Tradicionalna blagovna znamka Pubec, ki združuje štajerske vinarje in njihova vrhunska vina, bo letos znova razvajala obiskovalce ALEJE.

Na osrednjem prireditvenem prostoru bodo lahko obiskovalci jutri od 17. ure dalje okušali najžlahtnejše pridelke štajerskih vinarjev. Uživali bodo lahko v skrbno izbranih mladih vinih ter okusnih domačih dobrotah z njihovih kmetij v sproščenem vzdušju in zvokih harmonike.
V ALEJI bodo ob zaključku tedna slovenske hrane to soboto ob 10. uri pripravili slovenski tradicionalni zajtrk, kjer bo v središču pozornosti kulinarično bogastvo lokalne pridelave hrane in slovenskega podeželja. Pričakujejo vas z domačimi medom in jabolki, kruhom iz lokalne moke, svežim mlekom ter maslom iz slovenskih mlekarn.
V naši najmodernejši nakupovalni destinaciji se je praznična sezona že začela s prižigom prazničnih luči, ki so jim tudi letos dodali posebno nagradno igro. V njej lahko z nakupom prazničnih daril za svoje najdražje prehitite t.i. črni petek (Black Friday). Z vsakim nakupom nad 30 evrov v katerikoli trgovini ali lokalu v ALEJI lahko obiskovalci sodelujejo v veliki nagradni igri in se potegujejo za nagrade v skupni vrednosti 2.000 evrov. Nagradna igra bo potekala vse do sobote, 29. novembra, letake za sodelovanje pa lahko obiskovalci najdejo v vseh prodajalnah in lokalih ter na info točki ALEJE.
V igralnici Planet Lollipop bodo še vse do konca novembra ustvarjali toplino in nasmehe s kampanjo Majhno pismo lahko prinese veliko sreče. Otroci bodo na posebnih delavnicah pisali pisma, izdelovali voščilnice ter risali risbice za starostnike. S tem se pridružujejo čudoviti akciji »Pismo za lepši dan«, ki jo organizira youngCaritas.
ALEJA – več nakupovanja, več kulinarike, več gibanja


































