Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Nagradna igra ob prenovi PL 2012!

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7
Minta
Starost: 43Pridružen: 21. jan 2010Prispevkov: 825Kraj: Sever EvropeStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2012 13:21
Povezava do prispevka

Nič ne vidim. smiley Sedaj pa se grem raje prestavit v drugo temo.

EDIT: Ugotovila sem, kaj je potrebno narediti - potem ko sem veselo smetila po forumu. smiley Prijavila sem se neposredno, ne preko Facebooka, in točke so se prikazale. Neumna jaz. smiley

Kaunis on joka kauniisti tekee.
0
Nazaj na vrh
JoLynn
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2010Prispevkov: 1285Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. dec 2012 18:11
Povezava do prispevka

Pri pogojih za sodelovanje piše tako: V žrebanje bodo vključeni vsi sodelujoči, ki bodo v času trajanja igre zbrali potrebno število točk.

Kolikšno pa je potrebno št. točk? Jaz jih imam 533 od 300. To je dovolj za sodelovanje? Kaj pa izpolnjenost podatkov in opravljene aktivnosti, tudi kaj vpliva? smiley

 

Pa vse pohvale za tako lepe nagrade! smileysmiley

0
Nazaj na vrh
iza
Starost: 122Pridružen: 17. jan 2007Prispevkov: 4988Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. dec 2012 15:02
Povezava do prispevka
Aralyn je napisal/a

Potem mora biti še drobni tisk, da če temo moderatorke zaprejo zaradi nesmiselnosti, ne šteje. smiley

 

Mogoče bi bilo to res potrebno jasmiley. Ne ne, sej morm rečt, da se večina članov zelo drži pravil in uporabljajo funkcijo iskalnik smiley.

 

0
Nazaj na vrh
flafi
Starost: 35Pridružen: 31. okt 2005Prispevkov: 2017Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. dec 2012 2:41
Povezava do prispevka
nuuush je napisal/a

Ali pa nova tema? smiley

 

Nova tema je smiley Sem zdajle pogruntala, da mi piše 6/7 opravljenih aktivnosti, in ne več 5/7 kot prej. Edina "nova" stvar, ki sem jo vmes naredila je bila pa ta, da sem temo odprla.

Everything you’ve ever wanted is on the other side of fear.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 3. dec 2012 12:48
Povezava do prispevka

Nope, verjetno je bilo to sporočilo ključno, da si šla naprejsmiley (vsaj upam, da ni kake napake, ker nova tema NE bi smela šteti ravno zaradi nepotrebnega kaosa in zlorab in posledično več dela moderatork).

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
MeiMei
Starost: 118Pridružen: 26. jan 2009Prispevkov: 3084Kraj: Here and now.Status:Offline
Objavljeno: 3. dec 2012 13:38
Povezava do prispevka

Jaz pa mislim, da je nova tema - ko sem dala oglas (tj. odprla novo temo) sem pridobila eno aktivnost. Še zmeraj pa ne morem nagruntati ostalih dveh. smiley

I do yoga so that I can stay flexible enough to kick my own arse if necessary.

Pain is inevitable. Suffering is optional.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 3. dec 2012 15:28
Povezava do prispevka

Ups. Mistejkatumejka.smiley To seveda ne bo smelo biti - bomo uredili.smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
JoLynn
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2010Prispevkov: 1285Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. dec 2012 17:22
Povezava do prispevka

Tako, uspelo mi je izpolniti profil 100% (malček sem pogoljufala pri podatkih, ki jih nisem želela razkriti smiley ), imam 586 točk (in še rastejo smiley), kar predvidevam da je dovolj za sodelovanje, če je meja 300 (nisem zihr, ker nisem dobila potrditve, ampak si mislim, da je to to), še vedno pa mi ni čisto jasno glede teh aktivnosti. Sedaj jih imam 5 od 7, predevam, da je ena izmed njih tudi predlog novega izdelka na KMM (moram še naštudirat kaj bi predlagala) in pa kakšne objave na globalnem zidu. Še vedno pa me zanima ali je treba imeti vse aktivnosti narejene za sodelovanje v nagradni igri, ali so točke dovolj. smileysmiley

 

Še to, ali se je treba za sodelovanje kam posebej prijaviti, ali smo avtomatsko vsi vključeni, ki imamo dovolj točk?

0
Nazaj na vrh
Connie
Starost: 122Pridružen: 6. apr 2008Prispevkov: 2373Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2012 12:27
Povezava do prispevka

Tudi jaz ne vem, kaj so te aktivnosti (imam 4 od 7), smiley in tudi nisem dobila nobene potrditve, kljub temu da sem že prekoračila 300 točk ... 

0
Nazaj na vrh
Starlight
Starost: 36Pridružen: 16. dec 2008Prispevkov: 1869Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2012 20:57
Povezava do prispevka

JoLynn, ni objava na globalnem zidu. smiley Jaz sem namreč že nekaj napisala (testirala sem, kako to deluje), število opravljenih aktivnosti pa je ostalo enako (5/7). 

“Strive for perfection in everything you do.“ (Sir Henry Royce)
0
Nazaj na vrh
JoLynn
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2010Prispevkov: 1285Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. dec 2012 21:09
Povezava do prispevka

Eh, poop. smiley

 

Edit: O sedaj vidim, da imam tudi jaz eno aktivnost več kot včeraj. smiley Vse kar sem storila je, da sem eno novo temo odprla. 

0
Nazaj na vrh
Ineya
Starost: n/aPridružen: 9. sep 2010Prispevkov: 2012Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2012 13:13
Povezava do prispevka

Tudi jst imam 5/7 in se mi niti sanja ne, kaj bi sploh lahko bilo. Kar se tiče pa točk, sem pa že krepko čez 300 pa to očitno ne igra nobene vloge..

 

Recept za srečno življenje si moramo napisati sami.
0
Nazaj na vrh
petsi
Starost: n/aPridružen: 28. okt 2011Prispevkov: 205Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2012 13:14
Povezava do prispevka
JoLynn je napisal/a

Še vedno pa me zanima ali je treba imeti vse aktivnosti narejene za sodelovanje v nagradni igri, ali so točke dovolj. smileysmiley

 

Še to, ali se je treba za sodelovanje kam posebej prijaviti, ali smo avtomatsko vsi vključeni, ki imamo dovolj točk?

 

To tudi mene zanima?

0
Nazaj na vrh
Minta
Starost: 43Pridružen: 21. jan 2010Prispevkov: 825Kraj: Sever EvropeStatus:Offline
Objavljeno: 5. dec 2012 13:17
Povezava do prispevka
Ineya je napisal/a

Tudi jst imam 5/7 in se mi niti sanja ne, kaj bi sploh lahko bilo. Kar se tiče pa točk, sem pa že krepko čez 300 pa to očitno ne igra nobene vloge..

 

 

+1 Sicer sem tudi že čez tristo. Meni je 5. aktivnost nepričakovano dodalo, ko sem objavila na globalnem zidu, samo pravite, da očitno to ni to...

Kaunis on joka kauniisti tekee.
0
Nazaj na vrh
MeiMei
Starost: 118Pridružen: 26. jan 2009Prispevkov: 3084Kraj: Here and now.Status:Offline
Objavljeno: 5. dec 2012 13:55
Povezava do prispevka

Meni je objavo na globalnem zidu štelo za novo aktivnost, sem pa morala kliknit refresh, da je potegnilo.

I do yoga so that I can stay flexible enough to kick my own arse if necessary.

Pain is inevitable. Suffering is optional.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Nagradna igra ob prenovi PL 2012!
Stran 2 od 38
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.