Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

The Butt Bible vadba

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
cokolina
Starost: 38Pridružen: 11. dec 2006Prispevkov: 726Kraj: koperStatus:Offline
Objavljeno: 5. jun 2012 13:21
Povezava do prispevka
Gre se za vadbo za problematien del - zadnjico, seveda pa naredi vmes celo telo. Vsa vadba je dostopna ne youtubu.

Mene so predvsem fascinirale slike iz tujega foruma z rezultati: kopiram:

image file name: 2k9f68d67b12.jpg

image file name: 2k7dce215db8.jpg

before(oseba1):

image file name: 2k65fc08b55d.jpg


after(oseba 1 prvi del):

image file name: 2k44fb629eb9.jpg


after (oseba 1 drugi del):

image file name: 2kd2ca5ae8b3.jpg


Day 1 Lower
Day 2 Upper
Day 3 Rest/other cardio
Day 4 Lower
Day 5 Upper
Day 6 Rest/other cardo
Day 7 Rest

Začenjam danes, se katera pridruži? (vsi videi na youtube, komentarji pa na google)



Slike naložene direktno na forum. Cokolina, prosim, da si prebereš navodila za nalaganje slik in navajanuje virov.
Hvala,
Tanja

0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 5. jun 2012 21:19
Povezava do prispevka
U hudo  I'm in, samo ne vem kdaj bom našla čas med bootcampi in yogo, se bom potrudila in poročam.
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
cokolina
Starost: 38Pridružen: 11. dec 2006Prispevkov: 726Kraj: koperStatus:Offline
Objavljeno: 5. jun 2012 21:55
Povezava do prispevka
aja dodajam: vse slike so bile objavljenje na fitnesspal.com in kopirane iz tam Embarrassed Upam da jih pustite, saj so tudi na njihovem forumu dostopne čisto vsem

image file name: 2k8f796482a7.png

image file name: 2k394ffd7131.jpg

Nazadnje urejeno 5. jun 2012 23:14; skupaj popravljeno 1 krat
0
Nazaj na vrh
Cheeks
Starost: 36Pridružen: 22. feb 2010Prispevkov: 935Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 5. jun 2012 23:01
Povezava do prispevka
Pravkar sem se prebila čez en video Dokaj dinamična vadba, bom kar večkrat probala izvajat, ker je res že ultra skrajni čas. Če bo moje vzhajajoče testene hlebčke kaj preoblikovalo, potem že mora delovati, bom sporočila
0
Nazaj na vrh
cokolina
Starost: 38Pridružen: 11. dec 2006Prispevkov: 726Kraj: koperStatus:Offline
Objavljeno: 5. jun 2012 23:10
Povezava do prispevka
mene je vse bolelo ze po 5 minutah prvega videa Thumbs Up
0
Nazaj na vrh
Orion
Starost: 37Pridružen: 3. mar 2010Prispevkov: 857Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jun 2012 9:27
Povezava do prispevka
Zanimivo. Bom sigurno poskusila pa upam, da bo kaj pomagalo pri moji hruškasti riti
0
Nazaj na vrh
kitty83
Starost: n/aPridružen: 11. maj 2012Prispevkov: 21Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jun 2012 22:45
Povezava do prispevka
Sem danes naredila prvič za spodnji del-level 1. Mislim, da jutri tudi vstati ne bom mogla iz postelje....Upam, da bo vsaj pomagalo! Thumbs Up
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jun 2012 22:51
Povezava do prispevka
Jaz sem si danes samo malo pogledala, zgledajo 'fajn' vaje. Jutri ali pojutrišnjem začnem. Mislim, da je moja rit ta prava kandidatka za tole .
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
iza
Starost: 122Pridružen: 17. jan 2007Prispevkov: 4988Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. jun 2012 23:13
Povezava do prispevka
bubica10 je napisal/aJutri ali pojutrišnjem začnem.
 
Danes, danes Bubica. Ne odlašaj na jutri kar lahko storiš danes. Boš en dan prej frej.
0
Nazaj na vrh
popcorn
Starost: -14Pridružen: 23. maj 2007Prispevkov: 638Kraj: /Status:Offline
Objavljeno: 6. jun 2012 23:45
Povezava do prispevka
Kul! Jaz sem včeraj in danes naredila oba videa prve stopnje (lower+upper) zapored pa me ni preveč ganilo.. sem zašpehana, ampak zgleda imam kar mišice spodaj

Bom vztrajala, ker me zanima kako bo v naslednjih stopnjah pa potrebujem nekaj taega pred sezono kopalk  Drugače pa priporočam tudi brazilian butt lift, ki mene precej bolj musklfibrira (mogoče se ga lotim po temle programu).

Dejmo se držat pa poročat
Above all, be the heroine of your life, not the victim. Nora Ephron
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 7. jun 2012 8:50
Povezava do prispevka
A še koga moti, da ženski v ozadju nepravilno izvajata večino vaj? Sicer se trudim gledati Pauline, ampak vsake toliko prikazuje samo njih.
Sploh desna (blond) je problematična, ker dela čisto po svoje. 
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
m_z
Starost: 41Pridružen: 17. sep 2006Prispevkov: 192Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. jun 2012 9:16
Povezava do prispevka
Haha, meni tudi gresta tisti dve zadaj na živce. Sploh tista blont ima nasmešek primrznjen na faco (ni čudno, da ne more pravilno vaj izvajat, če gre vsa energija tja).
Sicer pa sem včeraj naredila spodnji in danes zgornji del in me včeraj tudi ni kaj preveč ganilo, zato pa bolj čutim v hrbtu in rokah.
0
Nazaj na vrh
summertime
Starost: 34Pridružen: 6. sep 2009Prispevkov: 628Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. jun 2012 9:22
Povezava do prispevka
popcorn se strinjam glede "brazilske riti" (tako jst imenujem brazilian butt lift) vse te boli! Prvič, ko sem jo delala sem šla potem v MGL in nisem mogla po stopnicah . Se pa tudi fajn pozna jst zadnje 14 dni delam samo to (ker je izpitno obdobje in nimam časa za več) 1x do 2x na tedn pa 1x tracy anderson mat in se fuuuul pozna! 
0
Nazaj na vrh
cokolina
Starost: 38Pridružen: 11. dec 2006Prispevkov: 726Kraj: koperStatus:Offline
Objavljeno: 7. jun 2012 12:59
Povezava do prispevka
jaz mislim da če kero po teh vajah ne boli rit, da naj preskoči level 1 ki je namenjen itak da začetnikom Sleepy

Drugače jih jaz delam zdej en teden in jaz opazim rezultate kar do zdaj po enem tednu po drugih vajam nisem, sem opazla sele po dveh do treh. Zdej pa... seveda da lahko oz bo kr verjetno to, da so to samo nenormalno zatečene mišice, ker skoraj da hodit ne morem, ampak who cares Big smile Končno mi je zginla una luknja od celulita na tazadnji in je malo bol okrogla LOL LOL LOL

Sem pa vmes dvakrat na fraj dan nardila Jillian MIchaels Body revolution vadbo 30min, ki je tudi gratis z neta pobrana in je tudi ass killer Wacko
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 13. jun 2012 16:12
Povezava do prispevka
Cokolina, kako ti gre zdaj v drugem tednu? 
Tudi jaz sem bila prejšnji teden po prvi vadbi grozno razbolela - komaj sem hodila, na WC iti je bil izziv, vsak korak po stopnicah je bil strašen. Ampak potem pri drugi vadbi za spodnji del je bilo čisto ok, komaj da sem kaj čutila naslednji dan.

Jaz en dan zamujam z vadbo, ker sem bila bolna. Šele danes sem opravila drugotedenski del za spodnji del.
Zgornjega trenutno izvajam brez uteži (ker jih nimam in ker so jih razprodali v Intersportu v centru, ko sem jih želela kupiti, damn). Verjetno ga bom začela kombinirati z vajami za roke po Tracy Anderson.

Zaenkrat mi je zelo všeč, ker je dinamična vadba in mi ni dolgčas. Pa zelo hitro mine, kar je sploh pomembno.

Še katera redno izvaja po programu?
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
The Butt Bible vadba
Stran 1 od 5
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.