Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

100 % naravna, organska kozmetika Suki

Pojdi na stran 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14
Lady21
Starost: 40Pridružen: 22. apr 2008Prispevkov: 16Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jul 2008 19:18
Povezava do prispevka
Citiram: "Lekarna Bizjak je sprva razmišljala, da bi Suki naročila, potem pa so odločitev spremenili oziroma jo odložili na september. Na žalost je prodor v posamezne lekarne precej težji, kot si marsikdo predstavlja, ker se bojijo, da bodo izdelki ostajali na policah.

V Ljubljani so trenutno najbolj zanesljiva naslednja prodajna mesta:

Centralna Lekarna (top 10 izdelkov)
Lekarna Supernova (top 10 izdelkov)
Trgovina Organique (celotna negovalna in dekorativna linija)
Trgovina Zakladi narave - negovalna linija
Lekarna Brod
Lekarna Prule
Lekarna Barsos (po naročilu)

Obe liniji sta seveda na voljo tudi online, v trgovini www.bbnatura.si

Še najboljši način, da bodo izdelki kdaj na voljo v Lekarni Bizjak, je vztrajno teženje kupcev :)"

Poslala sem e-mail, ki sem ga zasledila na sukijevi strani in dobila prijazen odgovor, ki sem ga citirala.
0
Nazaj na vrh
Pupa20
Starost: 37Pridružen: 23. sep 2006Prispevkov: 59Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. jul 2008 18:26
Povezava do prispevka
A je mogoče kakšna določena meja koliko testerjev se lahko naroči? Jaz imam nagledanih 6 izdelkov in zdaj nevem če jim naj pišem,glede na to,da to ni glih malo.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 25. jul 2008 19:17
Povezava do prispevka
Pupa, poskusi - izgubiti nimaš kaj.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pupa20
Starost: 37Pridružen: 23. sep 2006Prispevkov: 59Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. jul 2008 20:26
Povezava do prispevka
Bom res kar poskusila,in vam pol javim kako je na stvari. Smile Upam da se me usmilijo in mi vse pošlejo.
0
Nazaj na vrh
sarah
Starost: 12Pridružen: 8. mar 2004Prispevkov: 2346Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jul 2008 10:01
Povezava do prispevka
Lady21 je napisal/aCitiram: "Lekarna Bizjak je sprva razmišljala, da bi Suki naročila, potem pa so odločitev spremenili oziroma jo odložili na september. Na žalost je prodor v posamezne lekarne precej težji, kot si marsikdo predstavlja, ker se bojijo, da bodo izdelki ostajali na policah.


Če lekarna Bizjak oz. še katera druga lekarna izdelkov nima, naj jo maknejo z uradne strani, ker je to zavajanje kupcev. Vsekakor nočem izgubljati časa in iskati nekje izdelke, če jih sploh nimajo.
Fashion passes. Style remains. -Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
mecajek
Starost: n/aPridružen: 6. dec 2005Prispevkov: 618Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. avg 2008 22:32
Povezava do prispevka
Katere izdelke uporabljate?
Jaz imam glino za obraz in kamilični serum. oboje uporabljam vsak dan. Serum je prav božanski, naredi tako mehko kožo. Imela bi pa še vfc in pa tonik z gobami. Do naslednje nabave ...
0
Nazaj na vrh
rene
Starost: n/aPridružen: 17. jun 2005Prispevkov: 3686Kraj: spinning around ...Status:Offline
Objavljeno: 5. avg 2008 11:32
Povezava do prispevka
mecajek, tole dvoje tudi jaz z navdušenjem uporabljam. ostalega pa še nisem odkrila, ampak bom, samo da malo porabim zaloge.
"Arguing on the internet is like winning the special olympics, even if you win, you are still retarded."
0
Nazaj na vrh
anci
Starost: 41Pridružen: 28. avg 2006Prispevkov: 718Kraj: MedvodeStatus:Offline
Objavljeno: 5. avg 2008 11:40
Povezava do prispevka
A je mogoče katera v zadnjih dneh naročala kakšen testerček? Jaz bi imela enega, samo ne vem ali se še da?
0
Nazaj na vrh
kajjazvem
Starost: 46Pridružen: 7. maj 2008Prispevkov: 102Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. avg 2008 18:07
Povezava do prispevka
Jaz sem v petek v Ljubljani, pa bi ob tej priložnosti kupila nekaj Suki izdelkov. Zanima me, če so cene v lekarnah oz. trgovinah enake (npr.  v Centralni lekarni in v trgovini Organique - te dve vem kje se nahajata), ali je ceneje kot prek spleta pri bbnatura. Bi prosila, če se je katera s tem že ukvarjala, da mi svetuje. Sem v Lj mogoče enkrat na leto, tako da mi je to res priložnost, da kupim željeno. Drugače pa moram kupit preko spleta. Hvala!
0
Nazaj na vrh
Lady21
Starost: 40Pridružen: 22. apr 2008Prispevkov: 16Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. avg 2008 18:47
Povezava do prispevka
Preverjeno. Vsi izdelki so preko spleta cenejši, sploh pa se splača nakup nad 60 €, ker pri tako visokem nakupu ne plačaš poštnine.  Lp
0
Nazaj na vrh
kajjazvem
Starost: 46Pridružen: 7. maj 2008Prispevkov: 102Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. avg 2008 22:01
Povezava do prispevka
Lady21, hvala. Bom kar preko spleta kupila, ker bom presegla 60€.
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 5. avg 2008 22:36
Povezava do prispevka
Jaz pa ne vem več kaj bi, pa razmišljam da bi si kar cel paketek unih mini vzela...nimam pojma kaj nardit Pa vsega mi je zmanjkalo za obraz, kot naročeno, 3 kreme imam pa vse so prazne, cel flash, zdaj se pa moram hitro odločit in se počutim pod pritiskom in sem pod stresom! Ne morem se odločati pod stresom! Na pomoooč!

Kaj naj vzamem? (Kožo imam normalno do mastno, suha je popakirala kufre in odšla s kontracepcijskimi na dopust)
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
luna 02
Starost: 41Pridružen: 17. nov 2005Prispevkov: 100Kraj: ivančna goricaStatus:Offline
Objavljeno: 6. avg 2008 21:30
Povezava do prispevka
Oj.
No jaz imam že cca. 14 dni 3 Suki izdelke (žametno kremco, kamilični serum in tisti peeling). In po dobrem tednu se je pojavil porast ogrcev  in celo 2podkožna (podkožnega sigurno že 1 leto nism imela). Sm opazila da piše da se mora koža privadit na naravno kozmetiko, sm tole mi ni čist nč všeč. Tako da že ene 2 dni ne uporabljam, ne kreme in seruma. Se ful bojim, da si bom spet zapacala kožo, tako kot z 2% salicilnim tonikom od Paule (katega sm trmasto uporabljala mesece in mesece, dokler koža ni bla res obupna). Serum in krema od Pevonie Botanice je bla super proti Sukiju, mi je kar žal da sm dala 80 eur za to. Edin tist peeling mi je pa ful fajn.
Me prou zanima, če ima katera podobno izkušnjo.
0
Nazaj na vrh
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. avg 2008 8:15
Povezava do prispevka
Luna02, kaj pa ti je naredil 2% PC tonik?
Mene tale Suki ni pretirano navdušil in si ne bom nič kupila. Moti me vonj, imam raje nežnejše in preizkušene izdelke. Luna tudi tebi priporočam tako - Scheller umivalni gel, dobra UV zaščita, dober tonik, čim manj packanja. Poglej malo na Kozmetometer. 
0
Nazaj na vrh
luna 02
Starost: 41Pridružen: 17. nov 2005Prispevkov: 100Kraj: ivančna goricaStatus:Offline
Objavljeno: 7. avg 2008 8:50
Povezava do prispevka

Po 2% PC toniku sm dobila nenormalno velik ogrcov, tud tam kjer jih prej nisem NIKOL imela. Pa sigurn je blo od tega, ker ni blo druge novosti. Pa sm kr vztrajala, ker se koža pač čisti, pa sm bla iz dneva v dan hujša- res katastrofa. Tako da bom zdej rajš prej nehala, predn bo prepozno.

Sm se že vrnila na stare tirnice. totes meer emulzija za čiščenje, zvečer diacneal, čez dan bo pa Sothys kremca, al pa od Pevonie. Pa ne bo problemov.

Drgač mene vonjpri Sukiju ne oti, mi je celo všeč

Citat odstranjen, predhodnika se ne citira.
Moderatorka Lai Ming
 
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
100 % naravna, organska kozmetika Suki
Stran 9 od 34
Pojdi na stran 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Vaja 'deska' je kraljica vadb mišic jedra, torej trupa. Preprosta vaja, ki jo lahko izvaja vsakdo in povsod!