Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prenova portala Planet Lepote 2012

Pojdi na stran 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28
Katrin
Starost: 46Pridružen: 21. jul 2004Prispevkov: 1762Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. jun 2013 22:09
Povezava do prispevka

Jaz lahko iskreno povem, da me od prenove ni več toliko na forumu. Včasih sem bila vsak dan, sedaj pa morda enkrat tedensko ali še manj. Običajno pogledam le kaj je novega na KMM in zadnje objave na Formu v prikazovalniku na desni strani. Le na KMM še vedno enako objavljam smiley Enostavno se ne morem navaditi na pregledovanje foruma brez "poglej zadnje objave v 24 urah". Očitno sem prestara za spreminjanje navad smiley

In tisti Zid in potem filtriranje na Forum ni enako. Zadnje objave v 24 urah je vrgel ven teme, ki so imele nove objave, filtriranje pa vrže ven objave in všečke. Potem pa ne vem, kam kakšna objava paše, ali je v temi, ki me sploh zanima ali ne...  z vsako objavo se moram predolgo ukvarjati, da ugotovim, da me sploh ne zanima tema smiley

0
Nazaj na vrh
Starlight
Starost: 36Pridružen: 16. dec 2008Prispevkov: 1869Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 8. jun 2013 11:33
Povezava do prispevka

Meni pa ne kaže lajkov, ampak samo objave članic, pa tudi filtriram tako kot ti: Zid - Forum. Pa tudi teme so napisane, tako da je čisto jasno v kateri temi je neka objava. Potem skrolam dol in si v novih zavihkih odprem teme, ki me zanimajo, da preberem cele 'pogovore'. Se mi pa zdi portal zdaj boljši kot prej (in sem tudi dosti bolj aktivna), je pa seveda to osebna preferenca. 

“Strive for perfection in everything you do.“ (Sir Henry Royce)
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jun 2013 8:42
Povezava do prispevka

Sama na forumu trenutno v največji meri ne sodelujem veliko zaradi študijskih obveznosti in dveh služb ter delno zaradi tega, kar bom povedala v nadaljevanju.

Na PL sem že "sto let". Od kar sem tu, se je menjalo kar nekaj članic, bilo je nekaj dram, besnih vihranj s foruma iz strani zdaj že par let neaktivnih članic, a še več dobrih debat in prijetne klime, zaradi katere sem vsak dan prihajala na forum za odklop iz vsakdanjika.

Ampak PL zame že nekaj časa ne pomeni več odklopa od vsakodnevnih obveznosti izven virtualnega življenja, temveč mi predstavlja tisti del spleta, ki se mu raje izgonem, ker me drugače samo še bolj utrudi. Včasih je bil forum poln pozitivno naravnanih članic, dobre energije, vedno sem se lahko čemu nasmejala in vedno mi je kakšna članica ali kakšen post polepšal dan. Danes? Danes je tu gor v večini samo jamranje in soljenje pameti drug drugemu. Ko vidim teme, v katerih "se priznava", kako nekomu vreme kvari lajf, teme, v katerih nato isti ljudje pet sekund kasneje sporočajo, da "se je dan pokvaril" zaradi treh kapelj dežja in milijon tem, v katerih "se blazno pametno modruje" med drugim tudi o tem, da je rolanje iz mode in kot tako torej ni več primerno kot oblika rekreacije (samo en bizaren primer, ki se ga trenutno spomnim), stisnem x desno zgoraj. Žal. Ja, saj mi jih ni treba brat in če bi bilo to samo nekaj tem, bi jih mirno preskočila. Tako pa to ni samo nekaj tem, ampak se skoraj v vsaki tretji najde negativizem, pametovanje v tri dni, obsojanje in kreganje.

In ja, seveda razumem, da ima kdo slab dan in pride malo pojamrat, ter se potem mogoče počuti bolje. Razumem in tudi sama kdaj to naredim. A konstantna negativna energija, ki se tu gor vleče že kar nekaj časa, ni več ničemur podobna. Zato brez sramu priznam, da na PL ne sodelujem več toliko zaradi določenih članic, ki jih enostavno ne morem več prebavljat. Včasih sem prišla pogledat kaj se kateri izmed tistih, ki so mi ljube, dogaja v življenju, a zadnje tedne mi je to dosti bolj ljubo spremljati prek fejzbuka in na čajankah. Kjer se med drugim tudi kdaj vprašamo, kdaj točno je včasih prijeten, energičen in pozitiven forum postal zbirališče negativnih postov.

Mojih pet centov, prenova kot taka mi je pa sicer dbest smiley

Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jun 2013 19:47
Povezava do prispevka

Jaz sem se prenove pač navadila, priznam pa, da mi je bila stara oblika bolj všeč. Ampak to je res malenkost, vsebina mi je veliko bolj pomembna, poleg tega pa ne morem mimo dejstva, da je šlo v prenovo veliko ur dela in to najbrž ne z namenom oteževanja brskanja, le vsake oči imajo svojega malarja. Žal pa kvaliteta člankov na prvi strani pada in rajši bi videla, da se ne objavlja nič kot pa filler vsebina, samo za to, da je. Kvalitetnega članka se človek razveseli in leta nazaj sem jih dobro prebrala, zdaj pa jih ne klikam več, ker ponavadi že v naslovu vidim, da nima smisla.

Pozdravljam dejstvo, da se trenutno nekoliko več uporablja KMM. Sicer nimam nobenih zaslug za to, ker bolj ali manj kupujem samo še preverjene izdelke, ko mi česa zmanjka, za kar sem PL hvaležna. Je pa _*Shaheena*_ lepo povedala, v čem je problem. Jamranje o povsem nepomembnih zadevah dan na dan, ki ne pelje nikamor (s pljuvanjem po vladi in Sloveniji na prvem mestu- se strinjam, da niso rožnati časi, ampak dajte it malo v tujino najprej pogledat, pa boste videle, da se nikakor ne cedi med in mleko takoj za slovensko mejo) in pa namesto, da bi se posti, ki so več kot očitno samo tam, da se dela zgaga, spregledali in se ne bi ob njih nihče spotikal, dobijo esejski odgovor v velepomembnem, kvazi prijazno-vljudnem stilu, ki je vedno nek odtenek sarkazma in ima toliko prikrite negativnosti, da te povsem odvrne. Nezmožnost pisnega izražanja, pa kaj še... Ne vem, kdo se ima za toliko več, da rabi pisat v stilu kot da se mu najmanj cela Kitajska klanja. 

Pač neke debate so enostavno zamrle zaradi mnenj, ki so se kresala in mislim, da se zadnje čase samo izogibamo tem, kjer je možnost kritike ali nesoglasij. Še vedno pa se mi zdi, da neko normalno zastavljeno vprašanje dobi normalen odgovor in v tem je tudi poanta portala. Pred časom me je imelo, da bi odprla kako splošno temo z namenom spodbujanja k bolj pozitivnemu mišljenju ali medsebojni podpori (npr. Za kaj ste danes hvaležne? ali pa Kaj dobrega ste danes naredile za soljudi?), pa sem se bala, da bo odziv v stilu, češ, še ena tema za nabijanje postov. Menim, da se bo splošno vzdušje na portalu izboljšalo, če bo vsaka malo naredila na svoji samopodobi in se bo namesto jamranja o banalnih zadevah debata razvila v kaj navdihujočega. Posledično bodo (upam) tudi izzivalni posti naključnih novih članov, ki jim je dolgčas do te mere, da trollajo po forumu, spregledani, ker se bo raje pisalo o čem bolj koristnem.

Prijetne nove članice mi še dajejo upanje, da se bo stari duh portala še kdaj oživil. Mogoče smo pa nekatere stare sablje portal enostavno "prerasle" in pač nismo več za sem.

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 10. jun 2013 20:23
Povezava do prispevka

Sem se trudila biti čim bolj kratka, pa nisem prepričana, če mi je uspelo.smiley

Akasha je napisal/a

Jaz sem tu že od 2004, pa se mi je zdaj začelo to dozdevati.

Pravzaprav so vedno nihanja in je bilo to tudi že nekajkrat omenjeno.smiley

BlackCat je napisal/a

Je pa tudi res, da smo že goromno te predelale, z bolj ali malo manj skupnimi zaključki. He he he.

Tudi to je res.smiley

Res pa je tudi, da se redno pridružujejo članice, ki začnejo aktivno sodelovati na različnih temah, a ker ne 'ustrezajo' razmišljanju večine ostalih, kaj hitro postanejo tarča. No, ni čudno, da potem prenehajo sodelovati - jaz bi tudi. Nekaj je povedati svoje nasprotno mnenje, drugo je se spravljati na nekoga, ker ima - po našem - 'napačno' mnenje o določeni zadevi. Live and let live.smiley

Aralyn je napisal/a

Morda gre tudi za tako obdobje, tudi pri drugih forumih se vidi tovrstno nihanje. Ne vem, koliko je študentk na portalu, ampak zdajle je izpitno obdodbje že tretji mesec, in se IMO pozna. Pa poletje je pred vrati, dopusti bodo počasi, kakšna potovanja ... pomoje je tudi to faktor.

Vsekakor, to opažamo vsako leto.

Katrin je napisal/a

Jaz lahko iskreno povem, da me od prenove ni več toliko na forumu.

Enostavno se ne morem navaditi na pregledovanje foruma brez "poglej zadnje objave v 24 urah". Očitno sem prestara za spreminjanje navad smiley

Ja, ljudje slovimo po tem, da ne maramo preveč sprememb, četudi so pozitivne. Bolje nam je varno, udobno in poznano.smiley Ampak včasih so nujne, to, ali se bomo navadili na njih pa je zgolj stvar želje in odločitve.smiley
Sicer mislim, da nekaj ne filtriraš prav, pa vsako sporočilo ima naslov teme, v kateri je.smiley Poskusi s tipko F5 in še enkrat preveri.

Dejstvo pa je tudi to, da je naravnost absurdno, da so se med drugimi tule 'pritožile' tudi članice, ki v isti sapi same priznavajo, da sem hodijo le po info, ali, še bolj absurdno, kopirajo poste s PL na FB in jih tam dalje komentirajo. Na to pravzaprav sploh nimam komentarja. Res zelo, zelo čudno, da se potem manj dogaja na forumu smiley... in ob takem početju se bo stanje tudi težko izboljšalo (kot bi se nekdo vsak dan basal s 3000+ kcal junka na dan in se hkrati čudil, da ne shujša. Mnja.) Pa to niti slučajno ni mišljeno kot očitek, ampak zgolj v razmislek.

Sem si tudi vzela čas in malo preletela naključno izbrane teme v zadnje pol leta in z izjemo tem "Kaj vam gre na živce?" in "Kaj vam je pokvarilo dan?" nisem opazila kakšnega posebnega negativizma (razen vzvišenega pametovanja dol. oseb, za katere zdaj že vemo, da vedo čisto vse o čisto vsemsmiley, in ki se je stopnjevalo.).

Eden izmed dejavnikov je zagotovo tudi to, da so ljudje dejansko bolj zafrustrirani, depresivni in apatični zaradi stanja, dogajanja v državi. Če mesece ali celo leta neuspešno iščeš službo; če ti vsake 3 mesece nižajo plačo, pa že tako komaj shajaš; če ne veš, ali boš prih. mesec še imel zaposlitev; če ne veš, ali boš lahko preživel svojo družino ... pač nisi ravno dobre volje in optimističen oz. po določenem času optimizem mine tudi najbolj optimistične. Niso lepi časi, mnogi so konstantno pod stresom, ker ne vedo, ali in kako jim bo uspelo preživeti in tega se je treba zavedati.

Potem pa čedalje večji egoizem in brezbrižnost ljudi, pomanjkanje kolegialnosti (kaj je že to?smiley), pričakovanje, da vse dobijo na pladnju in negodovanje, če slučajno ne, samoumevnost vsega in odsotnost vsakršne hvaležnosti, preprosto želja pomagati nekomu z nasvetom ... pa še marsikaj bi se našlo. Mentaliteta ljudi se je v zadnjih letih izjemno spremenila - in žal ne na boljše. No, tako je vsaj moje opažanje.

Lubenica je napisal/a

Pač neke debate so enostavno zamrle zaradi mnenj, ki so se kresala in mislim, da se zadnje čase samo izogibamo tem, kjer je možnost kritike ali nesoglasij. Še vedno pa se mi zdi, da neko normalno zastavljeno vprašanje dobi normalen odgovor in v tem je tudi poanta portala. Pred časom me je imelo, da bi odprla kako splošno temo z namenom spodbujanja k bolj pozitivnemu mišljenju ali medsebojni podpori (npr. Za kaj ste danes hvaležne? ali pa Kaj dobrega ste danes naredile za soljudi?), pa sem se bala, da bo odziv v stilu, češ, še ena tema za nabijanje postov. Menim, da se bo splošno vzdušje na portalu izboljšalo, če bo vsaka malo naredila na svoji samopodobi in se bo namesto jamranja o banalnih zadevah debata razvila v kaj navdihujočega. Posledično bodo (upam) tudi izzivalni posti naključnih novih članov, ki jim je dolgčas do te mere, da trollajo po forumu, spregledani, ker se bo raje pisalo o čem bolj koristnem.

Prijetne nove članice mi še dajejo upanje, da se bo stari duh portala še kdaj oživil. Mogoče smo pa nekatere stare sablje portal enostavno "prerasle" in pač nismo več za sem.

Ja, ljudje težko sprejmemo, da imamo različna mnenja - imamo nekakšno potrebo po tem, da ostale prepričujemo v svoj prav (pa ne govorim to o neizpodbitnih dejstvih, ampak o stvareh, o katerih imamo lahko le mnenje). Ker za večino stvari ne obstja le ena resnica, en 'prav', ampak več njih.

Take teme so sicer zelo zaželenesmiley (mislim, da celo so nekje, super zaprašene na dnevnih, če ima katera čas poiskatismiley ...).

Portala pa ne morete prerasti, ker raste in se spreminja z vami, sodelujočimi. Prerasle bi ga lahko, če ga 3 leta ne bi obiskale, se nato vrnile in na njem ne bi našle nič 'sebi lastnega', ker v vsem tem času ne bi prispvale del sebe.smiley

Starlight je napisal/a

Jaz tudi opažam, da je manj dogajanja, ampak to je odvisno od uporabnikov, torej vseh nas. Vsebina se ne generira sama od sebe, ustvarjamo jo mi in če vsi uporabniki samo 'pridejo malo počekirat in ugotovijo, da se nič ne dogaja',... potem se pač res nič ne dogaja. Če si vsi rečemo 'če nihče drug nič ne napiše, pa tudi jaz ne bom', potem bo forum pač neaktiven, kar bi bilo pa res škoda. Jaz mislim, da je treba začeti pri sebi in pač pisati na portal, ne pa s prstom kazati na druge, da so neaktivni. smiley

Torej, namesto da ugotavljamo, da 'se nič dogaja', začnimo pisati, potem se pa bo dogajalo. smiley

Word.smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Orion
Starost: 37Pridružen: 3. mar 2010Prispevkov: 857Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jun 2013 20:24
Povezava do prispevka

Meni je nov videz portala zelo všeč (zelo sem se razveselila slovarčka sestavin), sem pa potrebovala nekaj časa, da sem se navadila, posebej na novi način spremljanja zadnjih objav. Drugače se pa strinjam s _*Shaheeno*_ in Lubenico, da je na forumu preveč jamranja in negativnosti, hkrati pa sem prepričana, da se pride večina članic na forum malo sprostit in sem spada tudi to, ker pač paše kdaj pa kdaj malo pojamrat in napisati, kaj ti gre na živce. Dostikrat se kaj bere veliko bolj negativno, kot je v resnici mišljeno. Bolj kot jamranje me odbijejo kakšni sarkastični, jaz-vem-vse-o-vsem odgovori, ker včasih res ni potrebe po tem in te kar mine želja po nadaljnjem debatiranju.

OT: Lubenica, jaz sem zelo za kakšno temo v stilu "Zakaj ste hvaležne?" smiley Verjamem, da je treba na vsako stvar gledati s pozitivne plati, poleg tega pa smo velikokrat tako zaposleni z razmišljanjem o svojih težavah in o stvareh, ki jih nimamo, da pozabimo na to, kaj vse že imamo in da nam je v bistvu prav luštno.

0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. jun 2013 20:44
Povezava do prispevka

Eden izmed dejavnikov je zagotovo tudi to, da so ljudje dejansko bolj zafrustrirani, depresivni in apatični zaradi stanja, dogajanja v državi. Če mesece ali celo leta neuspešno iščeš službo; če ti vsake 3 mesece nižajo plačo, pa že tako komaj shajaš; če ne veš, ali boš prih. mesec še imel zaposlitev; če ne veš, ali boš lahko preživel svojo družino ... pač nisi ravno dobre volje in optimističen oz. po določenem času optimizem mine tudi najbolj optimistične. Niso lepi časi, mnogi so konstantno pod stresom, ker ne vedo, ali in kako jim bo uspelo preživeti in tega se je treba zavedati.

Potem pa čedalje večji egoizem in brezbrižnost ljudi, pomanjkanje kolegialnosti (kaj je že to?smiley), pričakovanje, da vse dobijo na pladnju in negodovanje, če slučajno ne, samoumevnost vsega in odsotnost vsakršne hvaležnosti, preprosto želja pomagati nekomu z nasvetom ... pa še marsikaj bi se našlo. Mentaliteta ljudi se je v zadnjih letih izjemno spremenila - in žal ne na boljše. No, tako je vsaj moje opažanje.

 

Glede slabega razpoloženja v državi sem pomislila tudi jaz, da bi utegnilo imeti kaj pri vsem.....

 

Egoistična mentaliteta - ta se pa ni naredila iz enega dneva do drugega.

Podpišem se, da ta dejavnik postaja vedno hujši. To se še posebej vidi pri novih generacijah mladih, npr. kakšni so sedaj mladi v OŠ in SŠ....

THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
Starlight
Starost: 36Pridružen: 16. dec 2008Prispevkov: 1869Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. jun 2013 21:03
Povezava do prispevka

Tole se bo mogoče malo čudno slišalo, ampak vseeno... Kje ve vidite toliko negativizma, če izvzamemo teme, ki so namenjene 'jamranju' (tiste v stilu 'kaj vam je pokvarilo dan', 'kaj vam gre na živce' itd)? Meni se zdi, da je par posameznic, ki se rade 'obesijo' na vsako malenkost in delajo slona iz muhe, ampak razen tega se mi zdi, da ni neke nadpovprečne negativnosti. Mogoče sem pa slepa... 

Mene veliko bolj, kot ta opevana 'negativnost', moti sebičnost članic in nepripravljenost pomagati. Včasih je oseba, ki je npr. vprašala za nasvet o kakšni kremi, maskari, oz. čemerkoli že, dobila ogromno odgovorov, zdaj je pa lahko srečna, če dobi enega ali dva. Me sploh ne čudi, če je pa očitno večina takšnih, ki 'pridejo vsake toliko časa malo pogledati in po kakšne informacije', namesto da bi delile svoje izkušnje in znanje... žalostno. 

“Strive for perfection in everything you do.“ (Sir Henry Royce)
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jun 2013 21:34
Povezava do prispevka

Žal težko odgovarjamo na vprašanja v temah, kjer pač nimamo pojma o zadevi. Če se sprašuje o BB kremah, pudrih za suho kožo in izdelkih za nego otroške kože, pač nimam kaj pristavit, ker nič od tega ne poznam, ne gre za lenobo ali nepripravljenost pomagati. Na drugi strani je pa prisotna tudi nekakšna nehvaležnost. Vidim, da je zastavljeno vprašanje, nekaj dobrih odgovorov oz. prošnja za več informacij, potem se pa avtor ne javi več- zelo konkretno za forum Izobraževanje itd. ko se zgodba kar ponavlja: obupan post, kako izpiti ne grejo, volje za učenje ni, potem še kako laganje staršem vmes in ko takim nastaviš ogledalo in razložiš situacijo skupaj z možno rešitvijo vred, ni več odgovora.

Negativizem je pa mišljen kot tarnanje o resnično nepomembnih zadevah in nezavedanje, da marsikaj, kar se zdi zelo slabo v danem momentu, se ponavadi izkaže kot koristna življenjska lekcija.

0
Nazaj na vrh
Starlight
Starost: 36Pridružen: 16. dec 2008Prispevkov: 1869Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. jun 2013 22:14
Povezava do prispevka

Lubenica, razumem, da ne odgovarjaš na vprašanje, če ne veš odgovora, tudi jaz ne. smiley Me pa čudi, da je zdaj na forumu toliko članic, ki o ničemer nič ne vedo (ali pa preprosto ne delijo informacij, ker je lažje samo preleteti forum, če je kje kaj zanimivega, kot pa nekomu pomagati), ker včasih je bilo veliko več izmenjevanja mnenj in informacij. 

“Strive for perfection in everything you do.“ (Sir Henry Royce)
0
Nazaj na vrh
Anisja
Starost: 39Pridružen: 20. jan 2007Prispevkov: 1452Kraj: Na realnih tlehStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2013 9:22
Povezava do prispevka
Lubenica je napisal/a

Žal pa kvaliteta člankov na prvi strani pada in rajši bi videla, da se ne objavlja nič kot pa filler vsebina, samo za to, da je. Kvalitetnega članka se človek razveseli in leta nazaj sem jih dobro prebrala, zdaj pa jih ne klikam več, ker ponavadi že v naslovu vidim, da nima smisla.

 

Jaz se pa pod tole podpišem. Da ne bo pomote, še vedno se objavljajo dobri članki a v primerjavi s prej, ko je bil res vsak članek kvaliteten, je žal očitna razlika.

If you know EXACTLY what you are going to do, what is the point of doing it? (P.Picasso)
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 11. jun 2013 10:12
Povezava do prispevka

Ja, tisti "zakaj čakati na XYZ torbico" je primer enega takega......

THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
Jeremish
Starost: 32Pridružen: 31. jan 2012Prispevkov: 975Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. jul 2013 13:19
Povezava do prispevka

Opa, "Who's Online"  in nov chat imamo! smiley Zakon smiley

Maybe we're not supposed to be happy. Maybe gratitude has nothing to do with joy. Maybe being grateful means recognizing what you have for what it is. Appreciating small victories. Admiring the struggle it takes to simply be human. Maybe, we're thankful for the familiar things we know. And maybe we're thankful for the things we'll never know. At the end of the day, the fact that we have the courage to still be standing is reason enough to celebrate.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. jul 2013 13:23
Povezava do prispevka

Ja, sem tudi jaz pravkar opazila. Super je!smiley

0
Nazaj na vrh
iza
Starost: 122Pridružen: 17. jan 2007Prispevkov: 4988Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. jul 2013 14:33
Povezava do prispevka

Tudi jaz sem opazila, pa sem mislila, da so neke reklame to (kot tista "Anja kliče na Skype") smiley

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prenova portala Planet Lepote 2012
Stran 27 od 28
Pojdi na stran 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Usnjena krila obožujejo tudi zvezdnice – od Meghan Markle do Olivie Palermo.