Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Nagradna igra ob prenovi PL 2012!

Pojdi na stran 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18
snob04
Starost: 33Pridružen: 19. dec 2012Prispevkov: 36Kraj: PrimorskaStatus:Offline
Objavljeno: 24. dec 2012 21:13
Povezava do prispevka

Kaj pa, če bi vi nam povedali kaj moramo nardit, pa vam pol odgovorimo kaj smo že, česa pa ne? smiley

''Elegance is the only beauty that never fades.''
- Audrey Hepburn
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 24. dec 2012 22:38
Povezava do prispevka

Ali še malo poenostavimo pa kar namesto vas poklikamo?smiley
Ne bo šlo, malo se bo pa treba še potruditi.smiley

Koliko vas ima zdaj (vsaj) 300 tolk in 6 aktivnosti od 6?

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
tako
Starost: -14Pridružen: 21. maj 2006Prispevkov: 416Kraj: tam kjer je lepo - domaStatus:Offline
Objavljeno: 24. dec 2012 22:38
Povezava do prispevka

4/6 imam in sploh ne vem več kaj naj naredim, se mi ne sanja

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem! (Lisica v Malem Princu, po zapisu Antoinea de Saint Exuperyja)

Bodi to kar si, drugih je že tako preveč.

0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 24. dec 2012 23:38
Povezava do prispevka

Ja, punce, prvi namig je dejansko že bil v Tanjinem postu: napišite tisto, kar ste že opravile, da bo vedela, kaj manjka in kako na tisto aktivnost nakazat. smiley

Jaz sem zaradi pomanjkanja časa (in zaradi nasveta PLanetk, ki že imajo vse aktivnosti) malce pustila ob strani iskanje, ker sem prepričana, da gre za nekaj dokaj očitnega, pa ne najdem zaradi prevelike fokusiranosti, ampak mi ena še manjka. Točk imam krepko čez 1000, ampak te je lahko dobiti, KMM ocene, pisanje po forumu, dodajanje slik, komentiranje člankov in pisanje po globalnem zidu, čisto običajne zadeve za portal. smiley Takole grejo moje 'aktivnosti': pisanje prispevkov na forumu, všečkanje ostalih prispevkov, komentiranje & lajkanje člankov, pisanje po globalnem in privat zidu, komentiranje ostalih vpisov na zidu, ocenjevanje in lajkanje ocene na KMMju, uporaba desne strani portala za hitre skoke na teme/prispevke ki me zanimajo, uporaba zasebnih sporočil, spremljanje PLanetk, popravki in dopolnitve profila (pa smo že dognale, da to ni ena od aktivnosti), uporaba iskalnika ... aha, nalaganje fotk tako na forum kot na zid. O madoniš, saj se vsega niti ne spomnim. smiley Aja, YT video sem tudi že vstavila, pa seveda brskala po velikih naslovih člankov portala in po novicah. Možno da sem kaj pozabila.

 

Sem pa še zmeraj prepričana, da dovolj aktivna Planetka lahko najde vse aktivnosti, firbca me le, kako mi je lahko ena ušla in se me tako uspešno izogiba (aktivnost, ne PLanetka ;)). smiley

Nazadnje urejal/a Aralyn 22. apr 2013 18:37; skupaj popravljeno 2 krat
People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
JoLynn
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2010Prispevkov: 1285Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 24. dec 2012 23:45
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a

Koliko vas ima zdaj (vsaj) 300 tolk in 6 aktivnosti od 6?

Jaz jih mam, ampak nimam pojma kako sem jih dobila. Se mi zdi, da nisem nič posebnega naredila. smiley

0
Nazaj na vrh
Martina.
Starost: 30Pridružen: 28. nov 2012Prispevkov: 204Kraj: StajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 25. dec 2012 0:30
Povezava do prispevka

Enako. Se preden sem pridobila 300 tock sem imela 6 aktivnosti.

Nothing is impossible.
0
Nazaj na vrh
Travica
Starost: 12Pridružen: 19. mar 2006Prispevkov: 7403Kraj: NeverlandStatus:Offline
Objavljeno: 25. dec 2012 9:47
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a

Ali še malo poenostavimo pa kar namesto vas poklikamo?smiley

 

Ne, Tanja, ne trudite se preveč. Čisto dovolj bo, če poveste, katera dejavnost še manjka meni. smiley

Točk imam več kot 300, aktivnosti pa 5/6. Ker sem (to sem vam že izdala) vztrajna! smiley

PS: mislila sem, da dobiš zadnjo aktivnost avtomatsko, ko dosežeš 300 točk. Ni res.

 

Tudi pot, dolga tisoč kilometrov, se začne z enim korakom.
0
Nazaj na vrh
nokia6151
Starost: 76Pridružen: 19. avg 2007Prispevkov: 15Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 25. dec 2012 12:11
Povezava do prispevka

joj tud jest že zbiram točke ;(

ne povem
0
Nazaj na vrh
petsi
Starost: n/aPridružen: 28. okt 2011Prispevkov: 205Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. dec 2012 12:17
Povezava do prispevka
JoLynn je napisal/a
Tanja je napisal/a

Koliko vas ima zdaj (vsaj) 300 tolk in 6 aktivnosti od 6?

Jaz jih mam, ampak nimam pojma kako sem jih dobila. Se mi zdi, da nisem nič posebnega naredila. smiley

 

Tudi jaz sem jih imela že v začetku decembra, pa se tudi nisem kaj posebej trudila smiley. Kar naenkrat je bilo 6/6.

300 točk pa sploh nabereš mimogrede smiley

0
Nazaj na vrh
Minta
Starost: 43Pridružen: 21. jan 2010Prispevkov: 825Kraj: Sever EvropeStatus:Offline
Objavljeno: 25. dec 2012 12:30
Povezava do prispevka
Aralyn je napisal/aTakole grejo moje 'aktivnosti': pisanje prispevkov na forumu, všečkanje ostalih prispevkov, komentiranje & lajkanje člankov, pisanje po globalnem in privat zidu, komentiranje ostalih vpisov na zidu, ocenjevanje in lajkanje ocene na KMMju, uporaba desne strani portala za hitre skoke na teme/prispevke ki me zanimajo, uporaba zasebnih sporočil, spremljanje PLanetk, popravki in dopolnitve profila (pa smo že dognale, da to ni ena od aktivnosti), uporaba iskalnika ... aha, nalaganje fotk tako na forum kot na zid. O madoniš, saj se vsega niti ne spomnim. smiley Aja, YT video sem tudi že vstavila, pa seveda brskala po velikih naslovih člankov portala in po novicah. Možno da sem kaj pozabila.

Razen videa imam enake aktivnosti kot Aralyn, čez 740 točk in še vedno 5/6.

Kaunis on joka kauniisti tekee.
0
Nazaj na vrh
nokia6151
Starost: 76Pridružen: 19. avg 2007Prispevkov: 15Kraj: KranjStatus:Offline
Objavljeno: 25. dec 2012 14:15
Povezava do prispevka

No jaz sem na 5/6 pa sem posodobila moj profil, komentirala članke, komentirala objave na forumu, objavila mnenje o izdelku na forumu, objavila na zidu....... se keri sanja kaj naj še naredim, ker zadnje točke ne dobim in dobim Unhappy

ne povem
0
Nazaj na vrh
and
Starost: 46Pridružen: 20. jun 2006Prispevkov: 22Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. dec 2012 14:52
Povezava do prispevka

Jaz isto, vse sem že poskusila, pa mi ne uspe pa konec.

Kakšen namig na vstopni strani (6. aktivnost) bi kar prav prišla smiley.

0
Nazaj na vrh
Starlight
Starost: 36Pridružen: 16. dec 2008Prispevkov: 1869Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. dec 2012 18:00
Povezava do prispevka
Aralyn je napisal/a

Jaz sem zaradi pomanjkanja časa (in zaradi nasveta PLanetk, ki že imajo vse aktivnosti) malce pustila ob strani iskanje, ker sem prepričana, da gre za nekaj dokaj očitnega, pa ne najdem zaradi prevelike fokusiranosti, ampak mi ena še manjka. Točk imam krepko čez 1000, ampak te je lahko dobiti, KMM ocene, pisanje po forumu, dodajanje slik, komentiranje člankov in pisanje po globalnem zidu, čisto običajne zadeve za portal. smiley Takole grejo moje 'aktivnosti': pisanje prispevkov na forumu, všečkanje ostalih prispevkov, komentiranje & lajkanje člankov, pisanje po globalnem in privat zidu, komentiranje ostalih vpisov na zidu, ocenjevanje in lajkanje ocene na KMMju, uporaba desne strani portala za hitre skoke na teme/prispevke ki me zanimajo, uporaba zasebnih sporočil, spremljanje PLanetk, popravki in dopolnitve profila (pa smo že dognale, da to ni ena od aktivnosti), uporaba iskalnika ... aha, nalaganje fotk tako na forum kot na zid. O madoniš, saj se vsega niti ne spomnim. smiley Aja, YT video sem tudi že vstavila, pa seveda brskala po velikih naslovih člankov portala in po novicah. Možno da sem kaj pozabila.

+1 (samo točk nimam čez 1000, ampak nekaj čez 800)

“Strive for perfection in everything you do.“ (Sir Henry Royce)
0
Nazaj na vrh
tako
Starost: -14Pridružen: 21. maj 2006Prispevkov: 416Kraj: tam kjer je lepo - domaStatus:Offline
Objavljeno: 25. dec 2012 21:33
Povezava do prispevka

Ekola pa sem našla 5 aktivnost zdaj še 6. Nekaj sem poklikala pa je prišla. 

Še mal upam da mi uspe. Točke imam 552

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem! (Lisica v Malem Princu, po zapisu Antoinea de Saint Exuperyja)

Bodi to kar si, drugih je že tako preveč.

0
Nazaj na vrh
Bruneta
Starost: 11Pridružen: 14. okt 2012Prispevkov: 1774Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 25. dec 2012 21:52
Povezava do prispevka

Meni se točke vztrajno nabirajo, medtem ko imam še vedno 5/6 aktivnosti.

Vse kar se zgodi, se zgodi z razlogom.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Nagradna igra ob prenovi PL 2012!
Stran 13 od 38
Pojdi na stran 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Usnjena krila obožujejo tudi zvezdnice – od Meghan Markle do Olivie Palermo.