Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Nova linija nakita Louis Vuitton

21. maj 2008 18:11
0

Oglasno sporočilo

­Pharrell Williams, znani Ameriški producent in pevec, je svoje moči združil s Camille Miceli in skupaj sta oblikovala novo kolekcijo nakita Louis Vuitton, poimenovano Blason. Kolekcija je variacija štirih tem, znotraj katerih se ritem in energija novega kontinenta združujeta z duhom zgodovinske Evrope.

Kolekcija predstavljajo štirje sklopi: Blason, Crown, Rock on­ cherub ter Gracious Graphic. Sklope med drugimi izdelki sestavljajo mnogi prstani, obeski, zapestnice in ogrlice v zlatu ali belem zlatu ter so okrašeni z diamanti ali drugimi dragimi kamni. V tej kolekciji bo prav vsaka ženska našla nekaj po svojem okusu, saj so izdelki stilsko oblikovani, hkrati pa nosijo ponos in blešče ime Louis Vuitton.

Blason

Blason

Crown

Crown

Rock on cherub

Rock on cherub­

Gracious graphic

Gracious graphic­

Nam najbliže je kolekcijo mogoče kupiti v izbranih prodajalnah v Italiji ter Avstriji. Za več informacij obiščite www.louisvuitton.com. ­

0

Galerija

    Preberi še


    Razvrsti po:
    Kozmetometer
    Zadnje ocene
    Zadnji izdelki
    • Tanja 19. mar 2023 20:52
      RES slabo, meni izsušuje kožo
    • Tanja 21. feb 2023 18:20
      Izvrsten, najboljši
    • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
      Svaljka se
    • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
      Ne preprečuje vonjav
    • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
      Ne neguje
    Forum
    Zadnje objave
    Najbolj brano
    Trenutno dogaja
    Izpostavljamo
    Kate se je vedno upirala pravilom hitre mode in cikličnim trendom, saj daje prednost klasičnemu slogu