Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Poplave po Sloveniji - 18. in 19. september 2010

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
romy
Starost: -14Pridružen: 26. jan 2006Prispevkov: 11066Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. sep 2010 19:17
Povezava do prispevka
Groza Jaz sem šla popoldne en krog tu pri nas (Logatec, Planinsko polje in okoli) in je tudi grozno. Ne sicer tako masovno, ampak nekaj hiš je pošteno zalilo

Mi je pa prej tako pritisk dvignilo ko je ena ženska po televiziji rekla, kako gasilci nič ne naredijo... Da jo ni sram. Naj pogleda kaj se dogaja
0
Nazaj na vrh
ninak
Starost: -14Pridružen: 24. feb 2006Prispevkov: 884Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. sep 2010 19:24
Povezava do prispevka
barbara22 je napisal/a
ravno gledam poročila


Jaz tudi. Upam, da ne bo naslednji vikend kaj podobnega...

http://www.krtina.com/Napoved/Napoved.asp
Obžalovanje je izguba časa.
To je preteklost, ki te hromi v sedanjosti.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. sep 2010 20:15
Povezava do prispevka
Upam, da ste vse vredu.
 
Sem gledala poročila sedaj dva dni, grozno kako je nekatere čisto zalilo. Pri nas v Logatcu je en potok poplavil, vidiva iz stanovanja, je zjutraj do vrtca prišel, potem je počasi začelo nazaj it. In vedno iste hiše zalije, sedaj že vsako leto, ubogi reveži.
 
Sem pa tudi jaz videla prej tisto žensko, ko se je nekaj bunila čez gasilce. Res ne vem kaj ji ni jasno, ti ljudje že dva, tri dni cele dneve in noči delajo. Naj jim gre pomagat. Pa vojska bi tudi lahko pomagala, oni so prvi, ki bi morali pomagat ljudem. Jih je več kot gasilcev.
Sploh pa dokler je zunaj voda nimajo kam črpat, mora tisto najprej odtečt.
0
Nazaj na vrh
popcorn
Starost: -14Pridružen: 23. maj 2007Prispevkov: 638Kraj: /Status:Offline
Objavljeno: 19. sep 2010 20:36
Povezava do prispevka
Joj tista baba! Kera izjava in to po tv-ju - pri nas je cela familja sam gledala  bogi gaslici, cel vikend v vodi, pol pa take slišjo.

Punce, upam, da ste vse v redu, prav tako vaši bližnji.
Above all, be the heroine of your life, not the victim. Nora Ephron
0
Nazaj na vrh
emchy
Starost: 34Pridružen: 11. feb 2009Prispevkov: 816Kraj: niham med ptujem in ljubljano:)Status:Offline
Objavljeno: 19. sep 2010 20:38
Povezava do prispevka
Pri mojem kolegu je voda nažalost udarila nazaj skozi kanalizacijo in ima raztur po stanovanju, štala v glavnem.Tako da zelo verjetno dobim začasnega cimra
Objemček za vse, ki so vas poplave prizadele na tak ali drugače način
0
Nazaj na vrh
iksia
Starost: n/aPridružen: 24. jan 2006Prispevkov: 240Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. sep 2010 20:40
Povezava do prispevka
Mi smo na srečo ušli, sosedom je zalilo garažo, avto.
Glede gasilcev, so pač črpali od višje ležečih območij navzdol po pravilu. So nam pa prijatelji s Tbilisijske povedali, da so jih zjutraj poklicali, ko jim je do vrha zalilo garažo. Gasilci so zelo hitro prišli. Malo za njimi je prišel še gospod župan s kamerami. Posneli so par minut kako gasilci pumpajo. Potem pa je g. Župan rekel, da zdaj pa grejo naprej in so se VSI pobrali in šli! Gasilci so enostavno šli z županom in kamerami naprej in jih pustili zalite...  Glavno da se na poročilih vidi kako je bil tam in kako so fajn pumpali vodo.
Me zanima kaj se dogaja na Stožicah, kjer je že ob manjšem dežju vse poplavljeno. Smo dobili verjetno bazene!
0
Nazaj na vrh
romy
Starost: -14Pridružen: 26. jan 2006Prispevkov: 11066Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. sep 2010 21:02
Povezava do prispevka
Pri nas pa takole- klik
0
Nazaj na vrh
Tulipan
Starost: 42Pridružen: 14. dec 2007Prispevkov: 2935Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 19. sep 2010 22:41
Povezava do prispevka
ninak je napisal/aUpam, da ne bo naslednji vikend kaj podobnega...

http://www.krtina.com/Napoved/Napoved.asp


Joj, menda ne . Gledala sem tisti prispevek RTV ob 21h in so me kar solze zalile. Ubogi ljudje, grozno jim mora biti .
Live and let live.
0
Nazaj na vrh
netkasmetka
Starost: n/aPridružen: 16. feb 2009Prispevkov: 4Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. sep 2010 7:58
Povezava do prispevka
Romy... tole pa strašno izgleda... saj je hudo če komu avto zalije, pa klet.... ampak da ti stanovanje, pa vse kar imaš, mora bit pa grozno





Confused
0
Nazaj na vrh
ninak
Starost: -14Pridružen: 24. feb 2006Prispevkov: 884Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. sep 2010 8:08
Povezava do prispevka
Že ko pride voda v klet, je grozno...polno mulja, blata, vlage...in potrebuješ kar nekja časa, da vsaj delno očistiš. Ampak, da ti zalije "praktično" vse, si res ne predstavljam.  Romy res groza...To je zalilo prav tvojo hišo?

Obžalovanje je izguba časa.
To je preteklost, ki te hromi v sedanjosti.
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. sep 2010 10:01
Povezava do prispevka
Na Štajerskem, kjer so moji starši, ni bilo na srečo nič. Ampak je tam sam šoder in podtalnica globoko, pa nobene reke v bližini. Tako, da še do sedaj nikoli ni bilo nič-trkam.
 
In pa sočustvujem z vsemi, ki ste utrpeli škodo. Res groza te poplave. Upam, da bo država dala kakšno pomoč.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
romy
Starost: -14Pridružen: 26. jan 2006Prispevkov: 11066Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. sep 2010 10:23
Povezava do prispevka
Ninak, ne, k sreči (in na veliko žalost drugih) to ni moja hiša. Je pa to vse v moji okolici
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. sep 2010 11:30
Povezava do prispevka
Tulipan je napisal/a
Gledala sem tisti prispevek RTV ob 21h in so me kar solze zalile. Ubogi ljudje, grozno jim mora biti .


Mene tudi, PMS in vse skupaj, grozno je no

Torej, pri nas vse OK, samo brez neta sem (zdaj sem v službi), kar je pa res malenkost proti temu kar je le kakih 500m stran od nas.
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Ineya
Starost: n/aPridružen: 9. sep 2010Prispevkov: 2012Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. sep 2010 15:14
Povezava do prispevka
Grozno je tukaj na Celjskem in okolici. Zjutraj sem na določenih odsekih ceste  morala prav paziti, plazovi so naredili svoje; odtrgali del ceste, izruvali asvalt.Potem končno prispem v mesto, sem 15 min čakala v koloni, ker so bili takšni zastoji. Zdjle se peljem domov, zopet zaprta cesta, ker so našli truplo. Sem morala spet okrog, se vozila pol urce dlje. Skratka, grozno.. Človek ne more verjet, kako vse skupaj izgleda, če tega ne doživi in ne vidi na lastne oči.
Recept za srečno življenje si moramo napisati sami.
0
Nazaj na vrh
*lučka*
Starost: 38Pridružen: 25. jul 2006Prispevkov: 1019Kraj: vsakič nekje drugje :)Status:Offline
Objavljeno: 20. sep 2010 15:21
Povezava do prispevka
Ineya je napisal/aZdjle se peljem domov, zopet zaprta cesta, ker so našli truplo.


O moj bog, kot da že materialna škoda ni dovolj.
Beauty, to me, is about being comfortable in your own skin. That, or a kick-ass red lipstick. (Gwyneth Paltrow)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Poplave po Sloveniji - 18. in 19. september 2010
Stran 4 od 5
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Kar nekaj zvezdnic se je odločilo, da se ne bodo podvrgle kirurškim popravkom temveč sprejele svoj naravni videz.