Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Tekoči pudri - 3. del

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
la*BELLA
Starost: 39Pridružen: 18. maj 2007Prispevkov: 369Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. jul 2007 23:05
Povezava do prispevka
Chanel pudri so res enkratni - jaz imam DPF in je tudi enkraten sicer se pa cene gibljejo nekje od 8000-9000 bivših sit se mi zdi.
0
Nazaj na vrh
blondy
Starost: 46Pridružen: 11. avg 2006Prispevkov: 563Kraj: tržičStatus:Offline
Objavljeno: 9. jul 2007 8:13
Povezava do prispevka
DPF?
0
Nazaj na vrh
la*BELLA
Starost: 39Pridružen: 18. maj 2007Prispevkov: 369Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jul 2007 8:38
Povezava do prispevka
CHANEL Double perfection fluide Wink
0
Nazaj na vrh
blondy
Starost: 46Pridružen: 11. avg 2006Prispevkov: 563Kraj: tržičStatus:Offline
Objavljeno: 9. jul 2007 9:11
Povezava do prispevka
Za kakšno kožo pa je? Dovolj vlažilen?

Iščem namreč nekaj lahkega, malo prekrivnega , z SPF vsaj 15, ne za
matirajočega, pa tudi ne za suho kožo. Sem s Chanelovim Vitaluminiere
pozimi zadovoljna...


0
Nazaj na vrh
Tammy
Starost: 38Pridružen: 26. nov 2005Prispevkov: 1598Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 9. jul 2007 15:19
Povezava do prispevka
Blondy, Chanel Double perfection fluide potem ne bo zate, ker sem ga jaz nekaj časa uporabljala, pa imam precej mastno kožo. Pa še to sem ga potem po hitrem postopku zamenjala za Lancomovega, ker mi ni bil všeč. Če rabiš nekaj vlažilnega, potem raje kakšen drug puder izberi, ker ta Chanelov je za mastno kožo oziroma za matiran videz.
0
Nazaj na vrh
blondy
Starost: 46Pridružen: 11. avg 2006Prispevkov: 563Kraj: tržičStatus:Offline
Objavljeno: 9. jul 2007 16:12
Povezava do prispevka
Hvala 

Samo zbiram koristne informacije
0
Nazaj na vrh
Eni
Starost: 41Pridružen: 4. avg 2005Prispevkov: 621Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jul 2007 17:05
Povezava do prispevka
Cena za Chanel Teint Innocence je okrog 35 €. Je za normalno, mešano kožo. Sem probala tudi Vitalumiere, pa mi je bil premasten, sem se svetila po njem.
0
Nazaj na vrh
Layla_
Starost: 39Pridružen: 16. okt 2005Prispevkov: 4694Kraj: Vedno na sončni strani...Status:Offline
Objavljeno: 9. jul 2007 17:11
Povezava do prispevka
Hvala. Mogoče si ga pa omislim, da bom imela potem mir za nekaj časa. 
Spogledljivost pristoji le srečni ženski.
(Honoré de Balzac)
0
Nazaj na vrh
Eni
Starost: 41Pridružen: 4. avg 2005Prispevkov: 621Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jul 2007 17:33
Povezava do prispevka
Poskusi.  Pudri so edina stvar, (poleg prafumov in senčk), za katere mi ni škoda dati malo  več keša, saj se zelo pozna razlika v kvaliteti. Lahko pa tudi prosiš prodajalko, da ti ga da malo v lonček, v Limoniju so zelo prijazne. Jaz imam odtenek 45.
0
Nazaj na vrh
Layla_
Starost: 39Pridružen: 16. okt 2005Prispevkov: 4694Kraj: Vedno na sončni strani...Status:Offline
Objavljeno: 10. jul 2007 16:09
Povezava do prispevka
V Limoniju v Lj (pri Magistratu)? Ja v bistvu mi ne bi škodilo, če bi prej raje probala kak testerček, ker sta bila že zadnja dva nakupa pudra polomija - ampak ni bila taka katastrofa, ker pač nista bila tako draga kot je ta. Bi mi bilo pa groza, da bi dala 35€ za puder, ki mi potem sploh ne bi ustrezal.

Drugače pa tudi jaz isto razmišljam kot ti - pri pudrih mi je res važno, da so uredu, da je dobra kvaliteta in vse. Za ostalo mi pa niti ni tako zelo pomembno.
Spogledljivost pristoji le srečni ženski.
(Honoré de Balzac)
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. jul 2007 21:21
Povezava do prispevka
Tudi jaz iščem nov puder... Skoraj popoln mi je bil Revlonov CS Natural - mazljivost, prekrivnost, obstojnost, odtenek Buff mi je bil kot ulit... Le ogrci so se mi delali...

Skratka, iščem podoben puder,
- primeren za suho do normalno kožo
- lahko tudi manj prekriven
- brez raznih svetlečih finishev (kot npr. Revlonov AD with botafirm)
- nekomedogen
- z ali brez zaščite (če ima zaščito, bi kemični filtri prišli v poštev)
- lahko višjega cenovnega razreda

Pa še mami se pridružuje k iskanju primernega zase. Tudi ona je bila zvesta uporabnica zgoraj omenjenega Revlon CS Natural, zdaj sva pa gledali ta novodobna čuda. Precej sva se zadržali pri Chanel Teint Innocence, Dior Sculpt in Icone, Givenchy Skin Tonic, Estee Lauder Double Wear...

Pri Diorju sva sicer našli en odtenek, ki ji je bil ok, pri ostalih pa ne... Revlon je imela št. 5.  Ostali omenjeni so nekam čudno rumeni ali pa je svetloba v Mullerju taka, da pravega odetnka sploh ne moreš določit, dokler stvar ne kupiš in zunaj na dnevni svetlobi vidiš, da si kot maškara... Skratka, ali pri zgoraj omenjenih pudrih sploh je kak, ki bi malo na rozasto povlekel?

Drugače bi rada srednje prekriven puder, da se ne useda v pore, morda "pobriše" kako gubico ali dve Wink in je obstojen pa primeren za suho-normalno kožo.

0
Nazaj na vrh
Orhideja
Starost: 46Pridružen: 19. feb 2004Prispevkov: 1430Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 22. jul 2007 14:38
Povezava do prispevka
Jaz tudi razmišljkam o tem novem Chanelovem pudru...Me pa malo mika tudi Givenchyev Sublime? Je katera že poskusila oba?  Rabim pa puder za mešano kožo (rahlo izsušena povrhnjica) srednje prekriven, naraven videz. Trenutno imam ta zadnji Revlonov puder pa nisem preveč navdušena...


Orhideja
0
Nazaj na vrh
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jul 2007 15:10
Povezava do prispevka
Chanelovega TI sem zadnjič testirala v Mullerju  (sicer le na roki) in je res prekrasen, lepo mazljiv, gost, tako da ga po moje ne porabiš hitro, ker zadošča že manjša količina. Meni je super, čeravno je cenovno neugoden.Jaz še vedno uporabljam Isadoro hydralight in jo bom še imela za nekaj časa.Kasneje si pa nabavim Chanel TI.
0
Nazaj na vrh
sarah
Starost: 12Pridružen: 8. mar 2004Prispevkov: 2346Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jul 2007 21:30
Povezava do prispevka
Jaz si ga zagotovo nabavim jeseni, me je prepričal.
Fashion passes. Style remains. -Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
birka
Starost: n/aPridružen: 16. feb 2007Prispevkov: 88Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jul 2007 22:55
Povezava do prispevka
Jaz sem preizkusila Givenchyev Sublime v obliki testerja, pa me ni prepričal. Diši sicer meni izredno lepo, nežen cvetlični vonj, vendar sem se jaz po njem izredno svetila, prekriven je prej malo kot srednje. Moja koža je pa mešana in potrebuje srednje do malo močnejše prekrivanje (na posameznih predelih zaradi hiperpigmentacij).Izrazitejše svetenje pri meni je seveda tudi posledica nenormalnih temperatur, ampak vseeno se s katerim drugim pudrom (npr. trenutno uporabljam Clinique Superbalanced) ne svetim tako zelo. Ta Chanelov TI pa tudi mene mika za preizkusit.
Bonbon
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Tekoči pudri - 3. del
Stran 1 od 100
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Visoko občutljivim osebam je soočanje z vsakodnevnimi izzivi precej težje kot "navadnim" ljudem.