Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Izdelki HealthSpark

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
cokolina
Starost: 38Pridružen: 11. dec 2006Prispevkov: 726Kraj: koperStatus:Offline
Objavljeno: 23. nov 2011 13:54
Povezava do prispevka
Kdaj lahko pričakujemo na spletni strani možnost naročila vseh HealthSpark izdelkov?

Npr MACA kapsule ter Mango 6000mg?

Big smile
0
Nazaj na vrh
Vitalia
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2011Prispevkov: 316Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 23. nov 2011 15:00
Povezava do prispevka
Cokolina, vsekakor imamo namen pripeljati še druge izdelke, je pa to kar konkreten projekt in tudi finančni zalogaj, zato gremo postopoma.

Je pa treba vedeti tudi to, da veljajo kljub navidezno enotni zakonodaji za celo EU, v Sloveniji še dodatne omejitve in pravila, zaradi katerih smo omejeni.

Vam pa zagotvaljamo, da že Afriški mango 2000 zelo dobro deluje.
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 23. nov 2011 15:44
Povezava do prispevka
Ahjej, slovenska zakonodaja je okrog tega 100 let za kačami, omejitve so prav groteskne  in nimajo nobene zveze z ničemer. Cela EU ima lahko določene izdelke/količine, mi pa krneki


Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. nov 2011 13:20
Povezava do prispevka
Citiram v ustrezno temo:

cokolina je napisal/a cokolina, ker jih ni v taki obliki. 'Nadomestilo' multivitaminov je lahko npr. Acai jagode ali granatno jabolko, v njih je tudi naravni vitamin C, veliko AOK in podobno in so z vidika izvora boljši kot klasični multivitamini v kapsulah/tabletah.

Link do člankov:

Granatno jabolko
Acai Berry



so so, HealthSpark ima tudi multivitaminske tablete pa še malo morje  drugih stvari na njihovi uradni strani, bo treba samo počakat, da se bo dalo naročit vse izdelke pri nas



Nazadnje urejeno 25. nov 2011 13:23; skupaj popravljeno 2 krat
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 25. nov 2011 13:20
Povezava do prispevka
Cokolina, da jih ni v taki obliki - sem govorila o Vitalii, sploh še nisem pogledala kaj je na tuji spletni trgovini.

Mislim, da zaenkrat je to to, najprej se mora vse skupaj na noge postaviti, razen tega, kot že omenjeno, ne moreš vsega sploh uvažat v SLO, ker obstajajo absurdne omejitve glede vsebnosti učinkovin, ekstraktov v prehranskih dopolnilih.
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Mis
Starost: n/aPridružen: 16. sep 2005Prispevkov: 1707Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 12. dec 2011 20:29
Povezava do prispevka
Upam, da je to prava tema za moje vprasanje: ali je narobe, ce vsebino kapsule stresem v majhno kolicino vode in to spijem? Nekako imam predsodek pred goltanjem kapsul Dead
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 12. dec 2011 23:01
Povezava do prispevka
Mis, sicer je tule idealna tema, ampak ja, komot streseš ven.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 15. feb 2012 13:17
Povezava do prispevka
Zanima me, kaj poleg Resveratrola dobro vpliva na možgane?
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Saška
Starost: 44Pridružen: 2. jun 2004Prispevkov: 443Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. feb 2012 10:10
Povezava do prispevka
Bom kar tu vprašala, ker ne najdem ustreznejše teme - zanima me, kako je s temi (se mi zdi, da celuloznimi) ovoji, ki jih imajo kapsule Healthspark. Je kaj znanega o tem, ali to kaj škoduje telesu, želodcu, ... ker na koncu koncev vnašaš kar precejšnje količine tega v telo ob jemanju teh dodatkov in mi je ena taka rdeča lučka zasvetila:) Sem namreč bolj nova uporabnica dodatkov nasploh in so me količine teh kapsul oz. ovojev začele malo skrbet.
 
Hvala za odgovor!
 
LP Saša
0
Nazaj na vrh
inesita
Starost: 40Pridružen: 17. feb 2012Prispevkov: 14Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. feb 2012 15:07
Povezava do prispevka
No, jaz se pridružujem Saški in njenemu vprašanju glede teh ovojev. Ko dobim odgovor, pa bom videla, če bom naročila kakšno zeleno kavo ali mango, da se znebim blazinic .


Če bi nekateri padli iz višine svojega ega na višino svoje inteligence bi se ubili.
0
Nazaj na vrh
popcorn
Starost: -14Pridružen: 23. maj 2007Prispevkov: 638Kraj: /Status:Offline
Objavljeno: 17. feb 2012 15:19
Povezava do prispevka
Kar jaz vem je celuloza naravna, balastna snov, pridobjena iz rastlin in se večinoma itak izloča, ker je ljudje ne prebavljamo.

Želatina pa se izdeluje iz živalskih delov, kot so kosti in koža in je že od nekdaj uporabljena v mnogih živilih. Če je možno se ji ogibam, ker ne jem mesnih izdelkov. Upam, da se bo v farmacevtski industriji kmalu nadomestila s čim rastlinskim. Drugih pomislekov kot vegetarijanskih pa nimam.

Naj vama odgovorijo seveda še s trgovine
Above all, be the heroine of your life, not the victim. Nora Ephron
0
Nazaj na vrh
Vitalia
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2011Prispevkov: 316Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. feb 2012 15:37
Povezava do prispevka
Saška in Inesita, res je, kar je napisala Popcorn: gre za balastne snovi, ki se jih lahko v večjih količinah uživa za pozitivne učinke na zdravje: zniževanje holesterola, ugoden vpliv na prebavo in občutek sitosti.
Odločitev EFSA
Neškodljivost HPMC in še na Pubmed.

Skratka, lahko ste popolnoma brez skrbi, gre za zdravju ne le neškodljivo, temveč celo koristno sestavino.
0
Nazaj na vrh
inesita
Starost: 40Pridružen: 17. feb 2012Prispevkov: 14Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. feb 2012 15:48
Povezava do prispevka
Yeeey, hvala za odgovor! Zdaj pa še le ugotovim kaj kupiti od manga 2000 ali 4000 in dam naročilo 
Če bi nekateri padli iz višine svojega ega na višino svoje inteligence bi se ubili.
0
Nazaj na vrh
inesita
Starost: 40Pridružen: 17. feb 2012Prispevkov: 14Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. feb 2012 16:06
Povezava do prispevka
Ugotovila in oddala 
Če bi nekateri padli iz višine svojega ega na višino svoje inteligence bi se ubili.
0
Nazaj na vrh
CandyCane
Starost: 46Pridružen: 4. apr 2010Prispevkov: 93Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 25. feb 2012 8:16
Povezava do prispevka
Se morda ve, če je kakšno od dopolnil dobro za vaginalno floro? Smile
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Izdelki HealthSpark
Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zvezdnice, kot so Jennifer Lawrence, Kate Hudson, Serena Williams in Emma Stone so na rdeči preprogi zažarele v (kot) poročnih oblekah.