Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prenova PL 2012 - napake

Pojdi na stran 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12
JoLynn
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2010Prispevkov: 1285Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 17:20
Povezava do prispevka

Hmm, pravokotnega? Hehe, hecam se. Nimam pojma.  Misliš dimenzije? Bom vprašala mojega ko pride. V Chromu moram premikat levo, desno v Mozilli pa ne. 

0
Nazaj na vrh
marko75
Starost: 48Pridružen: 13. nov 2012Prispevkov: 36Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 17:26
Povezava do prispevka

Rad bi samo povedal, da se z odpravo napak maksimalno trudimo in da beremo to temo, ker pa je napak (trenutno ima tema 7 strani) precej, odgovarjamo ko utegnemo. Pri vsaki napaki napišite kateri brskalnik uporabljate (po možnosti tudi verzijo) in če je mogoče pripnite screenshot.

Hvala za razumevanje.

0
Nazaj na vrh
andrejs
Starost: 49Pridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 598Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 17:38
Povezava do prispevka
JoLynn je napisal/a

Hmm, pravokotnega? Hehe, hecam se. Nimam pojma.  Misliš dimenzije? Bom vprašala mojega ko pride. V Chromu moram premikat levo, desno v Mozilli pa ne. 

 

Ja resolucija monitorja bi me zanimala. Stran je zdaj širša in bolj primerna za širše monitorje.

LP, Andrej
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 17:51
Povezava do prispevka
Ker ne morem citirati, bom tako odgovorila Tanji. Smile Meni je pisava absolutno premajhna v tem okenčku za pisanje sporočila (tukaj mi je res muka) in obstranska besedila (npr. pojdi na stran, povezava do prispevka itd). Najraje bi videla, da je tudi pisava objav na forumih večja. Če npr. dvakrat pozoomiram stran (da dvakrat kliknem +), mi je ravno prav. Ampak v FF ne najdem, koliko je to v procentih.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 18:43
Povezava do prispevka

Hm ... tole mi pa res ni jasno, ker so črke na forumu popolnoma enake velikosti kot so bile prej.smiley Imam vzporedno odprta stari in novi forum in so črke tudi primerjalno popolnoma enake (in enak font). Ne vem, ali je odvisno od kakšnih nastavitev ...? Upam, da bodo fantje znali ugotoviti.smiley

JoLynn - JA!smiley "Samo še pol urce" - pa čakaš 3 ure. Ughsmiley, mislim, da se ne bom nikoli navadila na to.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
amendedgirl
Starost: n/aPridružen: 21. jun 2010Prispevkov: 817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 18:46
Povezava do prispevka
hyfi je napisal/a

Na prejšnjem forumu si lahko pogledal tudi, katere teme so bile uporabljene zadnjih 24 ur. Pa me zanima, kako je s tem tukaj? Ali boš lahko kje posebej kliknil, da boš to videl? Hvala smiley

 
Connie je napisal/a

Moram priznati, da sem za nagradno igro, ki sem jo šele danes opazila, malo zmedena, ker sem dopoldne kar precej brskala po PL in nisem dobila nobenih točk pri mojemu profilu? Zato me zanima, kakšne so te funkcionalnosti po portalu? Vidim samo Izpolnjenost podatkov vašega profila. A je to morda oz. se mora priti do 100 %, da lahko sodelujem v nagradni igri? smiley

Se opravičujem za neumna vprašanja. smiley  Že vnaprej hvala!

To dvoje tudi mene zanimasmiley

0
Nazaj na vrh
MitjaP
Starost: 37Pridružen: 12. nov 2012Prispevkov: 30Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 19:09
Povezava do prispevka
flafi je napisal/a

Še tole sem našla - imena na mojem in globalnem zidu so združena... (Zraven pa vadim vstavljanje slik smiley)

 

Dodali smo dodaten parameter za prikaz komu je bila stvar poslana. Tako da predlagam da osvežiš nov stil s tipko f5. Predlagam tudi da v tekočih dneh večkrat probajte osvežiti stil saj popravljamo določene malenkosti, ki so se sedaj pojavile kot npr. (slabša vidnost naslovov zaradi sive barve)

0
Nazaj na vrh
flafi
Starost: 35Pridružen: 31. okt 2005Prispevkov: 2017Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 19:24
Povezava do prispevka

O, zdaj pa lepo kaže! Super, hvala! smiley

Everything you’ve ever wanted is on the other side of fear.
0
Nazaj na vrh
JoLynn
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2010Prispevkov: 1285Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 20:37
Povezava do prispevka

andrejs je napisal/a

Ja resolucija monitorja bi me zanimala. Stran je zdaj širša in bolj primerna za širše monitorje.

 

1366 x 768

0
Nazaj na vrh
MeiMei
Starost: 118Pridružen: 26. jan 2009Prispevkov: 3084Kraj: Here and now.Status:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 20:58
Povezava do prispevka

OT:

MitjaP, cist besna civava v profilni sliki. smiley

I do yoga so that I can stay flexible enough to kick my own arse if necessary.

Pain is inevitable. Suffering is optional.
0
Nazaj na vrh
andrejs
Starost: 49Pridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 598Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 21:00
Povezava do prispevka

Ta resolucija je popolnoma ok za prenovljeni pl, in ti ne bi bi bilo potrebno brsklaniku "skrolati". Pa saj imaš brskalnik čez celotno širino monitorja?

LP, Andrej
0
Nazaj na vrh
katey
Starost: 44Pridružen: 27. jul 2007Prispevkov: 3902Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 21:44
Povezava do prispevka

Meni niti v Mozilli, niti v explorerju niti v chromu ni treba nič skrolat levo-desno. 

0
Nazaj na vrh
MeiMei
Starost: 118Pridružen: 26. jan 2009Prispevkov: 3084Kraj: Here and now.Status:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 22:02
Povezava do prispevka

Meni tudi ne, tudi velikost pisave se mi zdi enaka kot prej (pa tudi barve me ne motijo). smiley

I do yoga so that I can stay flexible enough to kick my own arse if necessary.

Pain is inevitable. Suffering is optional.
0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 22:55
Povezava do prispevka

Podpis pod MeiMei.

 

Sem pa nekaj drugega opazila, samo vem da se je občasno to pojavljalo tudi na starem forumu, tako da verjetno ni pogojeno s selitvijo. Vseeno omenim: pri dveh temah sem odprla zadnjo stran topica prazno, v bistvu je na predzadnji strani zadnji prispevek v temi, forum pa ustvari novo stran. Saj vem, minorna zadeva, ni ravno skrb zbujajoča. :D  Vse ostalo kar še pogrešam, ste pa že sporočili, da se ureja (KMM, označba novih sporočil na forumu, ZSji). Drugo pri meni v Mozilli štima, brisanje predpomnilnika je pomagalo. smiley 

People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 23:04
Povezava do prispevka

Connie & Amendedgirl (in ostalesmiley) - nagradna igra je že v teku, točke nabirate s sodelovanjem na portalusmiley, med drugim:

  • pisanjem na forumu;
  • ocenjevanjem na KMM;
  • pisanjem na zid sebi in drugim;
  • všečkanjem po forumu in všečkanje člankov;
  • komentiranjem člankov in novic;
  • všečkanje in komentiranje na zidu;
  • objavljanje slik v galeriji;
  • kdor dobi več sledilcev, tudi dobi dodatne točke;
  • ...

Za sodelovanje je treba izvesti vse aktivnosti.smiley

Kmalu bo dodano še, da boste videle, koliko točk ste že nabrale in koliko vam še manjka za sodelovanje v nagradni igri.smiley

Tako, da kar veselo na delo!smiley (Jaz sicer potiho upam, da jih ne bo nobena nabrala in bom sama izkoristila glavno nagrado.smiley)

In še enkrat hvala vsem za javljanje napak.smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prenova PL 2012 - napake
Stran 7 od 52
Pojdi na stran 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.