Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kopalke 2012

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 20. jun 2012 16:37
Povezava do prispevka
PetraFlora, zelo lepe, športno-mladostne. Take imam tudi sama najraje, saj mi kakršnekoli nabrane gube, pentlje, rožice ... ne pristajajo.:)
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. jun 2012 18:28
Povezava do prispevka
Karena, roza sem videla v Ljubljani.

Bubica (in druge, ki iščete podložene košarice, a ne pretirano) - nekaj presenetljivo kul modelov sem danes videla v trgovini Skiny v BTC, Hala A. Mislim, da so vse (ali pa vsaj večina) po 26 EUR, trenutno imajo še malo gotovinskega popusta.
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
Jeremish
Starost: 32Pridružen: 31. jan 2012Prispevkov: 975Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jun 2012 11:34
Povezava do prispevka
bubica10 je napisal/a
 
 
 
image file name: 2k79537defe5.jpg

 

Ah, čudovit model . Jaz imem večne probleme s temi modrci - nepodložene košarice ne pridejo v poštev, podložene so mi pa ponavadi prevelike .

 
Meni je tudi tale model super
Sem letos enega podobnega dobila v Calzedonii, samo ne najdem slikce, da bi prilepila ...
Je podložen, push up, tako da naredi lep dekolte (celo meni, pa sem bolj "ploh" spredaj in precej suha, tako da navadne nepodložene bikinke bolj žalostno izgledajo na meni), še vedno pa je primeren za manjša oprsja, saj ni pretirano podložen. Hkrati pa ni običajno dolgočasen, ampak nekako bolj zanimiv in mladosten, ravno zato ker se za vratom zaveže Smile
Tale HM-ov je ravno tako krasen, sploh barva
 
Mariposa07, mogoče že res, da so pozimi kopalke cenejše, samo je pa izbira tudi toliko manjša ...
Maybe we're not supposed to be happy. Maybe gratitude has nothing to do with joy. Maybe being grateful means recognizing what you have for what it is. Appreciating small victories. Admiring the struggle it takes to simply be human. Maybe, we're thankful for the familiar things we know. And maybe we're thankful for the things we'll never know. At the end of the day, the fact that we have the courage to still be standing is reason enough to celebrate.
0
Nazaj na vrh
katarincka
Starost: 34Pridružen: 22. jun 2011Prispevkov: 281Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jun 2012 12:18
Povezava do prispevka
Moje letošnje iz Calzedonie... Ampak je zgornji del malo drugačen - nima naramnic in pentlje...
 
image file name: 2k2a25249a8d.jpgfashionsuniverse.com
0
Nazaj na vrh
Orion
Starost: 37Pridružen: 3. mar 2010Prispevkov: 857Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jun 2012 15:48
Povezava do prispevka
katarincka, lepe ful 
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jun 2012 16:23
Povezava do prispevka
Mariposa07 je napisal/aDekleta, kopalke se kupuje pozimi ker so fuuul cenješe. Jaz sem dobila v tem času dvoje, zeloo lepe, ene so bile približno 10 evrov.  Smile


Se strinjam! Tudi jaz jih kupujem po koncu sezone. Rajši prihranim 40 evrov in nosim klasične črne kopalke kot pa da bi si vsako sezono kupovala takrat moderne.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 22. jun 2012 16:48
Povezava do prispevka
OK, če smo že na tem - v čem pa je sploh fora kupovati vsako leto nove (klik)? Za nekaj, kar nosite 1 teden na leto po par ur na dan
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 22. jun 2012 16:51
Povezava do prispevka
Jaz kupim skoraj vsako sezono vsaj ene nove, preprosto zato, ker se starih naveličam (iz istega razloga si tudi ne kupujem dragih, ker vem, da mi čez nekaj sezon najverjetneje ne bojo več zelo zanimive). Sem pa v kopalkah precej več kot 1 teden na leto Tongue
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 22. jun 2012 16:52
Povezava do prispevka
Ok, to (za silo) razumem, samo ker je Lubenica napisala, da ima raje navadne črne in cenejše, ne razumem, zakaj potem vsako leto kupiti nove.:)
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
karena
Starost: 34Pridružen: 17. jul 2007Prispevkov: 264Kraj: Maribor-PtujStatus:Offline
Objavljeno: 22. jun 2012 17:45
Povezava do prispevka
Orion in mimika, hvala .
Sprašujem zato, ker na slovenski spletni strani H&Ma ni teh barv kopalk in tega roza modela, na avstrijskem pa so. Torej ni enaka ponudba na internetu in v fizični trgovini.
Hehe, ta marelična barva je res huda
0
Nazaj na vrh
Lubenica
Starost: n/aPridružen: 10. jul 2006Prispevkov: 6018Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jun 2012 19:39
Povezava do prispevka
Saj jaz si ne kupujem novih vsako sezono, ampak takrat, ko mi stare že dobesedno razpadajo. Big smile Lani sem si po kakih 5 letih spet kupila dvoje in imam za naslednjih 5 let mir. Se mi pa zdrgnejo pri športu (npr. odbojki na mivki, surfanju, ipd.) in res ne izgleda, da hodim s takimi okrog, da nitke visijo iz vseh koncec. Takrat pač kupim nove. Hotela sem samo poudariti, da so po koncu sezone precej cenejše kot sredi poletja. Thumbs Up
0
Nazaj na vrh
Jeremish
Starost: 32Pridružen: 31. jan 2012Prispevkov: 975Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jun 2012 19:44
Povezava do prispevka
Ja po koncu sezone že, to sem si jih tudi jaz že večkrat na kakšnih razprodajah kupila, samo pozimi se mi zdi da jih pa res skoraj nikjer ne prodajajo ...

Glede pogostosti kupovanja kopalk... Jaz moram priznati, da jih res skoraj vsako leto kupim Clown Preprosto zato, ker imam rada več kopalk na izbiro, ne npr. samo enih. Vsakič jih na morje vzamem več, da potem menjujem. Nevem, nekako sem se tako navadila. Ampak to ne pomeni, da jih potem ko jih kupim, nimam za kar nekaj časa, vsaj 5 let imam ene. Ampak ker jih imam kar precej (in kar precej že dosti let), so vsako sezono vsaj ene za stran - vsaj ene so strgane, strenane, raztegnjene ali tako zbledele, da niso res več za nikamor. Je pa res da jih nekaj ful ne merkam, mam kar aktivne počitnice, ne ležim nonstop na ležalniku Big smile
Maybe we're not supposed to be happy. Maybe gratitude has nothing to do with joy. Maybe being grateful means recognizing what you have for what it is. Appreciating small victories. Admiring the struggle it takes to simply be human. Maybe, we're thankful for the familiar things we know. And maybe we're thankful for the things we'll never know. At the end of the day, the fact that we have the courage to still be standing is reason enough to celebrate.
0
Nazaj na vrh
JoLynn
Starost: n/aPridružen: 17. nov 2010Prispevkov: 1285Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. jun 2012 21:08
Povezava do prispevka
Jaz sem obsedena s kopalkami, zato si kupujem vsako leto nove. Embarrassed To je nekako tako kot s čevlji, imam en kup ekstravagantnih čevljev, ki jih niti približno ne nosim za vsak dan, ampak samo občasno za posebne prilike (ne vem če pride en par 1x na leto na vrsto)... Big smile Gre za ene vrste fetiš. Tongue
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 23. jun 2012 14:51
Povezava do prispevka


Tanja je napisal/aNajraje nosim ene in iste kopalke že kakih 5,6 let ali več ...

No, najbrž bo katero kap, ampak jaz imam svoje že 11 let in so mi še vedno všeč, tudi jih še vedno nosim

Jaz sem jih letos kupila po ene 3 ali 4 letih, ker sem želela nove, in pa še to sem izbrala ene poceni za 20 EUR, ker se uničijo enako hitro kot kake drage.

(osebne izkušnje imam - Palmersove za nekdanjih 12.000 ali 13.000 so mi razpadle po 2 letih - elastika je šla na kose in se niso več skrčile, ko sem jih malo raztegnila).

Uničujejo jih kreme za sončenje, pa klor in slana voda.

Da bi dajala 80 ali 100EUR za kopalke mi še na kraj pameti ne pride.....

 

THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 23. jun 2012 15:41
Povezava do prispevka
Punce, kje pa imajo ločene spodnje in zgornje dele? Povsod?

Namreč ravno za te 11 let stare bi potrebovala nov sp. del, ker je huge. Sicer sem že gledala po netu in tudi izbrala, ampak me je malo strah kupovati oblačila preko neta, ker ne morem sprobati ...
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kopalke 2012
Stran 6 od 9
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.