Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Sestavine - III. del

Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
Starlight
Starost: 36Pridružen: 16. dec 2008Prispevkov: 1869Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 15. jan 2016 11:47
Povezava do prispevka

Dobila sem kremo nove slovenske kozmetične znamke LaBri - Cvet ilang-ilang - krema za mastno in mešano kožo, pa me zanima vaš komentar glede sestavin:

Glavne sestavine: kokosovi trigliceridi, MSM mineral lepote (organska oblika žvepla), provitamin B, vitamin E, škrob marante, eterično olje ilang-ilang, eterično olje poprova meta, energetska esenca lepote
 
INCI: AQUA**, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE**, MARANTA ARUNDINACEA ROOT EXTRACT***, DIMETHYL SULFONE**, CETEARYL OLIVATE**, SORBITAN OLIVATE**, GLYCERIN**, UREA, CETYL ALCOHOL**, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE***, ALLANTOIN, BENZYL ALCOHOL****, DEHYDROACETIC ACID****, ALCOHOL**, PANTHENOL, TOCOPHEROL**, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL**, TOCOPHERYL ACETAT, PARFUM**, CANANGA ODORATA FLOWER OIL**, MENTHA PIPERITA OIL**, CITRONELLOL**, GERANIOL**, LINALOOL**, BENZYL BENZOATE*/**, FARNESOL*/**, BENZYL SALICYLATE*/**, EUGENOL*/**, ISOEUGENOL*/**, LIMONENE**, CI 77891
*sestavina eteričnega olja, **sestavina naravnega izvora, ***sestavina ekološke pridelave,**** dovoljen konzervans v eko kozmetiki
“Strive for perfection in everything you do.“ (Sir Henry Royce)
0
Nazaj na vrh
Binas
Starost: 36Pridružen: 17. nov 2011Prispevkov: 1239Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 15. jan 2016 11:57
Povezava do prispevka

Ful fajn. Že na drugem mestu sestavina ki povzroča mozolje.

100% predanost, 100% zagnanost.....vmesne poti ni!
http://tecem26.blogspot.com/
0
Nazaj na vrh
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. jan 2016 11:58
Povezava do prispevka

StarLight, si jo že sprobala? Kakšna se ti zdi?

Jaz imam testerje drugih treh: Cvet češnje, Vodna lilija in Orhideja. Vse te tri imajo malo drugačno sestavo kot tvoja, ampak tudi capric trigliceride na prvih mestih. Je pa zelo odvisno od tvoje kože, če ti bo mašila pore. Te kreme so dosti boljše kot 3/4 klasičnih iz drogerij, ta tvoja se mi zdi sestavinsko še najbolj "švoh" na prvi pogled, ampak je še vseeno dovolj dobra.

Meni je Cvet češnje premalo vlažilna, Vodna lilija mi je super (ampak sem imela res premalo za dobro sprobat, niti 5 ml ne, zato ni rečeno, da bi mi bila ok na dolgi rok), tester Orhideje me še čaka. Težko je reči samo po testerjih, sestavinsko so pa ok stvari. Zanimivi so mi tudi losjoni za obraz in telo, predvidevam, da so kaj lažji in enako kvalitetni kot te kreme. Pa cenejši.

Smile

0
Nazaj na vrh
Starlight
Starost: 36Pridružen: 16. dec 2008Prispevkov: 1869Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 18. jan 2016 12:17
Povezava do prispevka

Ana, nisem še začela z uporabo, ker sem imela ravno en izbruh mozoljev/aken in bi rada najprej normalizirala stanje, potem pa začela z uporabo te kreme, da bo rezultat čimbolj objektiven. smiley Če bom pozabila poročati v roku parih tednov me kar podrezaj. smiley

“Strive for perfection in everything you do.“ (Sir Henry Royce)
0
Nazaj na vrh
skyone
Starost: 35Pridružen: 13. avg 2009Prispevkov: 143Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. jan 2016 16:29
Povezava do prispevka

Kako se vam zdijo sestavine?

 Balea Reinigungs-Öl

Helianthus Annuus Hybrid Oil (Öl aus den Samen einer ölsäurereichen Sonnenblumen-Hybride), Isopropyl Palmitate (Weichmacher, Verdickungsmittel), Isopropyl Myristate (Weichmacher, Verdickungsmittel), PEG-20 Glyceryl Tri-Isostearate (Emulgator), Ethylhexyl Stearate (Emulgator), Tocopherol (Vitamin E), Argania Spinosa Kernel Oil (Arganöl)
 
 
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 19. jan 2016 18:43
Povezava do prispevka

Mastno in koemdogeno, če imaš težave s tem. Ampak če boš potem umila s čist. gelom ali peno, bo ok. Vsekakor bi moralo dobro raztopiti tudi najbolj obstojna ličila.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
rolkica
Starost: 41Pridružen: 3. dec 2015Prispevkov: 17Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jan 2016 11:36
Povezava do prispevka

Živjo!Tole kremo mi je prijateljica priporočila, pa me zanima še vaše mnenje: 

Marilou bio, dnevna krema z arganovim oljem: 

Aqua (Water), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Cera Alba (Beeswax), Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Xanthan Gum, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Dehydroacetic Acid, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Citric Acid. 
 
* Sestavine iz ekološke pridelave
 
99.2% Vseh sestavin je naravnega izvora.
27.0% Vseh sestavin je pridobljenih z ekološkim kmetijstvom .
 
Ne vsebuje parabenov, vazelina, EDTA, silikona in je brez mineralnih olj in PEG emulgatorjev.

 

0
Nazaj na vrh
ana25
Starost: 122Pridružen: 26. jan 2005Prispevkov: 9323Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 28. jan 2016 13:36
Povezava do prispevka

Ni slaba. Velik delež jojobinega olja (voska), glicerina, koliko je argana in kariteja je težko reči, čebelji vosek. Kakšno kožo pa imaš? Lahko bi ti mašila pore, če si nagnjena k temu, ni pa nujno.

Če gledata s kolegico na strani Ecco Verde.si, je tam res dobra izbira kvalitetnih izdelkov, ja. Smile

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 28. jan 2016 15:21
Povezava do prispevka

Rolkica, je ok kremica.smiley

 

Nadaljevanje: Sestavine 4. del

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Sestavine - III. del
Stran 100 od 100
Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zvezdnice, kot so Jennifer Lawrence, Kate Hudson, Serena Williams in Emma Stone so na rdeči preprogi zažarele v (kot) poročnih oblekah.