Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prenova PL 2012 - napake

Pojdi na stran 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43
inga
Starost: 41Pridružen: 30. nov 2004Prispevkov: 2410Kraj: RatečeStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2013 11:58
Povezava do prispevka

Iščem na novem forumu tipko "poglej nove objave od zadnjega obiska" pa ne najdem.

Da te bar mogu probuditi...
0
Nazaj na vrh
_*Shaheena*_
Starost: 34Pridružen: 11. avg 2005Prispevkov: 10863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2013 12:05
Povezava do prispevka

Zato, ker te funkcije v takšni obliki ni več. Desno zgoraj imaš ikono 'zid', kjer si lahko filtriraš objave na forumu, KMM itd.

Sleeping with ghosts.
0
Nazaj na vrh
riry
Starost: n/aPridružen: 8. apr 2005Prispevkov: 357Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2013 8:56
Povezava do prispevka

Škoda, da ne bo več te funkcijesmiley. Prej si pač kliknil na prikaz zadnjih objav, prebral tiste, ki so te zanimale...sedaj se je pa treba prebijat čez množico balasta, ki te ne zanima in ga hočeš nočeš preletiš...Tiste Planetke, ki npr. pridejo parkrat na teden gor verjentno izgubijo mariskatero uporabno informacijo, ki se skriva nekje na dnu zida od zadnjega obiskasmiley.

0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2013 9:03
Povezava do prispevka

Če ne greš pa na forum, ki te zanima in malo preletiš teme. Kar te zanima odpreš zadnjo stran in je to to. Jaz tiste funkcije nisem nikoli uporabljala.smiley

0
Nazaj na vrh
awy
Starost: 34Pridružen: 11. mar 2008Prispevkov: 641Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2013 9:59
Povezava do prispevka

 

AngelEye je napisal/a

Nisem brala za nazaj... tako, da ste to verjetno že same ugotovile, da včasih pri določeni temi klikneš direktno na zadnjo stran, kjer bi načeloma naj bili zadnji posti in ni nobenega posta.

 

Tole pa tudi jaz opažam. Pojavi se prazna stran, predvidevam da je to napaka, ko je zapolnjena ena stran in gre potem naslednji napisan post na novo stran.

Ampak bolj kot to mene moti, da opcije za neprebrane nove poste sploh ne bo? A sem prav razumela? Upam da ta funkcija še pride in nevem zakaj bi jo popolnoma ukinili, glede na to, da jo toliko planetk uporablja in tarna da jo pogreša (vključno z mano)!

0
Nazaj na vrh
riry
Starost: n/aPridružen: 8. apr 2005Prispevkov: 357Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2013 10:45
Povezava do prispevka
Alena je napisal/a

Če ne greš pa na forum, ki te zanima in malo preletiš teme.

To je ressmiley, samo ko se enkrat razvadiš, je pač takosmiley. Saj se bomo navadile, bi bilo pa boljše, če se ne bi bilo trebasmiley

0
Nazaj na vrh
Doutzen
Starost: n/aPridružen: 28. jan 2013Prispevkov: 40Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2013 10:55
Povezava do prispevka

Mene pa zanima, zakaj se mi tekst, ki ga napišem pod citirano objavo, obarva z drugo barvo (ne pisava, pač pa vrstica)? 

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2013 16:09
Povezava do prispevka
awy je napisal/a

Ampak bolj kot to mene moti, da opcije za neprebrane nove poste sploh ne bo? A sem prav razumela? Upam da ta funkcija še pride in nevem zakaj bi jo popolnoma ukinili, glede na to, da jo toliko planetk uporablja in tarna da jo pogreša (vključno z mano)!

Fino je vsaj preizkusiti nove funkcionalnosti. Pogosto se ugotovi, da so še boljše.smiley

Doutzen, ne predstavljam si najboljše - ali morda pišeš v citat namesto pod njega?

_____________________________________________________________________________________

Glede odjavljanja: je zdaj ok?smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
natasa2
Starost: 41Pridružen: 3. feb 2012Prispevkov: 178Kraj: vsepovsod :DStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2013 16:23
Povezava do prispevka

Pa saj neprebrane nove poste imate tam na zidu.Klikni na zid,potem pa zbirajte,ali hočete kozmetomer,članke,forume...Sej jaz sem šele včer to pogruntalasmiley

0
Nazaj na vrh
Doutzen
Starost: n/aPridružen: 28. jan 2013Prispevkov: 40Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2013 17:28
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a
Doutzen, ne predstavljam si najboljše - ali morda pišeš v citat namesto pod njega?

 

Ja, pišem v njega, ker mi ne gre pomakniti se dol z Enter tipko ali kako drugače. smiley smiley Kako to rešim oz. kaj delam narobe?

 

0
Nazaj na vrh
natasa2
Starost: 41Pridružen: 3. feb 2012Prispevkov: 178Kraj: vsepovsod :DStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2013 12:06
Povezava do prispevka

A tudi vam zid ne delasmileyPri meni je čisto prazen,ko na njega kliknemsmiley

0
Nazaj na vrh
Jeremish
Starost: 32Pridružen: 31. jan 2012Prispevkov: 975Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2013 12:44
Povezava do prispevka

Tudi pri meni, ampak samo danes, do sedaj je delal ok.

Maybe we're not supposed to be happy. Maybe gratitude has nothing to do with joy. Maybe being grateful means recognizing what you have for what it is. Appreciating small victories. Admiring the struggle it takes to simply be human. Maybe, we're thankful for the familiar things we know. And maybe we're thankful for the things we'll never know. At the end of the day, the fact that we have the courage to still be standing is reason enough to celebrate.
0
Nazaj na vrh
natasa2
Starost: 41Pridružen: 3. feb 2012Prispevkov: 178Kraj: vsepovsod :DStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2013 13:16
Povezava do prispevka

Ja,sej pri meni tudi samo danessmiley.

0
Nazaj na vrh
Jeremish
Starost: 32Pridružen: 31. jan 2012Prispevkov: 975Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2013 15:28
Povezava do prispevka
Jeremish je napisal/a

Tudi pri meni, ampak samo danes, do sedaj je delal ok.

 

že deluje smiley

Maybe we're not supposed to be happy. Maybe gratitude has nothing to do with joy. Maybe being grateful means recognizing what you have for what it is. Appreciating small victories. Admiring the struggle it takes to simply be human. Maybe, we're thankful for the familiar things we know. And maybe we're thankful for the things we'll never know. At the end of the day, the fact that we have the courage to still be standing is reason enough to celebrate.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2013 15:33
Povezava do prispevka

Že dela, ja.smiley

Doutzen, klikniti moraš POD okvirček citata in tam pisati.

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prenova PL 2012 - napake
Stran 38 od 52
Pojdi na stran 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 , 41 , 42 , 43
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo