Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

100 % naravna, organska kozmetika Suki

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 21. jun 2008 10:47
Povezava do prispevka
Phe, podpiranje lenobe! LOL Nič linkat, naj vse vse preberejo! 

Jaz sem tudi poslala mail, upam da dobim kaj, glede na to da ste navalile

PS: So mi že odgovorili da pošljejo v ponedeljek, krasno! Res so neverjetno prijazni. Zraven so mi še poslali brošurce in drugi reklamni material, kako fino!
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
pupa83
Starost: 40Pridružen: 3. dec 2007Prispevkov: 97Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. jun 2008 13:37
Povezava do prispevka
Jz sem danes že dobila testerčke
So res hitri
0
Nazaj na vrh
Mašy
Starost: n/aPridružen: 29. avg 2005Prispevkov: 622Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 21. jun 2008 21:31
Povezava do prispevka
Tudi jaz sem prejela testerčke!!! Sem sprobala tonik white willow in se mi je zdel super -vonj in občutek. Ne vem pa (še), kako se zares obnese na daljši rok. Resnično bi bila hvaležna, če bi punce, ki se na to spoznate, pokomentirale sestavo izdelkov. Vsaj glede komedogenosti?
0
Nazaj na vrh
alya27
Starost: 44Pridružen: 11. mar 2007Prispevkov: 391Kraj: PosavjeStatus:Offline
Objavljeno: 23. jun 2008 14:49
Povezava do prispevka
Tudi jaz sem prejela testerčke v soboto. So namreč res zelo prijazni in so se hitro potrudili poslati. Na moj mail so takoj odgovorili tisti dan, ko sem jim poslala in sicer v dveh urah 
Takoj so mi poslali po mailu tudi par stvari o tej kozmetiki, da sem si lahko malo prebrala in mi tudi nekaj na kratko prijazno napisali.

Testerčke sem sprobala in glede šminke, pudrov senčk za očke; moram najprej reči, da imajo stvari grozno parfumirane. Za moj nos je kar preveč. Glede te plati, se za nakup ne bom odločila.
Kremice sem naročila linijo za občutljivo in suho kožo. Juj, imajo pa tudi zelo zelo močen vonj, da meni kar preveč zaudarja v nos in se kar nekako ne morem navadit.
Očitno tale stvarca ne bo zame.

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 23. jun 2008 16:39
Povezava do prispevka
Jaz moram reči, da načeloma ne maram dišav v kozmetiki, ampak tele me začuda ne motijo (manj kot pri Alverde npr.).
In: moja koža izgleda zelo v redu!

Zamašenih por imam pa manj kot če ničesar ne nanašam. Zdaj pa ne vem, ali je to slučajno neko dobro obdobje pri moji koži ali ima Suki kaj pri tem. Bom še naprej uporabljala, pa bomo videli.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
jurejarh
Starost: 39Pridružen: 24. avg 2007Prispevkov: 1012Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jun 2008 19:44
Povezava do prispevka
Zjutrej sem jim poslal po mejlu prošnjo za testerje, in že čez kakšno urco so mi odgovorili.
Kaj nej rečem. VSAKA ČAST
0
Nazaj na vrh
Tinka
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2005Prispevkov: 2751Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. jun 2008 21:31
Povezava do prispevka
Jaz sem preizkusila koncentriran obrazni tonik z belo vrbo, aloe vero, kamilico in čajevcem, obrazni vlažilni serum z modro kamilico in ameriškim slamnikom, žametno kremo za obraz s koncentriranimi antioksidanti in liposomi vitaminov. Vse se mi zdi dobro, vonj je res kar močno zeliščen in če nanesem tonik in čez še kremo, se kar nekaj časa ne razdiši. Serum sem uporabila zvečer, čez nisem nanesla nobene kreme in je bilo čisto dovolj. Tonik in čistilno mleko se mi zdita čisto predraga, dobim za bistveno manj denarja izdelke, ki mi popolnoma odgovarjajo. Me pa mika kakšen serum (moram preizkusiti še drugega), zelo mi je všeč žametna krema.
0
Nazaj na vrh
Connie
Starost: 122Pridružen: 6. apr 2008Prispevkov: 2373Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2008 9:02
Povezava do prispevka
Včeraj pozno zvečer sem jim poslala mail in sem dobila odgovor že zgodaj zjutraj. Res so ekspresni! 

0
Nazaj na vrh
VRTNICA 22
Starost: 39Pridružen: 20. jul 2005Prispevkov: 575Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2008 9:06
Povezava do prispevka
Jaz jih moram tudi pohvaliti glede hitrosti in prijaznosti. So mi takoj naslednji dan poslali željene testerčke.
Žal pa mi izdelki, ki sem jih stestirala niso tako zelo odgovarjali. Preizkusila sem glineno masko za obraz-mi je super, lepo se maže, zelo malo se je porabi in učinek na koži je viden. Koža je bolj sveža in manj mastna (imam mešan tip kože), pa še zelo lep vonj ima. Testirala sem tudi koncentriran tonik z belo vrbo, aloe vero, kamilico in čajevcem-premočan vonj, nič posebnega, cena se mi zdi previsoka; žametna krema za obraz- zopet premočan vonj, ne navlaži mi kože in čez čas mi je pretežka in premastna. Bom kar ostala pri moji Aubrey Organics Vegecol, ki mi je super, lepo navlaži kožo in se v hipu vpije v kožo, pa še vonj ni tako močan.;obarvana krema-bronze- za to sem srčno upala, da mi bo odgovarjala, vendar mi je zopet pretežka, pa še odtenek mi je čuden, nekako na rozkasto mi potegne, verjetno zato, ker je moja polt bolj zlatkasta in mi bolj odgovarja, če bronzer potegne malo bolj na oranžkasto.; kremna senčka-amber- zelo lep odtenek, še testiram, čeprav ima tudi ta zelo močan vonj; stain za lička in ustnice-daliha- še nevem, če mi je všeč.
Zaenkrat me Suki ni preveč navdušil, čeprav so stvari izgledale zelo obetavno. Malo me mika še kolekcija za lase, čeprav se bojim, da bo kot ostali izdelki preveč močan vonj in premastni izdelki. Mi je Aubrey Organics na splošno bolj všeč.
0
Nazaj na vrh
selma
Starost: 43Pridružen: 1. mar 2006Prispevkov: 959Kraj: Obala-MariborStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2008 12:31
Povezava do prispevka
Obarvana krema smrdi, da je groza!
I will not lie in front of the school bus with ketchup on my face
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2008 15:02
Povezava do prispevka
jaz sem pravkar preizkusila moisture serum in je kul, naprej deluje kar nekako mastno a se hitro vpije in pušča krasen občutek. Vonj je za ubit vola, a mi ni ravno neprijeten pa tudi zelo hitro se razdiši da ostane le neženj vonj, rahlo citrusen. Meni je fain Bom vse preizkusila in sem prepričana da bom kaj vzela, res imajo izdelki ogromno AOK, za zvečer so taman.
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
jurejarh
Starost: 39Pridružen: 24. avg 2007Prispevkov: 1012Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2008 15:59
Povezava do prispevka
Zakaj ima ta kozmetika tako parfumiran vonj, a je to od zelišč ali so  v njej dejansko dodani parfumirani dodatki
Nazadnje urejeno 24. jun 2008 16:02; skupaj popravljeno 1 krat
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2008 16:02
Povezava do prispevka
Ko sem jaz prvič poskusila, me je zaradi močnih vonjev vse minilo (to je bilo že nekaj tednov nazaj) in sem vse samo pospravila. Potem sem pa prejšnji teden ponovno poskusila in me ni več tako motilo, zdaj pa so mi vonji všeč, ker so res tako prijetni zeliščni. Bi bilo pa (za moj okus) vsekakor bolje, da bi bili bolj švoh oz. da jih ne bi bilo.

Tikec, za vola ubit, loool

P.S. Jurejarh, ne vem, delno je vsekakor od eteričnih, kar pomeni, da bi dejansko lahko bili manj odišavljeni. Morda nas pa še kdaj presenetijo v to smer.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Nereida
Starost: n/aPridružen: 17. apr 2006Prispevkov: 72Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2008 17:02
Povezava do prispevka
Glede testerjev si zaslužijo vsako pohvalo, res so zelo prijazni
 
Od dekorative sem zaenkrat preizkusila Liquid formula concealer, ki me ni čisto nič navdušil - odtenek flax je bil tako grozen, da sem si morala ponovno umiti obraz, ker nisem bila za nikamor :/
Blue chamomile facial serum je blazno masten. Moji koži  ne ustrezajo oljnate zadeve (svoj čas sem prakticirala z olji - katastrofa), serum se ni vpil niti po dveh urah, koža je imela neprijeten masten sloj. Na koncu sem šla s tonikom čez Uporabila sem ga nekajkrat (porabi se ga izredno malo, že kapljica zadošča), staknila pa vodene mozoljčke na sredini lic, ki so izginili s prenehanjem uporabe seruma.
Lemongrass cleanser mi je všeč, nekje vmes med nežnim pilingom in čistilnim gelom. Drobci se med umivanjem stopijo, koža je lepo očiščena. Nisem prepričana, če je za vsakodnevno uporabo. Mi je pa cena za piling/čistilo preveč zasoljena, ker se lahko primerja tudi z drugimi čistilci.
 
Vonj me nikjer ni motil, prav prijeten je, vsega pa se zelo zelo malo porabi - že zaradi tega se mi cene (razen za tonik in čistilec, ki ga porabim več) ne zdijo previsoke, AOK je tudi polno. Mogoče je Suki linija za tiste z mastno kožo bolj primerna za nočno nego, podnevi si ne predstavljam, da bi se namazala s serumom.
0
Nazaj na vrh
offo
Starost: 122Pridružen: 30. jan 2007Prispevkov: 2298Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. jun 2008 21:30
Povezava do prispevka
Hmnja... Suki je na začetku veliko obetal (vsaj meni), po pregledu sestavin pa sem bil kmalu postavljen na realna tla. 
FUL me moti vonj (mislim, da z vonjem ne bi ubili samo enega vola, ampak lahko kar celo čredo) in tako tudi eterične komponente (so tam povsem nepotrebno). Izgleda pa lepo. 

Trgovinica... Hnja, všečna. To je pa tudi vse. Čeprav je Eberlova nadvse prijazna.
"I don't think, I just walk." (Paris Hilton)
"Če ti, povem po pravici, sploh ne vem kaj bi in kok bi kej mazal." (neznani avtor)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
100 % naravna, organska kozmetika Suki
Stran 5 od 34
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Usnjena krila obožujejo tudi zvezdnice – od Meghan Markle do Olivie Palermo.