Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Temni podočnjaki

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
_barbara_
Starost: n/aPridružen: 8. dec 2004Prispevkov: 15Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 8. dec 2004 21:06
Povezava do prispevka

Hey!


Sicer ne vem če spada tole ravno pod nego obraza- ampak bom useeno uprašala. že kar nekaj časa me mučijo podočnjaki, čeprav spim najmanj 8 ur na dan. Prosim svetujte mi kaj naj naredim. Vem da bi jih lahko prekrila s korektorjem, vendar za to večkrat nimam časa. Je mogoče da tiči vzrok v čem drugem kot v spanju?


Prosim pomagajte, ker res ne najdem rešitve.


P.S.:Danes sem nekje prebrala da je možno podočnjake uničevati tudi z meto, ne vem ka na kakšen način in kako.Če kdo ve naj mi prosim napiše.


 

0
Nazaj na vrh
Petra
Starost: 43Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 6817Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 8. dec 2004 22:15
Povezava do prispevka
_barbara_ dobrodošla



Včasih kot vzrok za podočnjake navajajo tudi pitje premalo vode, je mogoče to vzrok?
0
Nazaj na vrh
icca
Starost: n/aPridružen: 16. okt 2004Prispevkov: 139Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. dec 2004 11:03
Povezava do prispevka
Si bo treba kar čas vzet, 20 sekund pa res ni veliko.
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 9. dec 2004 11:25
Povezava do prispevka

Pomaga tudi hladilna maska. Ali pa da daš žlico zjutraj v hladilnik, da se ohladi in potem pritisneš na podočnjak. In naj bi izginil.

0
Nazaj na vrh
Tinchy
Starost: 41Pridružen: 23. jan 2004Prispevkov: 3853Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. dec 2004 11:37
Povezava do prispevka
kakšna je pa od Avona krema proti podočnjakom,jo je katera že preizkusila?
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 9. dec 2004 11:46
Povezava do prispevka

Nak... jaz sem probala eno od Vichy-ja. Je tako malo hladilna, ampak ta občutek hladnega prehitro mine. In potem ne vem, kako bi lahko učinkovala proti podočnjakom.

0
Nazaj na vrh
penny
Starost: n/aPridružen: 22. okt 2004Prispevkov: 37Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. dec 2004 12:06
Povezava do prispevka

Najprej dobrodosla, Barbara!


Kolikor vem, sta dve vrsti podocnjakov in sicer: tisti, ki delujejo nekako zabuhlo ( napihnjeno ) in tisti, ki so vdrti, mogoce se celo potemnjeni.


No, tudi sama spadam med tiste srecnice, ki imajo ze od rojstva ( dedno v druzini ) vdrte in bolj ali manj potemnjene podocnjake. Na mojo !


Cesa vsega se nisem poskusala, da bi se resila te nadloge!


Celo na plastik-fantastik sem ze pomislila, a me je neka dobra kozmeticarka potolazila, da tovrstnih nadlog ne bi znal noben plastik dobro popraviti, ko mi je premikala kozo sem ter tja, pa gor in dol.


No, potem so mi ostali le se raznovrstni umetniski poskusi, ki trajajo ze leta in leta! Mimogrede: vsi preventivni ukrepi, ki naj bi cudezno delovali na cimmanj opazne "kolobarje" okoli oci so bili tudi na zalost nekako neefikasni!


Torej mi se vedno ostajajo metode blefaze, ali beri: kamuflaza.


Korekcija, MU.... Vse ostalo je pa lari-fari, zal.


Tinchy, tudi Avonovo kremico proti podocnjakom sem ze pridno nanasala. Zame je efekt enak 0!


LP!


 

Lepota obraza se skriva v lepoti značaja.
( Arabski pregovor )
0
Nazaj na vrh
Dina
Starost: 43Pridružen: 12. jun 2004Prispevkov: 3221Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. dec 2004 19:24
Povezava do prispevka
No smo že tri, tudi jaz imam že od nekdaj podočnjake, isto dedne, tako kot penny, pa še ful belo kožo imam tako da sem včasih taka ko da bi ravno iz groba vstala, ali pa mislijo da sem na smrt bolana. Sicer sem enkrat kupila od Vichy en tak gel za okrog oči za zmanjšanje podočnjakov (najprej sem hotela kupit enega drugega od te firme, potem mi je pa prodajalka v lekarni svetovala tega ki je bolj primeren za mojo starost. Se pa žal ne spomnim kateri je bil, samo vem, da je bil tak prozoren žele v lončku, pa tko kar takšen mavričen je bil če si ga proti svetlobi pogledal, pa zraven je imel priloženo tako palčko za nanašanje. No ko sem ga uporabljala, je prijateljica opazila, da nimam več takih podočnjakov kot včasih (pa ni vedela, da se s čim mažem). To je bilo ene tri leta nazaj, zdaj pa že dolgo ne uporabljam nič proti podočnjakom, ker itak če kam grem uporabljam ful temen puder od Oriflamea, ki mi naredi tako ful lepo temnejšo polt, pa čeprav je najtemnejša različica jaz sem pa drugač ful bela, nič ne zgleda kot da sem ful močno napudrana, ker se zelo lepo prilagodi polti in ful naravno zgleda. No in istočasno mi tudi podočnjake prekrije.
0
Nazaj na vrh
_barbara_
Starost: n/aPridružen: 8. dec 2004Prispevkov: 15Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 9. dec 2004 20:36
Povezava do prispevka

Hvala za odgovore! Vesela sem da ste se tako hitro odzvale.Zakotovo bom poskusila tisto z žlico mogoče že danes, jutri pa zagotova. Pravtako pa bom skočila tudi v drogerijo, da pogledam če je kje kakšna kremica.Vam povem če bo delovalo.

0
Nazaj na vrh
barbara
Starost: n/aPridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 3282Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. dec 2004 23:24
Povezava do prispevka

Dina je napisal/a...najprej sem hotela kupit enega drugega od te firme, potem mi je pa prodajalka v lekarni svetovala tega ki je bolj primeren...



tudi če ti ni prav svetovala, še vedno je farmacevtka!


(sori, ampak me je ful dvignilo- prodajalke pa res ne delajo v lekarni!!!)

0
Nazaj na vrh
Taši
Starost: 41Pridružen: 21. feb 2004Prispevkov: 1031Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 10. dec 2004 0:10
Povezava do prispevka

Jaz sem imala tudi že celo življenje podočnjake.. ampak sedaj jih nimam več.


Jaz imam Matisov gel za podočnjake in meni enkratno pomaga.

0
Nazaj na vrh
sanja
Starost: 45Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 638Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. dec 2004 0:17
Povezava do prispevka
Barbara a si ti farmacevtka? Ker jaz sem tudi.
Lp,
Sanja
0
Nazaj na vrh
Dina
Starost: 43Pridružen: 12. jun 2004Prispevkov: 3221Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. dec 2004 0:20
Povezava do prispevka
Barbara ne se tko jezit, sem čist podzavestno napisala prodajalka, saj nisem nič slabega mislila. Pa tut svetovala mi je čist u redu, ker so se podočnjaki dejansko zmanjšali. A si ti slučajno farmacevtka da si tko v luft skočila
0
Nazaj na vrh
Lili
Starost: n/aPridružen: 25. nov 2003Prispevkov: 997Kraj: Novo mestoStatus:Offline
Objavljeno: 10. dec 2004 10:17
Povezava do prispevka

.... Prodajalke v lekarnah so sicer lahko res farmacevtke...ampak ravno te, ti ne bodo nikoli ponudile najprej "ta pocen" varianto...kar pa pomeni, da je njjihova prva naloga v lekarni, dobro prodat ...pa karkoli že to je....če pa ji daš recept....kar pomislite, kaj naredi, če nima točno določenega zdravila....


da pa ve o čem še kej povedat, je pa le njej v plus (pa tistemu morda, ki kupuje....ni pa to čisto gotovo).... torej zame so tudi v lekarni prodajalke.... kaj so pa po poklicu, je pa njihov  osebna stvar(in stvar pravilnikov o prodajalcih v lekarni)....


v inetresu je lekarnarci čim več prodat za čim več denarja...


ne rečem pa...da ni kakšnih izjem.... 

Dobivati izkušnje pomeni delati napake. (H.G. Wells)















0
Nazaj na vrh
xtinax
Starost: 15Pridružen: 15. mar 2004Prispevkov: 4071Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. dec 2004 10:22
Povezava do prispevka
zadeva z žlico funkcionira morda pri jutranje zabuhlih očeh (zaradi zastajanja vode), pri temnih, dednih (tapravih) podočnjakih pa po najboljši logiki nima kaj narediti. V kreme "proti podočnjakom" pa dajejo belkaste snovi, ki odbijajo svetlobo, in so podočnjaki res manj vidni (ko je kremca gor), vendar je potem bolje imet korektor in kakšno antioksidantno kremo, mho
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Temni podočnjaki
Stran 1 od 6
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Visoko občutljivim osebam je soočanje z vsakodnevnimi izzivi precej težje kot "navadnim" ljudem.