KMM je obupen smiley Totalno nepregleden, nepraktičen. Pri starem mi je bilo res super to, da sem v parih klikih našla to, kar sem iskala, tu je pa nemogoče. Če ne bi kot nova uporabnica prišla na PL sploh ne bi dojela, kako velika in dobra baza informacij je KMM. Vse preveč je klikanja in klikanja, ni pregledno, ni jasno... Kot stari uporabnici se mi pa meša vsakič, ko se grem spopadat z njim. In jezi me, ker vem, da je na KMM to, kar iščem. Samo preden najdem, me mine.

Pri starem mi je bil super daljši seznam izdelkov z imenom in oceno. Tako sem imela odličen pregled in sem lahko hitro in naenkrat našla 1. izdelke določene znamke (kar je pomembno, če imaš nek predviden budget in veš v rangu katerih znamk iščeš), 2. izdelke z največ ocenami (tem izdelkom zelo zaupam, tudi če je povprečna ocena nekoliko nižja, a me komentarji prepričajo), 3. izdelke z najboljšimi ocenami (je jasno zakaj).

 

Meni dejansko tudi ni všeč. žal. Prejšnji je bil boljši. Jaz dam več na funkcionalnost kot na lep design.

Pa imam spet eno listo reči za ocenjevat, ampak se kar ne spravim...

THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
meme
Starost: n/aPridružen: 24. avg 2011Prispevkov: 1393Kraj: /Status:Offline
Objavljeno: 29. nov 2012 19:52
Povezava do prispevka
awy je napisal/a

Mene še zmeraj izpiše ob vsakem novem obisku... smiley

 

Tudi mene (Chrome) 

Imam pa še en predlog. Je mogoče možno (ali to že obstaja, pa nisem opazila), da se uvede v KMM neka funkcija, da bi se videlo če si nek izdelek že ocenil? Sama ponavadi nekaj časa čakam, nato pa na enkrat ocenim več stvari, včasih pa pozabim če sem kateri izdelek že ocenila ali ne in bi bilo to v precejšnjo korist.

0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2012 21:40
Povezava do prispevka

SPA & Akasha, zanimivo, da se meni zdi ravno obratno, KMM zdaj stokrat bolj pregleden. Sem ravno neki dan ob ocenjevanju to razmišljala. Tisti dolgi seznami in listanje čez dvesto strani in ugibanje, kdaj se bo začela prava črka po abecedi izdelkov na starem KMMju  ... cel postopek, zdaj dejansko manj klikam. Res lahko takoj najde izdelek. Greš na proizvajalca, vtipkaš prvo črko imena in takoj najdeš, potem v drugi vrstici izbereš še oddelek (katere ti že zoža samo na tiste, kjer so izdelki od proizvajalca) in je to to, jaz navadno kaj več sploh ne rabim klikat, razen če ima prozvajalec več strani izdelkov v tej niši, ampak to je navadno 4 strani. Dejansko lahko oceno mimogrede napišem, ni več cel projekt, KMM odpret in pisat ocene.

 

Saj vem da je vsaka drugače vajena, ampak sem se hotela oglasit, ker imamo na istih točkah čisto drugačno izkušnjo.  smiley Morda (in upam da) se bo tudi vajina izboljšala, ko bo KMM spet 100%, ne smemo pozabit, da se še ureja. smiley

People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
Connie
Starost: 122Pridružen: 6. apr 2008Prispevkov: 2373Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2012 22:43
Povezava do prispevka

Tudi jaz pravim, da je bil prejšnji KMM bolj pregleden, sedaj pa kar precej časa rabiš priti do zaželenega izdelka. Pa tudi to me moti, da ne vidim več, katerim izdelkom sem dala ocene. smiley

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prenova PL 2012 - napake
Stran 16 od 52
Pojdi na stran 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.