Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Krema/gel/emulzija z UVA in UVB zaščito za mastno kožo

Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
teatime
Starost: 30Pridružen: 18. feb 2010Prispevkov: 1263Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 10. avg 2017 15:25
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a

Kako sta sploh vedeli, kaj naročiti oz. kaj naročata pri teh hieroglifih?smiley

Pri meni gre za srečno naključje - sestra jo je kupila na Japonskem, pa ji je ostala še zaprta in mi jo je podarila ob povratku. Zdaj sem malo pogledala slike na netu in je res menda Aqua Rich, ampak prva verzija (z oranžnim napisom).

Možno, da splošni vtis glede učinkovitosti ni najboljši, vsekakor priporočam raziskavo pred nakupom. Jaz sem sicer zelo zadovoljna in lahko rečem, da gre za učinkovito zaščito (vsaj na meni). Je pa res, da se ne potim pretirano, sploh ne v obraz, pa tudi prav z namenom se ne izpostavljam soncu za daljše časovno obdobje.

Coffee, tea and sympathy.
0
Nazaj na vrh
Lunja
Starost: 30Pridružen: 5. avg 2009Prispevkov: 160Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. jul 2019 12:09
Povezava do prispevka

Letos sem se odločila nabaviti kremo z mineralnimi filtri, nagledala sem si obarvano Antihelios Tinted Mineral Sunscreen SPF 50 od La Roche-Posaya, ki ima zelo dobre ocene, se pa nisem niti zavedala, da gledam ameriško internetno stran. Nato sem na veliko presenečenje ugotovila, da te linije v Evropi ni, prav tako je ne morem v samo enem kosu naročiti preko amazona ali e-baya. 

Mogoče katera zna odgovoriti, zakaj v amerški in evropski liniji ni enakih izdelov? Kakšna ideja, preko česa bi lahko še poskusila naročiti? 

https://www.laroche-posay.us/sunscreen/anthelios-tinted-mineral-sunscreen-for-face-spf-50-883140020899.html?cgid=sunscreen#start=6

0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 44786Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 7. jul 2019 10:51
Povezava do prispevka

Lunja, kolikor jaz vem, je v ZDA drugačna zakonodaja glede UV zaščite (in tudi na sploh kozmetike) kot v EU, se pa ne spomnim več detajlov. Načeloma je v ZDA dovoljenih več (škodljivih) snovi kot v EU, ampak tudi tu daleč od tega, da bi bile vse odobrene snovi varne in odobrene samo varne snovi.

Tudi sicer zaradi razlik v mentaliteti (želja in potreb prebivalstva) dajejo na trg različne proizvode ali zgolj z različnimi imeni (včasih celo po različnih državah EU). Pa verjetno še zaradi kakšnih nam neznanih razlogov.

Ebay si že pogledala? Pogosto se tam dobi take stvari.

Kaj pa Shiseido in Avene oz. kake alternative pri nas?

Še Neutrogena preveri na ebayu ZDA, imajo tudi 'sheer' mienralne filtre.smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Krema/gel/emulzija z UVA in UVB zaščito za mastno kožo
Stran 100 od 100
Pojdi na stran 95 , 96 , 97 , 98 , 99 , 100
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Katrin 8. jul 2019 21:28
    Navdušena
  • Katrin 8. jul 2019 19:50
    lep kratkoročen učinek
  • Katrin 8. jul 2019 19:46
    zelo nežen
  • Katrin 8. jul 2019 19:33
    neodločena
  • Katrin 7. jul 2019 23:20
    Lahka
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Dandanes nekako vlada prepričanje, da naj vsakdo nosi, kar mu paše.