Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Nagradna igra ob prenovi PL 2012!

Pojdi na stran 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38
kisla
Starost: n/aPridružen: 8. jun 2009Prispevkov: 41Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. maj 2013 9:14
Povezava do prispevka

Mene je tudi danes v nabiralniku pričakala dolgo pričakovana maskara, hvala vam!!! smiley

0
Nazaj na vrh
MegWhite
Starost: 42Pridružen: 13. jun 2005Prispevkov: 1128Kraj: KoperStatus:Offline
Objavljeno: 4. maj 2013 15:51
Povezava do prispevka

Danes sem tudi jaz prejela svojo nagrado. Sem že komaj čakala, da preizkusim La Prairie Liquid Soft Glow, ki naj bi bil nekakšen osvetljevalec (na take reči sem nora). Zato sem bila kar razočarana, ko sem odprla paket in ugotovila, da so mi poslali kremo s SPF za obraz z zanič sestavinami (na kateri piše "GWP-darilo ob nakupu"), ki je žal ne bom mogla uporabiti (vsaj ne na obrazu). Seveda nisem nič jezna na PL, ampak na sponzorja, ki je prispeval kozmetične nagrade, Everet International d.o.o., ker je bil podroben seznam nagrad objavljen že 12. nov 2012 in so torej že skoraj pol leta nazaj vedeli, kaj prispevajo. La Prairie Liquid Soft Glow naj bi (če se ne motim) prejeli samo jaz in še ena uporabnica, Kontra. To ni ravno ogromna količina, zato težko sprejmem razlago, da je izdelkov zmanjkalo. Obljubljene izdelke bi lahko že ob začetku nagradne igre shranili v škatlo z napisom "Za PL" in jih pustili pri miru do konca nagradne igre, pa ne bi ničesar zmanjkalo. Nič lažjega. Se opravičujem, ker sem se razpisala in ker se pritožujem, namesto da bi bila hvaležna, ampak na strani, kjer je bila objavljena nagradna igra lepo piše, da sponzorji prevzemajo vso odgovornost glede pošiljanja nagrad in z njimi povezanih vprašanj. Ker nimam kontaktnih podatkov sponzorja nekako upam, da jih bo to doseglo.

Thank you ...namaste... and god luck.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 4. maj 2013 20:53
Povezava do prispevka

Hvala vsem za vašo potrpežljivost in deljenje izkušenj. Sem vesela, da vas je večina zadovoljnih in žal mi je za vse, ki niste - se strinjam, da bi morali izdelke, ki so bili namenjeni za NI, dati na stran (popolnoma logično in samoumevno).

Vseeno upam, da vam bodo prejeti izdelki prišli pravsmiley, za prihodnjo NI pa smo se iz tehle pripetij tudi kaj naučili (doslej še nikoli ni bilo nikakršnih težav, a v prihodnje bo treba očitno zadeve drugače zastaviti).

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
rene
Starost: n/aPridružen: 17. jun 2005Prispevkov: 3686Kraj: spinning around ...Status:Offline
Objavljeno: 6. maj 2013 12:00
Povezava do prispevka

Jaz sem tudi prejela nagrado in sem zadovoljna, ker je prišla taprava Big smile Čeprav je izdelek pakiran v embalaži na kateri piše tester - ni za prodajo. No, mogoče ga pa zato ni zmanjkalo Wink

Se strinjam, da je s strani sponzorjev zelo neposlovno, da razpišejo izdelke za nagradno igro, potem pa jih zmanjka. Kljub temu, da PL ni ničesar kriv pa to vendarle meče slabo luč tudi na PL kot organizatorja nagradne igre in jim je vsekakor to potrebno povedati. Meni se zdi to zelo slaba reklama za uvoznika. Če pa izdelek že menjajo, ga je po mojem mnenju potrebno nadomestiti z izdelkom enakega namena, kvalitete in cene.

"Arguing on the internet is like winning the special olympics, even if you win, you are still retarded."
0
Nazaj na vrh
Soraya
Starost: 11Pridružen: 13. nov 2005Prispevkov: 571Kraj: tuStatus:Offline
Objavljeno: 7. maj 2013 18:51
Povezava do prispevka

Danes dobila lepo nakupovalno torbo (Juvena). Hvalaaaaaaa PL smiley

With style
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 7. maj 2013 21:34
Povezava do prispevka

Če bi se katera želela obrniti direktno na Everet, ker je dobila manj vredno/neustrezno nagrado, se lahko obrne na:

Katja Šafar
katja.safar'at'everet-int.si
01 586 22 52

Verjetno se bo dalo še kaj zmeniti.smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
tako
Starost: -14Pridružen: 21. maj 2006Prispevkov: 416Kraj: tam kjer je lepo - domaStatus:Offline
Objavljeno: 15. maj 2013 15:50
Povezava do prispevka

Jaz še nisem dobila moje nagrade Unhappy

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem! (Lisica v Malem Princu, po zapisu Antoinea de Saint Exuperyja)

Bodi to kar si, drugih je že tako preveč.

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 15. maj 2013 22:02
Povezava do prispevka

Ne najdemo tvojega maila s podatki, tako, da ali jih nisi poslala ali pa ga nisi poslala tako, kot je navedeno v navodilih. In navodila smo dali zato, da lahko najdemo vaše podatke, sicer med 200 maili vsak dan lahko tudi kakšnega spregledamo.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Nagradna igra ob prenovi PL 2012!
Stran 38 od 38
Pojdi na stran 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Usnjena krila obožujejo tudi zvezdnice – od Meghan Markle do Olivie Palermo.