Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

100 % naravna, organska kozmetika Suki

Pojdi na stran 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21
Pegasus
Starost: 40Pridružen: 22. okt 2005Prispevkov: 13101Kraj: LitijaStatus:Offline
Objavljeno: 8. okt 2008 14:55
Povezava do prispevka
Ko je nagnjena, malo potrkavaj po zadnjem koncu stekleničke.
Ali pa nastavi dlan in potem stekleničko butni ob dlan. Tako bi pa morala priti ven. Je kar malo nenavadno, jaz sploh nimam težav s tem, da spravim zadevo ven.
You have enemies? Good. That means you ve stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. okt 2008 10:28
Povezava do prispevka
Jaz sem tudi dobila paket. Ni bilo v mehurčkih, ampak je bila še neka lepenka čez, moje je bilo kar vredu zavarovano.
Upam, da bo še kdaj akcija s popustom. Bi še kaj nabavila, pa sem omejena s financami trenutno, če ne bi še kaj več naročila.
0
Nazaj na vrh
TEJAgirl
Starost: 40Pridružen: 9. nov 2007Prispevkov: 1958Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. okt 2008 15:57
Povezava do prispevka
Tut jaz sem si naročila paket, včeraj zvečer sem mogla vse sprobat. Najbolj mi je všečtonik White Willow facial tone in pa Lemongrass piling - super 

0
Nazaj na vrh
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. okt 2008 21:56
Povezava do prispevka
Nasvet za tiste,ki imate probleme s kremicami:jaz si pomagam z vatirano palčko (tisto za uhlje) in dobim ven potrebno količino kreme.
0
Nazaj na vrh
Vanni
Starost: 12Pridružen: 29. apr 2005Prispevkov: 4903Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2008 0:32
Povezava do prispevka
Danes (oz. v bistvu včeraj ) sem dobila Anti-inflammatory mini skin care kit za darilo od ene zelo fejst Planetke - hvala še enkrat ! Komaj čakam, da vse preizkusim !
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno. (Antoine de Saint-Exupery)
0
Nazaj na vrh
Tinka
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2005Prispevkov: 2751Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2008 8:29
Povezava do prispevka
Alena je napisal/a
Jaz že komaj čakam na paketek. Potem pa ta mesec ne smem več kozmetike kupovat.
 
Sem naročila:
Mini Skin Care Kit Anti-inflammatory
White Willow Facial Toner
Lip Repair Butter

Alena, si že preizkusila Lip Repair Butter? Meni so skenslali naročilo, ker sem želela popust, pa ga tisti dan še niso imeli. V času sejma sem bila pa brez neta, tako da bom zdaj najbrž še enkrat naročila. Pa bi želela izvedeti kakšno izkušnjo.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2008 8:33
Povezava do prispevka
Nisem še sprobala. Sem dala v omaro, ko sem ga dobila, potem pa pozabila.  Poročam.
 
Aja, glede kreme in težav iz tiste mini stekleničke dat. Tudi meni ni šlo ven, potem sem s palčko za ušesa malo podrezala, sedaj gre pa ven brez problema, ko malo potresem.
 
Je pa krema (Velvet Facial Cream) krasna, je že na WL za nakup normalne velikosti.
Danes moram še scrub sprobat.
0
Nazaj na vrh
armyBITCH
Starost: 38Pridružen: 17. maj 2006Prispevkov: 1678Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. okt 2008 12:20
Povezava do prispevka
Ponosna lastnica mini kita anti imflammatory Smile
 
Life begins at the end of your comfort zone
0
Nazaj na vrh
Pulcina
Starost: n/aPridružen: 18. avg 2007Prispevkov: 1519Kraj: ObalaStatus:Offline
Objavljeno: 20. okt 2008 12:39
Povezava do prispevka
Jaz sem si tudi nabavila mini kit za mešano/mastno kožo. Do zdaj sem sprobala piling ki je super, sploh mi je všeč da naredi tako lepo penico, kar drugi pilingi ne, Velvet facial kremca se še nisem odločila ali mi je ok ali ne, malo preveč je zame, mogoče bo zdaj v hladnejših dneh boljše, samo kot podlaga za puder se mi ne zdi fajn, a ste tudi ve dobile tak občutek? In pa maska ki je naravnost fantastična, si jo dam tudi čez noč samo na posamezem mozoljček in ga lepo posuši.

Aja in pa chamomile serumček ki je tudi fantastičen za čez noč, mi izredno paše, čeprav si nisem nikoli mislila da bo kej tako oljnatega odgovarjalo moji koži.   
Beauty is not caused. It is.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 20. okt 2008 15:39
Povezava do prispevka
Pulcina je napisal/a... Velvet facial kremca se še nisem odločila ali mi je ok ali ne, malo preveč je zame ...


Huh, tole me pa preseneča. Koliko pa naneseš? Ker so te zadeve precej koncentrirane ... Ali imaš morda ekstremno mastno kožo?
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Kiely
Starost: 38Pridružen: 7. feb 2007Prispevkov: 3384Kraj: KielywoodStatus:Offline
Objavljeno: 20. okt 2008 15:56
Povezava do prispevka
Meni se tudi zdi, da mi je ta kremica malo preveč oz. pomoje mi bo ravno prav za zimo in kakšne vetrovne dni. Zelo no-go mi je pa kamilični serum, ki sem ga že podarila mami.

Mi je pa tonik white willow super in ga bom zagotovo kupila. Pa tudi lemograss cleanser je zelo v redu (ko se ga naučiš uporabljati).
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. okt 2008 15:57
Povezava do prispevka
Res čudno, ker Velvet cream je pa res zelo lahka, meni se na t predelu popolnoma vpije (mešan tip kože), na licih mi je premalo (imam zadnje čase bolj suho na licih-uporabim Blue Camomile serum).
0
Nazaj na vrh
nikapika
Starost: -14Pridružen: 14. jan 2008Prispevkov: 1120Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. okt 2008 20:37
Povezava do prispevka
Eno vprašanje glede testerčkov Suki izdelkov: kam ste poslale mail s prošnjo zanje? Jaz sem na spletni strani izpolnila njihov obrazec, ko pa sem že kliknila pošlji, sem poštudirala, da sploh nikjer nisem napisla poštnega naslova, ampak samo ime in mail naslov. A bi bilo smiselno, da jim še enkrat pišem, ali pa počakam, če bo kakšen kontakt  z njihove strani preko elektornske pošte?
 
Pa še to: ste videli, da naj bi se ta kozmetika začelo prodajati tudi v Sanolaborju? Je komu znanega že kaj več kot to kar piše na njihovi spletni strani?
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. okt 2008 20:43
Povezava do prispevka
Gotovo ti bodo pisali. Meni so odpisali katere testerje imajo, katere ne. Niso poslali takoj, in so se mi opravičili zato prek maila, sem čakala ene 3 dni. Ful so prijazni.
 
Jaz sem na ta mail pisala: luka@naturellepharm.com 
0
Nazaj na vrh
Kiely
Starost: 38Pridružen: 7. feb 2007Prispevkov: 3384Kraj: KielywoodStatus:Offline
Objavljeno: 20. okt 2008 21:13
Povezava do prispevka
No danes sem velvet f. cream nanesla pol manj kot prejšnič in je precej bolje. Pomoje sem prvič preveč stresala stekleničko, da bi spravla kremco ven in se mi jo je preveč ulilo. Itak sem pa vse nase dala.  Ampak serum pa vseeno ni zame. 
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
100 % naravna, organska kozmetika Suki
Stran 16 od 34
Pojdi na stran 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.