Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prenova PL 2012 - napake

Pojdi na stran 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 23:30
Povezava do prispevka
MeiMei je napisal/a

Meni tudi ne, tudi velikost pisave se mi zdi enaka kot prej (pa tudi barve me ne motijo). smiley

 

Enako. 

Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Cheeks
Starost: 36Pridružen: 22. feb 2010Prispevkov: 935Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 23:30
Povezava do prispevka

Pri nekaterih temah se mi pojavlja tole:

0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 23:45
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a

Hm ... tole mi pa res ni jasno, ker so črke na forumu popolnoma enake velikosti kot so bile prej.smiley Imam vzporedno odprta stari in novi forum in so črke tudi primerjalno popolnoma enake (in enak font). Ne vem, ali je odvisno od kakšnih nastavitev ...? Upam, da bodo fantje znali ugotoviti.smiley

 

 

Morda daje občutek slabše berljivosti navadnih forumskih pripevkov tudi to sivkasto/rjavkasto ozadje teksta, ne vem....

Glede premalega fonta bom rekla, da je definitivno premajhen povsod, kjer gre za spremljevalni tekst (razne usmerjevalne in informacijske besede, npr. o uporabnikih, pa zadeve a la "povezava do prispevka" itd..).

Če se lahko font poveča pa tudi v navadnih prispevkih, bi bila pa itak vesela.

 

Glede drsnikov levo/desno zdaj ugotavljam, da na domačem pcju imam ok - ni mi treba premikati....v službi mi pa ni štimalo. (ampak morda je bilo to v času od moje današnje službe do sedaj že popravljeno?)

 

Kako je potem glede iskanja po vsebinah prispevkov? (kako se sedaj išče?)

 

THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
Lunja
Starost: 35Pridružen: 5. avg 2009Prispevkov: 162Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2012 1:55
Povezava do prispevka

A sem jaz čorava ali nikjer ni opcije: nove objave od zadnjega obiska? 

Drugače pa mi je zelo všeč Smile

0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2012 2:23
Povezava do prispevka

Imam obvestilo, da je bil moj post nekomu všeč, ko pa kliknem na obvestilo, da bi videla, kateri post to je, javi napako. Tudi opcije, da pregledaš vse poste neke osebe za nazaj ne najdem več.

0
Nazaj na vrh
awy
Starost: 34Pridružen: 11. mar 2008Prispevkov: 641Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2012 9:45
Povezava do prispevka

Tele nove objave od zadnjega obiska tudi jaz zelo pogrešam. V firefoxu si me nikoli ne zapomni, ko se pa hočem prijavit pa ne dela gumb.

Pa zdaj mi nič ne pošilja na mail, če je nov odgovor v temi. A moram najprej na novem forumu napisat kaj v to temo, da potem dobim sporočilo o odgovoru?

0
Nazaj na vrh
armyBITCH
Starost: 38Pridružen: 17. maj 2006Prispevkov: 1678Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2012 9:56
Povezava do prispevka

Ne morem oddati malega oglasa Unhappy niti v chromi niti v IE

Life begins at the end of your comfort zone
0
Nazaj na vrh
MiskaMinka
Starost: 37Pridružen: 21. okt 2012Prispevkov: 5Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2012 10:13
Povezava do prispevka

Sem ravno želela sporočit, da OS ne delajo. Pa ravno v teh dneh sem bila z eno punco zmenjena, da mi pošlje eno torbico (ki bi jo mogla dobit včeraj), pa je zdaj ne morem kontaktirat da izvem kaj se dogaja, je sploh poslala oz. ji je mogoče prenova portala zbrisala podatke o mojem naslovu..

Naj se javi tukaj, samo toliko da vem Smile

*
0
Nazaj na vrh
Pulcina
Starost: n/aPridružen: 18. avg 2007Prispevkov: 1519Kraj: ObalaStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2012 10:39
Povezava do prispevka

Hej! Sem tukaj Smile Tako je, zbrisalo mi je tvoj naslov. Zdaj te bom poskušala kontaktirat preko Tanje, da ne pišem tukaj svojega naslova. Paket je že pripravljen, pošljem takoj ko ponovno pridem do podatkov. Oprosti!

Beauty is not caused. It is.
0
Nazaj na vrh
Connie
Starost: 122Pridružen: 6. apr 2008Prispevkov: 2373Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2012 10:43
Povezava do prispevka

Tanja, hvala za odgovor! smiley

0
Nazaj na vrh
Lenchy
Starost: n/aPridružen: 18. jan 2005Prispevkov: 1143Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2012 10:49
Povezava do prispevka

Na Kozmetometru se pri razvrstitvi pojavlja 2x Izdelki od A-Ž, sklepam, da je ena varianta Proizvajalci od A-Ž. To se mi je pojavilo pri sklopu pudrov.

Nekako ne morem najti željenega izdelka, da bi ga lahko pregledala. Toplo priporočam, da bi se tam uvedlo poleg raznih razvrstitev tudi klik na posamezno črko, da hitreje prideš do željenega izdelka. To mislim v smislu, da se ti zgoraj izpoše abeceda in potem klikneš na npr. črko M. in se izpišejo vsi izdelki od proizvajalcev na M.

Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get...
0
Nazaj na vrh
petsi
Starost: n/aPridružen: 28. okt 2011Prispevkov: 205Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2012 11:06
Povezava do prispevka

Sem na IE , v Chromu mi ne dela gumb za prijavo. A bi morala jaz kaj narediti, da bi delovalo ali je to napaka, ki jo boste odpravili vi? smiley

0
Nazaj na vrh
Pulcina
Starost: n/aPridružen: 18. avg 2007Prispevkov: 1519Kraj: ObalaStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2012 11:10
Povezava do prispevka

Kje se pa na novem forumu naštima signature / podpis? Smile

Meni je gumb za prijavo normalno delal v Chromu, mi pa v Firefoxu ni. Problem sem rešila z brisanjem predpomnilnika.

Beauty is not caused. It is.
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2012 11:23
Povezava do prispevka

Podpis urejaš v svojem profilu. Klikneš na izpolnjenost podatkov vašega profila, te vrže na urejanje profila in potem imaš čisto na koncu podpis.

Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. nov 2012 11:29
Povezava do prispevka
petsi je napisal/a

Sem na IE , v Chromu mi ne dela gumb za prijavo. A bi morala jaz kaj narediti, da bi delovalo ali je to napaka, ki jo boste odpravili vi? smiley

 

petsi, imaš mogoče PL shranjen med zaznamki? Jaz sem ga imela, tudi tisti znakec PL je bil ta star, gumb za prijavo ni dela, zato sem PL zbrisala iz zaznamkov in ga na novo shranila. Tako da je sedaj vse OK smiley. Pa preveri, če imaš zbrisan predpomnilnik čisto od začetka (poglej, kako imaš nastavljeno).

Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prenova PL 2012 - napake
Stran 8 od 52
Pojdi na stran 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.