Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

100 % naravna, organska kozmetika Suki

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11
bejbi
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2006Prispevkov: 11Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. jun 2008 10:59
Povezava do prispevka
Dobila testerje in zaenkrat uporabljam tonik willow.. in sem presenečena, kožo mi po testerju loccitane red rice popravlja (ta mi  jo je namreč zmastil). Sedaj se mi zdi ravno prav napeta in ne preveč mastna, pa tudi ne izsušena. Rahle zelišče vonje imam rada in ta je ravno prav, da ni preveč. Bom videla kako bo naprej, bil bi že čas, da najdem tonik.    
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2008 12:40
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/aquote:7e8fae0a91="Lai Ming"Tanja, komaj čakam(o) test dekorative


Se bom potrudila, da bo čim prej!


Evo, je že.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Lai Ming
Starost: -14Pridružen: 11. jan 2005Prispevkov: 13584Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2008 13:25
Povezava do prispevka
Vau  Pure Cream Stain je pa tudi mene navdušil 
0
Nazaj na vrh
lilja4ever
Starost: n/aPridružen: 23. apr 2005Prispevkov: 2360Kraj: Somewhere around NothingStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2008 14:40
Povezava do prispevka
 
 
Tile razni članki so izredno nevarni.
 
 
I think your whole life shows in your face and you should be proud of that. - Lauren Bacall
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 26. jun 2008 20:27
Povezava do prispevka
Ali deluje tisti mail obrazec na njihovi slovenski strani?
 
 
THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. jun 2008 8:53
Povezava do prispevka
lilja4ever je napisal/a
 
 
Tile razni članki so izredno nevarni.
 
 


Jp

Jaz sem kar zadovoljna z izdelki, kot rečeno je vonj sprva za vola ubit, se pa hitro razdiši in ostane nežen zeliščni vonj, sestavine so mi tudi "všeč" (nič me ne draži, ravno nasprotno) in moja koža krasno "prenaša" tole nego. Verjetno si bom kar nabavila Velvet cream. Moisture serumček mi je manj všeč, res je nekako oljnat, sicer se mi zelo hitro vpije a vseeno, pri nanašanju imam zoprn feeling, prvič je še šlo, kasneje pa mi je postalo zoprno. Bronze obarvana krema je pa za črnce! Ne morem podati objektivnega mnenja ker sem bila nadvse smešna, no razmazala se mi je lepo pa tudi finish (ko sem korigirala s tonikom in kremo) je bil prav kulski. Bom morala poskusiti svetlejšo različico.
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
sarah
Starost: 12Pridružen: 8. mar 2004Prispevkov: 2346Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. jun 2008 10:26
Povezava do prispevka
Jaz sem jim ravno pisala in se nadejam kakšnega testerja, če jim je sploh še kaj ostalo.Sem pa gledala v centralni lekarni izdelke v vitrini in cene so res visoke, tako da morajo res upravičiti s sestavinami tako ceno.
Fashion passes. Style remains. -Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
nikapika
Starost: -14Pridružen: 14. jan 2008Prispevkov: 1120Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. jun 2008 18:18
Povezava do prispevka
Tikka je napisal/a
 
 
 

Moisture serumček mi je manj všeč, res je nekako oljnat, sicer se mi zelo hitro vpije a vseeno, pri nanašanju imam zoprn feeling, prvič je še šlo, kasneje pa mi je postalo zoprno.
 
Kateri serum je to: s korenjem ali modro kamilico?
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 27. jun 2008 21:54
Povezava do prispevka
Nikapika z modro kamilico.
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
sarah
Starost: 12Pridružen: 8. mar 2004Prispevkov: 2346Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jun 2008 10:32
Povezava do prispevka
Testerje sem že dobila  res so hitri in odzivni, vse pohvale. 
Fashion passes. Style remains. -Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
kala
Starost: n/aPridružen: 25. nov 2005Prispevkov: 187Kraj: ptujStatus:Offline
Objavljeno: 28. jun 2008 16:41
Povezava do prispevka
Tudi jaz dobila testerje za mešano kožo, vendar preden kaj sprobam sem mislila pogledat sestavine, ki pa jih na testerčkih ni. Ve kdo kje bi se dalo pogledat sestavine. Že našla Smile


Kadar si nečesa res želiš, stremi vse stvarstvo k temu, da bi se ti sanje uresničile.

COELHO
0
Nazaj na vrh
lilja4ever
Starost: n/aPridružen: 23. apr 2005Prispevkov: 2360Kraj: Somewhere around NothingStatus:Offline
Objavljeno: 28. jun 2008 20:13
Povezava do prispevka
 
Jaz sem zaenkrat sprobala tri izdelke od njih:
- facial toner with white willow, aloe, chamomile, & tea tree - tole je pa čist preveč oljnato, ne maram tega, porabila bom najbrž za roke... tam se bo pa ziher vredu obneslo
- facial creme with vitamin liposomes & concentrated antioxidants - zelo všečna, lahka krema, se hitro vpije, za seboj ne pušča nobenega filma, ampak gladko in navlaženo kožo... tole mi je pravzaprav precej všeč
- transformative facial clay - "nenavadna" maska, saj smo ponavadi vajeni čudnih barv in obilnega nanosa. Tukaj pa gre že skoraj kot za nek brezbarven serumček, jaz nanesem čisto na tanko in praktično VSE vpije, ostane koža brez kakršnega filma... vendar vseeno čez ene 15 minut sperem z vodo.
 
Meni je zaenkrat pri vseh treh izdelkih vonj zelo všeč, taki nenavaden... ker sem prav sita že običnih vonjav in malo spremembe prav paše.
 
I think your whole life shows in your face and you should be proud of that. - Lauren Bacall
0
Nazaj na vrh
nikapika
Starost: -14Pridružen: 14. jan 2008Prispevkov: 1120Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jun 2008 23:00
Povezava do prispevka
Hvala Tikka za info. Potem tole verjetno ne bo zame, ker ne maram mastnih negovalnih produktov na obrazu.
0
Nazaj na vrh
dikla
Starost: 32Pridružen: 18. jun 2008Prispevkov: 28Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. jun 2008 19:51
Povezava do prispevka
mene pa zanima kako se "suki" obnese na daljši rok uporabe. a uporablja
katera že dalj časa in ne samo testrčke? sama imam mini kit pa neven če
to zadustuje, da se koža privadi. kajti po enem testrčku pa ja nemoreš
vedet ali ti stvar zagotovo odgovarja.v mini kitu pa so tude manjše
količine. zaenkrat še izbolšanja nisem opazila ampak dobila par
mozoljev zraventako da če ma katera kej več izkušenj z sukijem naj kar pove kako se obnese, (predvsem za mešano/mastno kožo)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 29. jun 2008 23:01
Povezava do prispevka
Jaz moram poročati, da sem čedalje bolj navdušena, moja koža izgleda krasno.

Je pa tako z izdelki: kot že rečeno, ko sem prvič povohala, me je kar odneslo in sem vse pospravila po prvi uporabi. Zdaj uporabljam praktično skoraj izključno Suki izdelke pribl. 2 tedna in kar ne morem verjeti, kako zelo mi ustrezajo.

Pa še posamezni izdelki:
  • Velvet Facial Creme mi je samostojno čisto prelahka, me zateguje, brez Blue Chamomile seruma nimam kaj početi z njo, tako, da bo najbrž krasna za mastno kožo, ki ne potrebuje preveč vlage in nič maščobe.
  • Complexion Brightening Cream je bolj hranljiva - ta mi super paše tudi samostojno. Ampak zvečer nanesem malo oljnega seruma spodaj.
  • Facial Serum Chamomile - krasen, obvezna oprema za pod VFC, pa tudi preko tonika je krasen za večerno nego.
  • White Willow tonik - tudi božanski, nanesem ga po vsakem umivanju pod kremo ali oljni serum.
  • Moisturising Cleansing lotion mi je tudi krasen, zelo lepo očisti, koža pa je po uporabi nežna, mehka, gladka in sijoča.
  • Lemongrass Cleanser uporabljam nekje vsak drugi dan - izključno iz razloga, da mi je tako božanski, da se bojim, da bo prehitro šel.
Ko bom izdelke uporabljala še malo dlje, bom pa napisala ocene na KMM, tule pa sem samo osnovne izkušnje, če katero zanima.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
100 % naravna, organska kozmetika Suki
Stran 6 od 34
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Usnjena krila obožujejo tudi zvezdnice – od Meghan Markle do Olivie Palermo.