Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Tekoči pudri - 3. del

Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
katkoc
Starost: 39Pridružen: 1. nov 2008Prispevkov: 1509Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. feb 2011 19:29
Povezava do prispevka
KM je zaenkrat nedosegljiva, ker je šla na 'dopust'. Tako da boš morala malce počakati na njen odgovor
Coo-coo :)
0
Nazaj na vrh
grizlyka86
Starost: 37Pridružen: 17. jul 2009Prispevkov: 133Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. feb 2011 18:08
Povezava do prispevka
Punce, rabila bi manjšo pomoč.

Iščem dobro prekriven puder (ki prekriva rdečico) in je obstojen. Imate kakšne izkušnje s kakšnim določenim pudrom?
Če je problem rešljiv,ni razloga za zaskrbljenost...Če pa je problem nerešljiv pa tudi zaskrbljenost ne pomaga.
0
Nazaj na vrh
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 14. feb 2011 18:21
Povezava do prispevka
Na 100. straneh teme je bilo že marsikaj napisanega
Jaz uporabljam Revlon CS in sem zelo zadovoljna
Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
markinnika
Starost: 49Pridružen: 18. okt 2007Prispevkov: 830Kraj: Šenturška GoraStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2011 18:01
Povezava do prispevka
Jaz sem zadovoljna glede obstojnosti z Estee Lauder Double Wear.
0
Nazaj na vrh
nova
Starost: 62Pridružen: 1. feb 2006Prispevkov: 512Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. feb 2011 12:05
Povezava do prispevka

Uporabljam Max Factor Colour Adapt, Skin Tone Adapting Make Up http://kozmetometer.planet-lepote.com/censura.php?cmd=details&itemid=3407 in razmišljam, da bi ga zamenjala z Bourjois Healthy Mix Foundation http://kozmetometer.planet-lepote.com/censura.php?cmd=details&itemid=10722

 

Bourjois sem probala tester in se mi je zdel ok.

 

Kakšno je vaše mnenje o zamenjavi?

Saj vem, na koncu se bom morala sama odločiti, a vsako mnenje je dobrodošlo.

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 16. feb 2011 13:58
Povezava do prispevka
Nova, MF pudrov ne poznam, ker jih ne uporabljam, lahko pa povem, da so Bourjoisovi super in vsekakor vredni preizskusa (kar mislim, da je razvidno tudi iz ocen zadovoljnih uporabnic na KMM).
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Tinka
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2005Prispevkov: 2751Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2011 9:00
Povezava do prispevka
Tinka je napisal/aKateri puder bi bil najbolj podoben Clarinsovemu True radiance Foundation, po prekrivnosti, vlažilnosti, mazljivosti? Zgleda, da so ga nehali izdelovat (ali uvažat), ker ga ne v drogerija ne na netu ne dobim več v svoji barvi 05. Danes so v Beautique imeli le še št 7.

Je mogoče katera uporabljala tega Clarinsa in ga uspešno nadomestila s katerim drugim podobnim, prooosim?
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2011 12:47
Povezava do prispevka
Saska1 je napisal/a
Lip tar je definitivno bolj poceni opcija. Nisem vedela, da se lahko meša s podlagami. Glede na to, da je to izdelek sem sklepala, da kaj takega ni možno. Oziroma mi niti ni prišlo na misel Smile

KrvavaMeri, pri tebi to mešanje podlage in Lip Tar-a dobro deluje? Ni zadeva preveč lepljiva in podobno, za nanašanje na kožo?


Saska, .

Šele zdaj sem slučajno opazila tvoje vprašanje. Jaz imam dva lip tara - zelenega in belega. Oba sta se dobro obnesla in nista bistveno spremenila lastnosti pudra, ker je potrebna res ena pikica izdelka na količino pudra za celi obraz. Trenutno ju ne uporabljam, ker imam brzinsko rutino ličenja, ampak sicer sem kar zadovoljna in ju uporabljam za prilagoditev pudra, ko res potrebujem popoln MU.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
misaya
Starost: 38Pridružen: 5. feb 2011Prispevkov: 77Kraj: portorožStatus:Offline
Objavljeno: 26. feb 2011 20:52
Povezava do prispevka
ciao punce!
imam problem.. glede podtona mislim da sem bolj rumenkaste narave, temnejse bele polti (beri: poleti kot ciganka Smile ) in ponavadi bleda v obraz glede na telo. dosedaj sem probala par pudrov (nazadnje sem bla v sephori in prodajalka mi je prodala sephorin puder D28) vendar se mi zdi, da mi naredijo oranžkast videz... z ničemer nisem zadovoljna..kje falim? kam si nanašate puder ko ga probavate v trgovini? joj zame je to nočna mora..
hvala za trud Smile
0
Nazaj na vrh
tejči_h
Starost: 39Pridružen: 3. feb 2007Prispevkov: 111Kraj: PtujStatus:Offline
Objavljeno: 27. feb 2011 11:20
Povezava do prispevka
Imam vprašanje in upam, da bo znala katera odgovorit.

Uporabljam Revlonov CS puder (dry skin) v odtenku 150 buff. Ali katera ve, kater odtenek Chanelovega pudra Pro lumiare bi mi ustrezal? Je 20 clair pretemen?
0
Nazaj na vrh
beybika84
Starost: 39Pridružen: 1. maj 2005Prispevkov: 1999Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 28. feb 2011 13:46
Povezava do prispevka
Ima katera Chanel Prolumiere puder? Mene mika, samo s Chanelovo kozmetiko nimam najboljših izkušenj.

Kaj pa Bobbi Brown Long Lasting Foundation in Estee Lauder Double Wear??
Imam mastno kožo in rabim nekaj, kar bo zdržalo vsaj 8 ur na mestu. Trenuno imam MAC Studio Fix Foundation in je sicer zelo dober puder, samo včasih ko končam s šihtom, puder že prav sedi v koži, v vsaki pori posebaj Confused
Smeh je pol zdravja :)
0
Nazaj na vrh
Tammy
Starost: 38Pridružen: 26. nov 2005Prispevkov: 1598Kraj: GorenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 1. mar 2011 0:10
Povezava do prispevka
Beybika, res je škoda, da imaš z MACovim pudrom težave, ker za mastno kožo je res zelo učinkovit. Na moji mastni koži samo ta zdrži cel dan, ga pa vseeno fiksiram še s pudrom za matiranje.
 
Po mojih izkušnjah Chanelovi pudri niso ravno presežek vzdržljivosti na mastni koži, tako da jaz bi ti ga odsvetovala. Imam pa tudi Bobbi Brown Long Lasting Foundation in žal na meni tudi ta ne zdrži 8 ur. Je zelo tekoč in bolj slabo prekriva, pa občutek imam, da se sploh nikoli ne posuši na koži. Vsakič, ko se dotaknem obraza, mi na prstih ostanejo madeži pudra, pa čeprav uporabim matirni puder v kamnu. Ga uporabljam samo še takrat, ko moram iti kam na hitro in ne za dolgo časa. Glede na to, da iščeš puder, ki zdrži vsaj 8 ur, se mi zdi škoda dati 45 evrov za BB, ker tega pogoja ne izpolnjuje.
0
Nazaj na vrh
beybika84
Starost: 39Pridružen: 1. maj 2005Prispevkov: 1999Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. mar 2011 13:52
Povezava do prispevka
Tammy hvala za tvoj nasvet Smile Bo treba še malo brskat, se mi zdi da bi znal biti tale od EL dober, ker je narejen prav za mastno kožo.
Tudi meni je škoda za MAC-a ... saj za krajši čas ali za ven mi je fenomenalen, zgleda odlično in naredi zelo lepo kožo, ampak čez službo pa žal ne zdrži.
Grem malo na MUA pogledat. Smile
lp
Smeh je pol zdravja :)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 1. mar 2011 13:55
Povezava do prispevka
Beybika, mislim, da ti bo tale tema v pomoč.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Tekoči pudri - 3. del
Stran 100 od 100
Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.