Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Svetovno prvenstvo v nogometu 2010

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2010 18:56
Povezava do prispevka
Torej, kaj navijačic tule?

Sem našla super koledar/urnik tekem:

Mundial Marca.com

Boste kaj spremljali/e?

Akcija
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
darkviolet
Starost: 45Pridružen: 27. sep 2008Prispevkov: 189Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2010 18:58
Povezava do prispevka
Apsolutno! Sem strastna navijačica ampak angleške reprezentance že leta in leta...
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2010 19:03
Povezava do prispevka
Pff, pa menda ne boš zdaj za Anglijo navijala, proti SLO?

Jaz sicer nisem ravno strastna navijačica, ampak Mondial vedno spremljam, takrat me prevzame vsa strast in hype Navijam pa tudi jaz za Anglijo, če že ni Slovenije, ampak letos ni dileme, smo povezani s strastjo!

image file name: 2k7ff97ba891.jpg

Pa še pivo teče v potokih! (pa tile muciji na sliki so mi tako fejst)
Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
darkviolet
Starost: 45Pridružen: 27. sep 2008Prispevkov: 189Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2010 19:43
Povezava do prispevka
Žal bom kar pri angležih ostala...ne gledam športa zaradi nekega nacionalnega ponosa oz. karkoli pač ...sem tudi fan angleške premiere league in od malih nog navijam za Anglijo tako da jap bom kar za njih navijala Smile

no pri pitju piva smo si pa res podobni z angleži LOL
0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2010 20:03
Povezava do prispevka
Uh, jaz že komaj komaj čakam. Smile Smo veliki ljubitelji nogometa doma, tako da je to čisto samoumevno. Big smile Navijam za naše, itak. Smile Letos tu ni dileme, upam, da jim uspe prit čimdlje. Smile Sicer pa ja, pivo bo teklo v potokih, že si moram počas zacahnit dober plac za gledat družno s kolegi in familijo, če ne bomo doma ... pri nas je to večji praznik kot za novo leto. ;) 
People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2010 21:04
Povezava do prispevka
Meni pa za to precej dol visi Big smile
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2010 21:10
Povezava do prispevka
Podpis.
0
Nazaj na vrh
selma
Starost: 43Pridružen: 1. mar 2006Prispevkov: 959Kraj: Obala-MariborStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2010 21:15
Povezava do prispevka
Sicer nisem noben fan nogometa in športa nasploh, z veseljem pa gledam tekme naših na mondialih in eurotih. Pivo pa tako ali tako pride vedno v poštev, ne samo pri fuzbalu. Big smile
I will not lie in front of the school bus with ketchup on my face
0
Nazaj na vrh
Pegasus
Starost: 40Pridružen: 22. okt 2005Prispevkov: 13101Kraj: LitijaStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2010 21:50
Povezava do prispevka
Tudi jaz nisem fan nogometa, ampak Mondial je le Mondial... Če bom našla kakšno dobro družbo, si bom ogledala tudi kakšno tekmo.
You have enemies? Good. That means you ve stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
0
Nazaj na vrh
Tikka
Starost: 42Pridružen: 11. maj 2005Prispevkov: 14022Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2010 21:51
Povezava do prispevka
selma je napisal/aS. Pivo pa tako ali
tako pride vedno v poštev, ne samo pri fuzbalu. Big smile



Eh itak, ampak je tako luštno vse skupaj v paketu + vpitje, preklinjanje in na splošno nespodobno vedenje LOL

Upam da bodo naši čim dlje zdržali, da bo 'napeto' in zabavno Bom pa vsekakor spremljala Anglijo, pa tudi polfinalne in finalno tekmo.

Aralyn hudo, mojega pa nič kaj ne gane, je v kategoriji Alena in Mimi, tako da moram najti družbo za nespodobno vedenje  - Pegi

Darkviolet image file name: 2k82f5f4f3be.gif

Per Aspera ad Astra
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2010 22:00
Povezava do prispevka
Nisem neka navijačica, ampak, če je pa svetovno, pa sigurno pogledam kakšno tekmo, če le imam čas.
Anglija buuu, če pa mi je kdo anti, so mi pa oni.
Bom navijala seveda za Slo in pa Ita. Pa kakšno tekmo bova s fantom skupaj pogledala.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
Pegasus
Starost: 40Pridružen: 22. okt 2005Prispevkov: 13101Kraj: LitijaStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2010 22:08
Povezava do prispevka
Tikka, s tabo se z veseljem nespodobno vedem

Greva, jasno!
You have enemies? Good. That means you ve stood up for something, sometime in your life.
- Winston Churchill
0
Nazaj na vrh
Lisa
Starost: -14Pridružen: 27. jan 2006Prispevkov: 927Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. jun 2010 22:34
Povezava do prispevka
Tikka je napisal/a
Eh itak, ampak je tako luštno vse skupaj v paketu + vpitje, preklinjanje in na splošno nespodobno vedenje LOL



Če bom utegnila (izpitno obdobje), bom pogledala kakšno tekmo.
0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 10. jun 2010 0:07
Povezava do prispevka
Tikka je napisal/a
Aralyn hudo, mojega pa nič kaj ne gane, je v kategoriji Alena in Mimi, tako da moram najti družbo za nespodobno vedenje 



Lol, Tikka, pa sem mislila, da je samo moj tak čudak. Big smile Njemu  je ravno do Kosova za fuzbal, že med Ligo Prvakov samo zavija z očmi. Si moreš misliti, da je samo previdno vprašal, kdo je to, ko sem omenila Messija (sem fanatik Barcelone :D)? Samo je res skrajni primer, pomoje. Big smile Tako da ja, pri nas pride v poštev familija (sploh mami, ona je ekspert za fuzbal) in kolegi. Čeprav ga nespodobno vedenje (ker jaz tulim v televizijo/platno, skačem v luft, odpiram svojo zakladnico kletivc, polivam pir od jeze ko tolčem s kozarcem po mizi ipd.) neizmerno zabava, tako da vseeno pogleda kakšno tekmo z mano, čeprav ne ve za kaj se gre. Wink
People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
Dominika
Starost: n/aPridružen: 16. jan 2009Prispevkov: 1020Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jun 2010 6:13
Povezava do prispevka
Se podpišem pod Aleno on Mimiko. Nogomet mi je en najbolj dolgočasen šport, gledaš in gledaš pa se nič ne zgodi, potem imaš pa enga ob sebi, ki skače v luft, jaz pa pojma nimam zakaj, saj se nič konkretnega ne zgodi. In lepo zadremam, seveda, če ni sogledalec preglasen.
Zame se ves šport začne in konča pri gimnastiki, ta mi je pa zakon.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Svetovno prvenstvo v nogometu 2010
Stran 1 od 31
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.