Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

poletje 2004

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
darja.
Starost: 42Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 2705Kraj: V ekonomiji...Status:Offline
Objavljeno: 29. mar 2004 17:37
Povezava do prispevka

Jaz sem danes (glih ko se moram učit ) ful poletno razpoložena in me zanima kaj planirate za poletje? jaz bom šla najbrž v Bolgarijo. (upam) A je katera že bila tam in kako je?


želva, je ukinjena, je šla prepočasi ;)
0
Nazaj na vrh
Andreja
Starost: 52Pridružen: 5. nov 2003Prispevkov: 931Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 29. mar 2004 17:41
Povezava do prispevka

Mali Lošinj zadnji teden junija, Mljet zadnji teden avgusta in prvi septembra, pa vmes še kakšno potovnje za 9-10 dni z avtom in šotorom po Italiji in/ali Švici in/ali Franciji (točna pot je še v načrtovanju). Potem pa bo že dopusta zmanjkalo .


Lep pozdrav


Andreja

0
Nazaj na vrh
ana
Starost: 45Pridružen: 8. feb 2004Prispevkov: 4094Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 29. mar 2004 18:44
Povezava do prispevka
darja, jaz še nisem bila, sem pa slišala da je ful poceni, ampak res ful, pa da je žur! v bistvu same dobre stvari....je pa res da verjetno nekegablaznega luksuz dopusta ne smeš pričakovat! za mlade pa
Ne jokaj za soncem, ki je zašlo. Zaradi solza ne boš videl zvezd.
0
Nazaj na vrh
pikica
Starost: 40Pridružen: 26. okt 2003Prispevkov: 10153Kraj: ŠtajerskaStatus:Offline
Objavljeno: 29. mar 2004 18:53
Povezava do prispevka
jaz bi tud šla v bolgarijo  morem samo še lubija nahecat
0
Nazaj na vrh
Bučka
Starost: n/aPridružen: 16. feb 2004Prispevkov: 130Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 29. mar 2004 18:55
Povezava do prispevka
 jaz grem pa v Afriko  Pilot . Za Bolgarijo sem pa tudi jaz slisala, da je full dobro in kot pravi ana full poceni.





0
Nazaj na vrh
Petra
Starost: 43Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 6817Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 29. mar 2004 19:06
Povezava do prispevka

Kam pa greš v Afriko?


Sama nimam še nič splanirano, ker me poleti čaka selitev, tako da po vsej verjetnosti tisti pravi dopust šele po septemberskih izpitih, vmes pa bolj podaljšani vikendi malo "za poštukat" Za septembra se pa nekaj pogovarjava za Kubo ali Maroko, se pa lahko vse še 100x spremeni vmes.

0
Nazaj na vrh
pomlad
Starost: n/aPridružen: 27. okt 2003Prispevkov: 1424Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. mar 2004 19:19
Povezava do prispevka
Petra, jaz navijam za Maroko! sem bila
lani avgusta in septembra... in bi takoj spet sla! zame bo letos
poletje bolj povezano z ucenjem, zal. no ja, tako hudo spet ne bo,
julija me pricakuje Srednja Amerika
"Begin at the beginning and go on till you come to the end: then stop." -Lewis Caroll- Alice in Wonderland
0
Nazaj na vrh
darja.
Starost: 42Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 2705Kraj: V ekonomiji...Status:Offline
Objavljeno: 29. mar 2004 19:38
Povezava do prispevka
še to a to hodite prek agencije in kje se najbolj splača. Ker men se zdi da če greš prek Kompasa npr. v dom. republiko al pa Ameriko pride full.

želva, je ukinjena, je šla prepočasi ;)
0
Nazaj na vrh
Petra
Starost: 43Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 6817Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 29. mar 2004 19:47
Povezava do prispevka

pomlad je napisal/aPetra, jaz navijam za Maroko! sem bila lani avgusta in septembra... in bi takoj spet sla! zame bo letos poletje bolj povezano z ucenjem, zal. no ja, tako hudo spet ne bo, julija me pricakuje Srednja Amerika


Vidim, da si bila zadovoljna Moj tudi za Maroko navija, pravi, da je Kuba preveč turistična. Saj če bi bilo po njegovo bi šla v Afganistan, pa Iran, pa kaj jst vem kam, kjer je bolj "adrenalinsko"

0
Nazaj na vrh
Petra
Starost: 43Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 6817Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 29. mar 2004 19:48
Povezava do prispevka

quote:0397758f89="darja."še to a to hodite prek agencije in kje se najbolj splaèa. Ker men se zdi da èe greš prek Kompasa npr. v dom. republiko al pa Ameriko pride full.


Darja, moj je že ful prepotoval in pravi, da za isti denar kot plačaš aranžma tam za 14 dni, si lahko npr. v JA skoraj mesec dni.

0
Nazaj na vrh
darja.
Starost: 42Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 2705Kraj: V ekonomiji...Status:Offline
Objavljeno: 29. mar 2004 19:52
Povezava do prispevka
moj je pa anti-potovanje. (upam, da zdej ne škili, ker me bo ) Zato če kam greva se bolj jaz zanimam in raje grem preko agencije ker ne poznam, da ne bova kje za Krpati pristala. A si potem sama rezervirata karto, hotel, hostel,..

želva, je ukinjena, je šla prepočasi ;)
0
Nazaj na vrh
Petra
Starost: 43Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 6817Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 29. mar 2004 19:55
Povezava do prispevka

Če greva samo na en kraj, recimo za par dni v Sarajevo se rezervira (beri on rezervira), za recimo Maroko pa avion karto, potem pa ,..znajdi se

0
Nazaj na vrh
darja.
Starost: 42Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 2705Kraj: V ekonomiji...Status:Offline
Objavljeno: 29. mar 2004 19:59
Povezava do prispevka

uf jaz sem glede tega mau fina, pa moj tud.  Sem bolj vrste da moram imeti vse zrihtano, da se samo uležem in lenarim na polno in premišljujem le kaj bom oblekla in kaj bom jedla. 


Potem imata ziher ful aktivne počitnice.


želva, je ukinjena, je šla prepočasi ;)
0
Nazaj na vrh
spely
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 978Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. mar 2004 20:03
Povezava do prispevka

Midva bova pa letos sla v lastni reziji v Amsterdam za dva tedna(no, ne sama ampak s klapo), rent-a-kombi, nastanjeni bomo pa tam kjer smo bili lani, ampak za full bolj poceni kot recimo z agencijo..


se strinjam da se v lastni reziji dost manj zapravi..po internetu pa lahko ze skoraj povsod rezerviras in dobis tiste informacije ki so pomembne, da se lih ne zgubis..


sicer pa je amsterdam za duso, tako da morje se sigurno bo na seznamu(jaz ne morem poletja brez morja), ne veva pa se kam..Jamajka, Dom. republika, Maroko..sigurno letos na pescene plaze, za kar sva bila lani prikrajsana..


a katera priporoca kaksne hude variante pescenih..?

Spela
0
Nazaj na vrh
darja.
Starost: 42Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 2705Kraj: V ekonomiji...Status:Offline
Objavljeno: 29. mar 2004 20:06
Povezava do prispevka

Baje je dom. republika super in če bi jaz mela majcken vec denarja bi ziher šla, pa magar sama


Mi smo šli enkrat v lastni režiji, pa nas je ful drago prišlo, no mogoče smo izbrali napačen kraj.


želva, je ukinjena, je šla prepočasi ;)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
poletje 2004
Stran 0 od 4
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.