Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Metoda Tracy Anderson

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Lenchy
Starost: n/aPridružen: 18. jan 2005Prispevkov: 1143Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 22. feb 2010 15:37
Povezava do prispevka
Danes sem naletela članek o trenerki Tracy Anderson, ki naj bi bila zelo znana v ZDA. Malo sem si ogledala njene posnetke na youtube in našla kar nekaj pametnih idej za telovadbo doma.
Je katera že telovadila po njenih metodah? Mogoče kupila njen DVD preko interneta? Malo iščem feedbacke, če se splača matrat po njenih metodah Tongue

Za rit in stegna:

TA G. Paltrow's Workout (zadnjica in stegna)

TA Mat Workout - Best Moves

In predstavitev njenega kampa za oblikovanje telesa:

TA Bootcamp
TA Bootcamp II.

Baje je setavila tudi posebne jedilnike, je katera kaj našla na internetu? Za sladico naj bi npr. sladoled zamenjale zmrzneje marelice/breskve. Smile
Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get...
0
Nazaj na vrh
Lenchy
Starost: n/aPridružen: 18. jan 2005Prispevkov: 1143Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 22. feb 2010 20:30
Povezava do prispevka
Sem naredila vse vaje iz prvih dveh filmčkov po 20x in moram rečt,da me vse boli Smile Ni slabo Tongue
Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get...
0
Nazaj na vrh
Palacinka
Starost: 11Pridružen: 6. nov 2006Prispevkov: 888Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 23. feb 2010 13:49
Povezava do prispevka
Jaz si loadam 3 njene DVD-je in bom zvečer sprobala, izgleda kar obetavno, ker sem se že naveličala samo body pumpa, pa je fajn še nekaj za intermezzo imet Smile
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 23. feb 2010 13:52
Povezava do prispevka
Hudo, jaz bom tudi kaj poskusila!

"Perfection can be achieved"

Love it Še link do spletne strani: Tracy Anderson Method
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 24. feb 2010 20:53
Povezava do prispevka
Za mano je urca Mat Workout-a (del je v tistem videu, ki ga je prilepila Lenchy in moram res reči kapo dol, čeprav izgleda na prvi pogled piece of cake sem komaj zdržala in tudi "prešpricala", kar ne morem reči za kake druge treninge.

Na splošno mi je njena logika, plesni elementi, elegantni gibi in konec konec tudi predvideni dosežki (definicija telesa, ženstveno, postava plesalke) veliko bližje kot katerakoli druga vadba. Glasba je tudi odlična!


image file name: 2k6de95fc130.jpg
Jutri pa Dance Cardio, danes sem podrta
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
flafi
Starost: 35Pridružen: 31. okt 2005Prispevkov: 2017Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2010 8:20
Povezava do prispevka
Ojoj, Tikka, si pa dobra! Mene še od tistega videa, ki ga je Lency nalepila, notranje stegenske mišice bolijo  Pa sem pred dvemi dnevi delala vaje  Bom danes probala kaj bolj konkretnega, mogoče kar ta Mat Workout, pa potem sporočim, če sem sploh preživela
Everything you’ve ever wanted is on the other side of fear.
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2010 10:38
Povezava do prispevka
Hud je resnično, jaz trening rok nisem mogla izpeljati do konca, morda le 1/3, del z utežmi pa absolutno brez uteži in prešpricano. Roke imam res švoh, noge pa še kar gre, čeprav spustim tu pa tam kak gib, ampak se mi zdi da me je bolj hecal prenizek stol. Tudi pri vajah za trebuh sem nekje vmes gladko "popušila"

Nekaj sem se še matrala s koreografijo za Dance Cardio včeraj, sam sem bila prav podrta in mi ni najbolj uspevalo. Danes pa me boliijo trebušne in roke seveda, rit in noge samo čutim "napetost"

Rada bi nabavila Perfect Design Series, ampak ni za dobit v EU


Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
IngeFromSweden
Starost: 41Pridružen: 7. dec 2009Prispevkov: 15Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2010 13:20
Povezava do prispevka
Doslej sem sprobala samo vaje za roke (iz Mat Method DVDja). Sicer sem
zdržala skoz, ampak so me naslednji dan kar precej mišice bolele, kar me
po fitnesu nikoli, pa čeprav kar fejst delam. Bom pa zdaj en dan
sprobala celo Mat rutino, da vidim, kakšne bodo posledice.
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2010 13:48
Povezava do prispevka
Ojoj, mene je komaj zdaj začelo konkretno vse boleti (sredi dneva), this woman is wicked! Pa nimam prav pogosto konkreten musklfibr, ker delam tudi po 15min stretchinga (tudi po Mat Workoutu sem dodala svoj stretching) še vratne mišice "čutim"

Me like


Nazadnje urejeno 25. feb 2010 13:49; skupaj popravljeno 1 krat
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2010 13:48
Povezava do prispevka
Hm, a to si ve pač prižgete video in skačete po dnevni sobi (tipa pa naženete kosilo kuhat ) ali kako? 

Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2010 13:51
Povezava do prispevka
Moj spi popoldne, pa imam celo dnevno zase in huge TV Za Matworkout v bistvu niti ne rabiš prav veliko prostora (toliko da se s stegnjeno nogo lahko zavrtiš okoli svoje osi), tudi skačeš ne. Jaz dam kar na glas ker je super glasba, tako da je skoraj isto kot na aerobiki s tem s to razliko noben aerobic freak ne vpije, preganja in bodri na bedaste načine. Ona zelo lepo nežno pove, malo govori, sproti vodi ampak z malo besedami, kar je meni zakon, ne prenesem takih perky glasnih in preveč entuziastičnih trenerjev. Je nekaj med umirjenim in prijetnim vodenjem pilatesa a zahtevnostjo in dinamičnostjo aerobike z odlično glasbo.

Za Cardio bom pa morala mizo premakniti, sem se včeraj skoraj polomila

Dance Cardio promo
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2010 14:23
Povezava do prispevka
Hi hi, kul Moram še jaz poskusiti.
Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
Ketka
Starost: 46Pridružen: 2. mar 2006Prispevkov: 1541Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2010 11:45
Povezava do prispevka
Tikka je napisal/a
Na splošno mi je njena logika, plesni elementi, elegantni gibi in konec konec tudi predvideni dosežki (definicija telesa, ženstveno, postava plesalke) veliko bližje kot katerakoli druga vadba. Glasba je tudi odlična!
Bi se temu lahko reklo functional dynamics? Ko so čisto naravni gibi, brez prisiljene drže. Glede na to, kako ima oblikovano telo, bi rekla, da je to to. (lepe dolge definirane mišice)
Sem se čez zimo že počasi naveličala orbitreka.
 
Tikka, samo da lahko nogo zavrtiš okoli.  
IKEA here I come po nove stvari!  
 
EDIT: Dobro, da tako umirjeno govori, drugače mi izgleda kot Urška Pirš, ki mi je bila s svojo hiperventilacijo blazno nadležna.
0
Nazaj na vrh
IngeFromSweden
Starost: 41Pridružen: 7. dec 2009Prispevkov: 15Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2010 12:53
Povezava do prispevka
No, sem oddelala celo Mat rutino.. sicer imam malo prenizke stole, namesto uteži  pa sem uporabila kar flaške z vodo. Me je pa kar fajn polomila, predvsem roke so me že ful pekle. Se mi zdi, da bo jutri kar precej musklfibra.

Je pa fajn vadba.. malo popestritve namesto običajne orbitrek/fitnes rutine.
0
Nazaj na vrh
Ketka
Starost: 46Pridružen: 2. mar 2006Prispevkov: 1541Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2010 18:23
Povezava do prispevka
Mat workout je zelo naporen. Izgleda zelo pussy, ampak NI! Že med vadbo me je vse bolelo in priznam, da so moje roke zelo boge, ampak vaje so res top. Všeč mi je, da delaš s svojo težo. Me zanima, če si bom jutri lahko sploh umila zobe.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Metoda Tracy Anderson
Stran 1 od 12
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Raziskovalci so našli več dokazov, da ima suhi post (postenje brez hrane in tekočine) izjemen vpliv na splošno zdravje.