Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prenova PL 2012 - napake

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10
petsi
Starost: n/aPridružen: 28. okt 2011Prispevkov: 205Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 10:11
Povezava do prispevka
Kaj naj naredim, ker pri pisanju odgovora, ne vidim nobene orodne vrstice, saj veste bold, velikost, pisava, nimam smeškov, ....Nimam opcije, da se odjavim s portala, ne delajo mi niti znaki zgoraj pri profilu za sporočila, nastavitve,...
0
Nazaj na vrh
petsi
Starost: n/aPridružen: 28. okt 2011Prispevkov: 205Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 10:34
Povezava do prispevka
Ne vidim svoje zadnje objave, ki je na 5 strani, ker mi je ne odpre. Uporabljam Chrome.Sem šla prej pogledat na Internet Explorer. Tam je delujoče vse kar sem prej napisala, da na Chromu ne vidim, vendar mi hitro zablokira in napiše program is not responding.Prosi za napotke ali moram jaz kaj narediti ali se to rešuje pri vas!
0
Nazaj na vrh
teatime
Starost: 35Pridružen: 18. feb 2010Prispevkov: 1268Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 10:52
Povezava do prispevka

Ja, pri vseh temah je tako, da ne pokaže prve objave na zadnji strani, ampak samo osveži predzadnjo.

Meni tudi ne prikazuje youtube klipov, ampak sklepam da zato, ker uporabljam Safari na ipadu. 

Predogled sporočila mi čisto zamakne tekst v levo, težko opišem, ampak potem objavljeno je ok.

Če kliknem na sliko pri izdelku na KMM, se mi odpre okence, v katerem piše: "Nimate dovolj dovoljen za navedeno akcijo" smiley.

 

 
Coffee, tea and sympathy.
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 10:57
Povezava do prispevka
Meni je pri temi 'Kaj počnete' prej pokazalo prvo objavo na zadnji strani normalno, torej videla sem zadnjo stran, ki je imela samo en prispevek, še preden sem napisala svoj post.Nimam pa danes dostopa do smeškov in vsega ostalega, vidim samo prazno okence za pisanje sporočila, to je pa tudi vse.
Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 10:59
Povezava do prispevka
Se opravičujem za dva zaporedna posta; prejšnjega ne morem spremeniti, saj se ob kliku na svinčnik ne zgodi nič (tudi to mi je včeraj delalo normalno, kot smeški in vse ostalo).
Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
Connie
Starost: 122Pridružen: 6. apr 2008Prispevkov: 2373Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 11:37
Povezava do prispevka

Bi bilo fajn, da bi bile črke (mislim le na te: FORUM, NA TESTU, KOZMETOMETER), poudarjene, ker je kar malce izgubljeno.

Zanima me tudi, kako se odjavim, ker je v službi malce neprijetno smiley, ker nisem edina, ki imam dostop do računalnika.

Pri kozmetometru me pa moti, ker ne morem iskati po proizvajalcih. Fajn bi bilo tudi, da bi bile črke temnejše. Pa tudi to me moti, da ne najdem svojih ocen na KMM. Moram priznati, da je bil prejšnji KMM boljši tudi zaradi tega, ker je bilo skoraj vse na eni strani, sedaj pa moram pritiskati na 1, 2, 3, 4 ..., tako da se kar zavleče, še posebej če si v službi ... smiley

 

Nazadnje urejal/a Connie 14. nov 2012 11:46; skupaj popravljeno 2 krat
0
Nazaj na vrh
teatime
Starost: 35Pridružen: 18. feb 2010Prispevkov: 1268Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 11:53
Povezava do prispevka

 

Aha pa še to - saj bi dopisala v prejšnji post, ampak ko kliknem na svinčnik se mi odpre polje s tekstom, v katerega pa ne morem nič dopisati, kurzor ostaja na mestu, kljub pisanju.
 
Zanima me glede prijave/odjave - jaz sem za razliko od Connie edina, ki uporabljam računalnik, zato bi mi bilo zelo praktično, da bi lahko ostala prijavljena. Zdaj se moram prijaviti vsak dan znova.
Connie - odjaviš se tako, da desno zgoraj pod uporabniškim imenom in avatarjem pritisneš čisto zadnjo ikonco (nastavitve) in se ti odpre meni, v katerem je tudi odjava.
Coffee, tea and sympathy.
0
Nazaj na vrh
petsi
Starost: n/aPridružen: 28. okt 2011Prispevkov: 205Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 12:25
Povezava do prispevka
Teatime, gumbek nastavitve, nam ne odpre, zato se ne moremo odjavit!
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 12:57
Povezava do prispevka
Pulcina je napisal/a

Joj, jaz pa upam, da se čimprej uredi inbox sporočil, ker sem z eno planetko dogovorjena, da ji danes nekaj pošljem, zdaj pa ne morem do njenega naslova Big smile

Če to bereš, veš kdo si, mi prosim še enkrat na OS posreduj svoj naslov, upam da sveže OS prikazuje! Smile

Pulcina, mi prosim pošlješ mail na tanja'at'planet-lepote.com, nas je ena Planetka kontaktirala na FB.smiley

_______________________________________________________________________________


Sicer pa fantje pospešeno delajo, da čim prej odpravijo vse napake, ki jih sporočate. Hvala vam za poročanje, tako bo najhitreje vse rešeno.smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Connie
Starost: 122Pridružen: 6. apr 2008Prispevkov: 2373Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 13:02
Povezava do prispevka

Moram priznati, da sem za nagradno igro, ki sem jo šele danes opazila, malo zmedena, ker sem dopoldne kar precej brskala po PL in nisem dobila nobenih točk pri mojemu profilu? Zato me zanima, kakšne so te funkcionalnosti po portalu? Vidim samo Izpolnjenost podatkov vašega profila. A je to morda oz. se mora priti do 100 %, da lahko sodelujem v nagradni igri? smiley

Se opravičujem za neumna vprašanja. smiley  Že vnaprej hvala!

Teatime, najlepša hvala! smiley

0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 13:02
Povezava do prispevka
Connie je napisal/a

Pri kozmetometru me pa moti, ker ne morem iskati po proizvajalcih. Fajn bi bilo tudi, da bi bile črke temnejše. Pa tudi to me moti, da ne najdem svojih ocen na KMM. Moram priznati, da je bil prejšnji KMM boljši tudi zaradi tega, ker je bilo skoraj vse na eni strani, sedaj pa moram pritiskati na 1, 2, 3, 4 ..., tako da se kar zavleče...

Ja, pod vse podpis glede KMM. Da se bi dalo iskati po proizvajalcu in po uporabniku (ocenjevalcu). Da bi bilo čim več na eni strani (čim manj klikanja).

 

Pa cela PL stran bi morala biti ožja, da ni treba uporabljati drsnika za levo/desno.

THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
snappy85
Starost: 38Pridružen: 8. avg 2011Prispevkov: 1Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 13:08
Povezava do prispevka

@Pulcina, si moje sporočilo dobila morda (Cherry Princess)?

0
Nazaj na vrh
Pulcina
Starost: n/aPridružen: 18. avg 2007Prispevkov: 1519Kraj: ObalaStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 13:27
Povezava do prispevka

Snappy85 ne.. tvojih OS nisem dobila. V mislih sem imela drugo Planetko, hmm Smile

Beauty is not caused. It is.
0
Nazaj na vrh
Sonne
Starost: 36Pridružen: 6. maj 2012Prispevkov: 403Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 13:37
Povezava do prispevka

pa ko kliknem sporočilo, ni nobenega odziva

Skozi življenje je veliko lažje potovati v družbi nekoga, ki ga imaš rad.
0
Nazaj na vrh
Connie
Starost: 122Pridružen: 6. apr 2008Prispevkov: 2373Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 14. nov 2012 14:02
Povezava do prispevka

Sedaj sem opazila, da so na desni strani spet le Kozmetometer, Trenutno dogaja in Izpostavljamo oz. brez Foruma.

0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prenova PL 2012 - napake
Stran 5 od 52
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Profesorica je razkrila, da je uživanje mesa nujno za duševno zdravje, saj veganska hrana ne vsebuje ključnih hranil.