Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Nagradna igra ob prenovi PL 2012!

Pojdi na stran 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. jan 2013 8:34
Povezava do prispevka
Bi se strinjala z Mis glede objave imen. Mogoče lahko naredite tako, da se seznam imen pošlje na pisno zahtevo?Sicer pa meni tudi še manjka ena aktivnost in si mislim, da je to predlaganje ocen na KMM, ampak trenutno nimam nobenega nobeva izdelka, da bi poskusila. Pa v bistvu se mi ne da več iskati.
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. jan 2013 8:39
Povezava do prispevka
(pardon, sem hotela napisat *novega izdelka, pa ne morem popravit posta)
0
Nazaj na vrh
Connie
Starost: 122Pridružen: 6. apr 2008Prispevkov: 2373Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. jan 2013 9:01
Povezava do prispevka

Sem opazila, da so tiste, ki so se prijavljale zaradi nagradne igre in imajo že vse aktivnosti in točke, že sedaj poniknile. No, in na koncu pa bodo samo te izžrebane. Me ne moti drugače, samo izkoriščanje pa mi ni všeč.

Sorry, nisem mogla biti tiho. smiley

 

0
Nazaj na vrh
kokola
Starost: 23Pridružen: 13. feb 2008Prispevkov: 3747Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. jan 2013 9:58
Povezava do prispevka

Mene ne moti, da so se prijavile punce, ki se jim gre le za nagrado. Jaz včasih tud začnem spremljat nek blog zarad kakega giveawaya pa mi pol rata ful všeč in mu z veseljem sledim, komentiram objave itd. Te nagradne igre so le marketinška fora, da se pridobi več sledilcev. Da nekaj spoznaš (in ne, da nagradiš zvestobo).Če imaš srečo pa dobiš še nagrado. Pogoj poleg aktivnosti je tak sreča - pri žrebu se pač ne glede na to kdo je  nova al stara uporabnica, al ima nekdo 5000 postov al 1000. In meni se zdi to prav (pa čeprav sem že par let na PL). Če bo pa kdaj nagradna igra za članice, ki so že vsaj 3leta na PL, pa bom tud vesela. Ampak dokler pravila ne govorijo o temu, bomo v žrebu pač vse, ki smo izpolnile aktivnosti, ne glede na to, kdaj/zakaj smo se prijavile.smiley

Me pa moti 50 lajkov na uro (sploh na moje objave). Ajde, da polajkaš 50 postov od 50 uporabnic je eno, ne pa da se prijavim in me kap, k vidim, da sem nabrala 50 lajkov v eni uri. Saj vem, da sem fajn in da so moji posti odlični (joke, seveda), ampak dojemite, da 50 lajkov ne pomeni nič. Če (nisem zihr) je lajkanje ena od aktivnosti je dovolj, da polajkate eno al dve objave, ne pa cel forum. Brezveze, da tako zapravljate čas, ko pa vam ni treba.


All I've learned from my mistakes is that I can't stop repeating them.
0
Nazaj na vrh
iza
Starost: 122Pridružen: 17. jan 2007Prispevkov: 4988Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. jan 2013 12:18
Povezava do prispevka
Lubenica je napisal/a(pardon, sem hotela napisat *novega izdelka, pa ne morem popravit posta)

Lubenica, kako to, da ne moreš popraviti posta, ker drugače se da... Je to napaka le pri tebi? Če je potrebno, to prosim zapiši v temo Napake smiley

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 17. jan 2013 13:13
Povezava do prispevka
Mis je napisal/aČe prav razumem, je namen te nagradne igre, da uporabniki spoznamo in začnemo uporabljati vse nove funkcije ter da čim več prispevamo k vsebini. Na žalost, pa se je očitno vseskupaj malo izrodilo, a mislim, da je skoraj nemogoče narediti igro tako, ki "zlorab" ne bi omogočala.

Tako je.smiley

Lubenica je napisal/aMogoče lahko naredite tako, da se seznam imen pošlje na pisno zahtevo?

Ne predstavljam si najbolje, kaj imaš v mislih?

Connie je napisal/a

Sem opazila, da so tiste, ki so se prijavljale zaradi nagradne igre in imajo že vse aktivnosti in točke, že sedaj poniknile.

Jep.

kokola je napisal/a

Če bo pa kdaj nagradna igra za članice, ki so že vsaj 3leta na PL, pa bom tud vesela.

Nekaj podobnega je že nekaj časa v planu.smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. jan 2013 15:20
Povezava do prispevka

Super, mislim, da si tudi dlje časa aktivne članice zaslužimo kakšno nagradno igro. smiley

0
Nazaj na vrh
Iree
Starost: 56Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 9321Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 17. jan 2013 15:50
Povezava do prispevka
Predlagam nagradno igro samo za članice, ki so prijavljene vsaj od 17. 10. 2003.Pa prosim, ne mi zdaj očitati, da sem tečna, saj sem že dala par konstruktivnih predlogov (da Shaheena izstopi iz igre, da me Tanja pošlje direktno v toplice), pa jih ni nihče upošteval.Če ne bom ničesar dobila, pričakujem vsaj kakšno staro novoletno bunčko, Tanja!!
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 17. jan 2013 16:07
Povezava do prispevka

Hahaha, Ireesmiley - zdaj moraš pa samo še povedati, kaj je novoletna bunčka.smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. jan 2013 16:07
Povezava do prispevka

Japajade, vsaj 2004 naj se še upošteva, no. smiley

 

Mislim, da je mislila bučka. Za na smrekico.

0
Nazaj na vrh
Iree
Starost: 56Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 9321Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 17. jan 2013 16:15
Povezava do prispevka

Ja, bučke (samo mi ji pravimo bunčke) - okraski za novoletno jelko (sem dala oglas, da posvojim tiste stare).

Ne, Alena, 2004 pa ne more priti v poštev. Tekmujeva zaenkrat samo jaz in Tanja, ona ne sme, tako da razen če ne pokuka na dan še kakšna od prvih članic, grem naravnost v toplice.

Sicer bi bilo pravično, če bi zlasti pri žrebanju toplic upoštevali tudi starikavost. Naj se prosim komisija vpraša, komu kakšna stvar bolj koristi - mladim ali starikavim ženskam (toplice: starikavim, kreme: starikavim, parfumi: starikavim, mlade so že same po sebi privlačnejše).

0
Nazaj na vrh
kokola
Starost: 23Pridružen: 13. feb 2008Prispevkov: 3747Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. jan 2013 17:11
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a
Lubenica je napisal/aMogoče lahko naredite tako, da se seznam imen pošlje na pisno zahtevo?

Ne predstavljam si najbolje, kaj imaš v mislih?

Lahko bi kot dobitnice napisale le naše nicke, nas mogoče preko maila/zasebca obvestili, da smo izžrebane , pa vam potem vsaka posebej javi  podatke.. smiley A bi bilo to izvedljivo? smiley


All I've learned from my mistakes is that I can't stop repeating them.
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. jan 2013 0:09
Povezava do prispevka

Jaz sem mislila, da pač samo obvestite izžrebance o nagradah (in seznama ne objavite javno), če pa kdo pisno zahteva, mu pošljete poimenski seznam.

0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. jan 2013 0:24
Povezava do prispevka
iza je napisal/a
Lubenica je napisal/a(pardon, sem hotela napisat *novega izdelka, pa ne morem popravit posta)

Lubenica, kako to, da ne moreš popraviti posta, ker drugače se da... Je to napaka le pri tebi? Če je potrebno, to prosim zapiši v temo Napake smiley

 

Ma ne, nekaj mi je štekal Safari, ker sem hotela naredit preveč naenkrat, pa ni šlo.

Jaz sem mislila, da pač samo obvestite izžrebance o nagradah (in seznama ne objavite javno), če pa kdo pisno zahteva, mu pošljete poimenski seznam.

0
Nazaj na vrh
Starlight
Starost: 36Pridružen: 16. dec 2008Prispevkov: 1869Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 18. jan 2013 22:04
Povezava do prispevka
kokola je napisal/a

Lahko bi kot dobitnice napisale le naše nicke, nas mogoče preko maila/zasebca obvestili, da smo izžrebane , pa vam potem vsaka posebej javi  podatke.. smiley A bi bilo to izvedljivo? 

Podpiram ta predlog. smiley

“Strive for perfection in everything you do.“ (Sir Henry Royce)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Nagradna igra ob prenovi PL 2012!
Stran 20 od 38
Pojdi na stran 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.