Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

100 % naravna, organska kozmetika Suki

Pojdi na stran 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. jul 2008 14:01
Povezava do prispevka
Jaz prav pogrešam Suki.Mi je tako lepo popravil kožo,zdaj pa je spet polna nekih drobnih mozoljčkov.Bo treba dinarčke šparat in si naročit kak mini set.Kolikšne ml pa vsebuje posamezen izdelek v mini setu?Vem samo za lemongrass,da ima 50 ml.
0
Nazaj na vrh
Lady21
Starost: 40Pridružen: 22. apr 2008Prispevkov: 16Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. jul 2008 23:18
Povezava do prispevka
Ostali vzorčki so v takih majhnih stekleničkah, boš imela za kakih 14 dni oz. manj, kar hitro se porabi.
Joj, meni pa ta kozmetika tako lepo diši, čist tak poseben naraven vonjMeni ta kozmetika zelo ugaja, koža je po uporabi res lepo nahranjena, napeta, mehka... Super kozmetika!
0
Nazaj na vrh
Odstekana
Starost: -14Pridružen: 16. maj 2008Prispevkov: 22Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. jul 2008 15:22
Povezava do prispevka
Včeraj popoldne sem naročila testerje in danes sem jih že dobila(s tem da sem precej oddaljena od ljubljane). Res vse pohvale, zelo so prijazni takoj odgovorijo. Sem prvič doživela tako hiter odziv, tako da bom gotovo kaj naročila Big smile Clown Star Sedaj pa v akcijo in sprobati to njigovo čudo Star
(s)mejte se
0
Nazaj na vrh
mecajek
Starost: n/aPridružen: 6. dec 2005Prispevkov: 618Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. jul 2008 18:09
Povezava do prispevka
Kje kupujete Suki izdelke, doma ali v tujini?
Nazadnje urejeno 4. jul 2008 21:21; skupaj popravljeno 1 krat
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 4. jul 2008 11:41
Povezava do prispevka
Čestitke izžrebankam!
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pegasus
Starost: 40Pridružen: 22. okt 2005Prispevkov: 13101Kraj: LitijaStatus:Offline
Objavljeno: 4. jul 2008 11:46
Povezava do prispevka
Ah, poop, spet nisem nič zadela, nimam sreče pri teh nagradnih igrah.
 
Ampak vseeeno iz srca čestitam nagrajenkam.
You have enemies? Good. That means you ve stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
0
Nazaj na vrh
Dow*
Starost: n/aPridružen: 19. avg 2006Prispevkov: 2794Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. jul 2008 19:48
Povezava do prispevka

Jaz isto, sploh ne vem če sem v življenju kaj zadela
A tolažilne nagrade obstajajo?
Hell is other people - Jean Paul Sartre
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 4. jul 2008 19:53
Povezava do prispevka
quote:58971a4c2f="Dow*"
A tolažilne nagrade obstajajo?




Če napišem, da ja, nam bo najbrž poštni strežnik sesulo od navala mailov.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
lilja4ever
Starost: n/aPridružen: 23. apr 2005Prispevkov: 2360Kraj: Somewhere around NothingStatus:Offline
Objavljeno: 4. jul 2008 23:25
Povezava do prispevka
 
Škoda, ta nagrada me je pa res full mikala. Big smile
A nič ne de... vsekakor pa tudi jaz čestitam nagrajenkam za res mikavne nagrade.
 
Bi pa povedala, da mi je čedalje bolj všeč facial creme with vitamin liposomes & concentrated antioxidants. Resnično lahka in skrajno prijetna krema, še posebej za tiste, ki jim ni bolj zoprnega od filma na koži. Tudi diši mi zelo. Polagam pa še upe na intensive complexion brightening cream with enzyme-c, flax & pure rose wax. Bo treba začet razmišljat o kakšnem nakupu počasi. Testerji pač ne bodo večno.
I think your whole life shows in your face and you should be proud of that. - Lauren Bacall
0
Nazaj na vrh
airad
Starost: 48Pridružen: 20. apr 2006Prispevkov: 254Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. jul 2008 13:26
Povezava do prispevka
je že kaj znanega kakšne so cene ?
tnx
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 7. jul 2008 14:02
Povezava do prispevka
Airad, cene so tu.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
airad
Starost: 48Pridružen: 20. apr 2006Prispevkov: 254Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. jul 2008 8:59
Povezava do prispevka
hvala Tanja.
 
dobila sem testerje, in začela sem jih uporabljat, po prvem dnevu ne morem nič rečt, razen da ima moisture serum tok čuden vonj...
0
Nazaj na vrh
kajjazvem
Starost: 46Pridružen: 7. maj 2008Prispevkov: 102Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jul 2008 15:47
Povezava do prispevka
No, jaz sem pa ena od nagrajenk. Paket je prišel v ponedeljek zjutraj in od takrat tudi pridno uporablajm Suki. Prvi vtis je super!
 
Lemongrass cleanser je nekaj prav posebnega. Mogoče je rahla pacarija, ker mi tud kaj mase pade dol, ampak kože je po uporabi tako lepa.
Tonik white willow je tudi dober. Da bi pa kakšno blazno razliko opazla med njim in mojim zelenim Garnier tonikom pa ne. Se mi zdi tudi predrag.
Za velvet facial creme še nisem sigurna. Se takoj vpije in lepo diši, več pa trenutno ne morem reči. Bo treba še kak teden uporabljat.
Zvečer pa nanesem kamilični serum. Ta je  tudi naredil name največji vtis. Sem bila skeptična, ker gre za "olje", ampak je koža po uporabi tako svilnata. Res, noro lepo kožo naredi. Sem ga dala tudi mami za poskusit, pa je enako navdušena. Posebej sedaj poleti  ni potrebno ničesar drugega preko nanesti, ker zadostuje serum sam. Tega bom zagotovo kupila, ko mi zmanjka testerčka. Pa lemongrass cleanser bo tudi moj. Naj staneta, kolker staneta, sta vredna vsakega centa.
 
 
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 10. jul 2008 16:55
Povezava do prispevka
kajjazvem je napisal/a
Mogoče je rahla pacarija, ker mi tud kaj mase pade dol, ampak kože je po uporabi tako lepa.


Kajjazvem, da ti ne bo padalo dol, preden naneseš na obraz malo zmasiraj med prsti/dlanmi, nato nanesi na obraz.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
luna 02
Starost: 41Pridružen: 17. nov 2005Prispevkov: 100Kraj: ivančna goricaStatus:Offline
Objavljeno: 10. jul 2008 23:28
Povezava do prispevka
Da se malo javim po stotih letih. Sem namreč novopečna mamica (no že 11m.) in sem bolj na mamini čvekalnici.
Drugače sem ravnokar oddala naročila za to pohvaljeno kozmetiko Suki. Upam da mi bodo izdelki ustrezali. NAročila sem velvet facial creme , kamilični serum in Lemongrass cleanser . Zadnje mesece sem uporabljala kremo in serum od Pevonie botanice za mastno kožo. Sicer mi je zadeva ustrezala, sm zdej bi nekej druzga.
Poročam kako se bojo izdelki obnesli na moji koži. Imam masten tip kože, nekoč posut z aknami, sedaj me pestijo "samo" ogrci.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
100 % naravna, organska kozmetika Suki
Stran 7 od 34
Pojdi na stran 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.