Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

100 % naravna, organska kozmetika Suki

Pojdi na stran 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 31. okt 2008 21:17
Povezava do prispevka
Jaz ga imam od spomladi, pa je nespremenjen. Je spremenil tudi vonj in ga imaš na (pre)toplem?
Jaz ga sicer zajemam z lopatko, ravno zato, da ga ne bi s čim inkontaminirala, pa tudi lažje je, ker je precej trd. Tako, da če ga zajemaš z mokrimi prsti, možno, da se je tudi pokvaril.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
dikla
Starost: 33Pridružen: 18. jun 2008Prispevkov: 28Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. nov 2008 11:18
Povezava do prispevka
ekselenca, meni se dogaja isto, vendar vonja nima čisto nič drugačnega in tudi na koži ne občutim razlike. drugače delam isto kot ti da grem z vlažnimi prsti noter tako da verjetno to ni ravno najboljše drugače pa iz tistega velikega si jaz prelagam v tisto malo embalažico od mini kita tako da ne šarim in ne odpiram vsak dan velike embalaže
0
Nazaj na vrh
ekselenca
Starost: 35Pridružen: 14. nov 2006Prispevkov: 174Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. nov 2008 15:43
Povezava do prispevka
Tanja: na pretoplem izdelka nisem hranila - ga imam v predalu, kjer ni izpostavljen svetlobi, pa tudi hladno je kar precej  V bistvu se mi zdi, da se je "problem" pokazal ravno zato, ker sem izdelek premesala. Verjetno so se v spodnjem delu razvile bakterije ravno zato, ker je preko 2 mesecev voda z vlaznih prstov nekako pronicala skozi izdelek, vendar sta bili plasti do zdaj loceni. Ko sem izdelek premesala, sem pa nekako "spravila na plano" tisto, kar je bilo prej skrito spodaj Predvidevam ... Se mi zdi, da je vonj spremenjen - malo mocnejsi je in, kot sem rekla, nekako bolj rezek ... vendar ne morem reci, da smrdi po pokvarjenem ... je pa sprememba v vonju tudi prisotna. Se mi pa tale ideja z lopatko in manjso embalazo ne zdi slaba  
 
Dikla, verjetno je bil problem res v uporabi z vlaznimi prsti  Vsekakor svetujem alternativo, ceprav je pri meni ze malo pozno
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45018Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 1. nov 2008 18:35
Povezava do prispevka
Ja, pri naravni kozmetiki brez konzervansov je treba biti še toliko bolj previden. Prelaganje v manjšo embalažo ni potrebno, vsekakor pa priporočam zajemanje s kakšno žličko, ki naj bo seveda vedno čista.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
ejka
Starost: 40Pridružen: 22. okt 2008Prispevkov: 31Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. nov 2008 11:41
Povezava do prispevka
Zanima me, če je katera uporablja oba sukijeva seruma - sama sem čisto navdušena nad korenčkovim (super nahrani in tudi pomaga pri celjenju nepravilnosti in v trenutku pomiri razdraženo kožo okoli le-teh). Razmišljam, da bi sestri kupila enega za darilo in se nagibam h kamiličnemu, ker ima kožo bolj nagnjeno k nečistočam. Katerega priporočate? Oziroma kakšna je - v praksi - razlika med njima? 
0
Nazaj na vrh
Mimi_M
Starost: 45Pridružen: 13. dec 2005Prispevkov: 2127Kraj: PrimorskaStatus:Offline
Objavljeno: 7. nov 2008 17:36
Povezava do prispevka
Jaz sem naročila 3 vzorčke in preizkusila že 2 od njih, ampak ne morem pohvaliti te kozmetike, ker mi bolj kot ne razdraži kožo; po serumu  s kamilico, ki si ga nanesem zvečer, imam zjutraj dobesedno žarečo rdečo kožo  z drobnimi izpuščajčki pod očmi, tako  da roma v smeti; tudi krema za svetlo polt me ni navdušila, moja koža mi čudno reagira, ni dober občutek...
Nasprotno pa mi je super Aubrey Organics - Rosa mosqueta in sea buckthorn kremi sta mi obe fajn.
 
"Odločimo se, da je nekaj mogoče in da hočemo to storiti, pa bomo našli tudi način."
(A. Lincoln)
0
Nazaj na vrh
lilja4ever
Starost: n/aPridružen: 23. apr 2005Prispevkov: 2360Kraj: Somewhere around NothingStatus:Offline
Objavljeno: 9. nov 2008 16:38
Povezava do prispevka
 
 
Tudi mene izdelki v končni fazi (začetno navdušenje je kaj kmalu splahnelo) niso ravno najbolj navdušili (z izjemno čistilne maske) - vsaj ne do te mere, da bi bila pripravljena odšteti toliko denarja za njih. Saj še tako moram napisati ocene. To, da pa so naravni, pa ne igra pri meni ključne vloge.
 
I think your whole life shows in your face and you should be proud of that. - Lauren Bacall
0
Nazaj na vrh
Mis
Starost: n/aPridružen: 16. sep 2005Prispevkov: 1707Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. nov 2008 19:01
Povezava do prispevka
Mimi_M je napisal/a
Jaz sem naročila 3 vzorčke in preizkusila že 2 od njih, ampak ne morem pohvaliti te kozmetike, ker mi bolj kot ne razdraži kožo; po serumu  s kamilico, ki si ga nanesem zvečer, imam zjutraj dobesedno žarečo rdečo kožo  z drobnimi izpuščajčki pod očmi, tako  da roma v smeti; tudi krema za svetlo polt me ni navdušila, moja koža mi čudno reagira, ni dober občutek...
Nasprotno pa mi je super Aubrey Organics - Rosa mosqueta in sea buckthorn kremi sta mi obe fajn.
 


Tole bi sicer bolj pasalo v to temo:
https://www.planet-lepote.com/forum/viewtopic.php?t=21627

Se pa strinjam, tudi meni Sea Buckthorn krema od OA zelo ustreza.
0
Nazaj na vrh
lilja4ever
Starost: n/aPridružen: 23. apr 2005Prispevkov: 2360Kraj: Somewhere around NothingStatus:Offline
Objavljeno: 9. nov 2008 19:30
Povezava do prispevka
 
Zakaj pa? Saj je pač samo primerjala 2 naravni kozmetiki in da ji pač od AO bolj ustreza določen izdelek, večinoma pa je pisala o Suki, o katerem je tudi pač tema. Ne vem, zakaj bi to zdaj mogla iti napisat v drugo temo, glede na to, da je šlo pač za primerjavo in ni izključno pisala o drugi firmi.
I think your whole life shows in your face and you should be proud of that. - Lauren Bacall
0
Nazaj na vrh
Mis
Starost: n/aPridružen: 16. sep 2005Prispevkov: 1707Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. nov 2008 19:42
Povezava do prispevka
Čisto nič slabega nisem mislila. Se mi pač zdi, da če kdo išče info o kozmetiki AO, jo bo lažje našel v temi AO kot v temi Suki
0
Nazaj na vrh
lilja4ever
Starost: n/aPridružen: 23. apr 2005Prispevkov: 2360Kraj: Somewhere around NothingStatus:Offline
Objavljeno: 9. nov 2008 19:49
Povezava do prispevka
 
 
Saj jaz tudi nisem mislila nič slabega, samo včasih po moje ne moreš vsega do 100% popredalčkati.  Vidiš, tale moja misel bi tudi lahko spadala že pod kakšno temo o modrostih življenja.
I think your whole life shows in your face and you should be proud of that. - Lauren Bacall
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. nov 2008 9:06
Povezava do prispevka
Seveda je odvisno od kože, verjamem, da nekaterim Suki ne ustreza.
Meni so super Velvet Facial Cream (imam sedaj original velikost), White Willow tonik, Blue Camomile serum,... pa imam sama tudi občutljivo kožo, tako, da pri vsakem je drugačna reakcija.
 
 
0
Nazaj na vrh
MISA
Starost: n/aPridružen: 5. jul 2005Prispevkov: 396Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. nov 2008 21:30
Povezava do prispevka
No, jaz sem danes dobila testerčke, zelo so ažurni, radodarni-vse pohvale! Sem probala kamilčni serum (piling in tonikWW imem v uporabi že cca mesec dni-piling je res enkratna zadeva; tonik skoraj brezveze, če odštejem sestavine) in zaenkrat dober občutek.

Čeprav se mi rado dogaja, da sem na začetku navdušena, potem kupim, sledi pa razočaranje...

Imam pa še eno vpr.: kar se sestavin tiče VELVET face cream: ima kaj potencialno komedogenega?

MISA
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. nov 2008 8:08
Povezava do prispevka
Ne, vsaj kar sem gledala.
0
Nazaj na vrh
romy
Starost: -14Pridružen: 26. jan 2006Prispevkov: 11066Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. nov 2008 15:55
Povezava do prispevka
No zdaj je pa tudi mene prijelo da bi kaj poizkusila Vidim da je precej čudovitih stvari za bolj mastno kožo (to pri meni ne pride več v poštev), ampak ker ne spremljam te teme podrobno bi prosila za pomoč...

Kaj mi priporočate da poizkusim, če imam: normalno kožo, na nekaterih delih občasno suho (redko mastno), nagnjeno k mašenju por?

Bi morala malo pobrskati, ampak raje vidim, da ve kaj predlagate, ko ste že bolj "domače".


0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
100 % naravna, organska kozmetika Suki
Stran 18 od 34
Pojdi na stran 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Fauci je dejal, da ne ve, od kod se je vzelo pravilo o socialni oddaljenosti dveh metrov, priznal pa je tudi, da ni bilo študij, ki bi priporočale maskiranje otrok.