Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Kopalke 2012

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 9. maj 2012 16:02
Povezava do prispevka
summertime je napisal/aMeni so pa blazno všeč enodelne kopalke  pa imam dobro postavo in vse ampak so mi tako elegantne ...

Saj tudi so, ampak ravno zato IMHO izgledajo bolj klasične, večinoma mi delujejo primernejše za zrelejše/starejše/obilnejše ženske, ki imajo (ponavadi) več za skriti ... vsaj večinoma. Oz. ne delujejo mi ravno mladostno - kar pa ne pomeni, da niso lepe.
So mi pa nekatere 'cut-out' hude.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Cheeks
Starost: 36Pridružen: 22. feb 2010Prispevkov: 935Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 9. maj 2012 16:12
Povezava do prispevka
Meni so tudi enodelne lepše  Sem tudi vedno mislila, da so primernejše za starejše itd., ampak s pravim modelom lahko izpadejo tudi zelo mladostno. Sploh zdaj, ko je toliko vzorcev in različnih krojev.

Retro stil že nekaj časa iščem, pa ga zaenkrat še nisem zasledila. Upam, da bo več izbire v sezoni.

Se mi pa zdi, da so vse bikinke zelo čudno narejene, predvsem hlačke so ekstremno nizke.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 9. maj 2012 16:17
Povezava do prispevka
mijauuu je napisal/aNajraje nosim ene in iste kopalke že kakih 5,6 let ali več ...

No, najbrž bo katero kap, ampak jaz imam svoje že 11 let in so mi še vedno všeč, tudi jih še vedno nosim (čeprav sem lani kupila dvoje nove - rekord, ker kopalke mi, glede na to, kako malo jih rabim, res niso nekaj, kar bi kupovala pogosteje kot na nekaj let), le sp. del bom morala kupiti drug, ker mi je čisto prevelik, previsok.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
meme
Starost: n/aPridružen: 24. avg 2011Prispevkov: 1393Kraj: /Status:Offline
Objavljeno: 9. maj 2012 16:28
Povezava do prispevka
Jaz sem tudi navezana na svoje kopalke, ki so stare že ene 3 leta, ker so mi res ustrezale. Bi pa z veseljem nosila bikini modrčke, a nekako ne najdem pravega kroja zase, saj se mi zdi da mi bo vse 'padlo ven', vedno mi nekako čudno naredi dekolte in mi res ni všeč. Imam rada da so stvari malo bolj 'fiksirane' Big smile in sem bolj za kakšen balkonet, in kaj podobnega Thumbs Up
0
Nazaj na vrh
tincekmandarincek
Starost: 32Pridružen: 3. nov 2011Prispevkov: 234Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. maj 2012 17:33
Povezava do prispevka
Meni so pa najbolj všeč tiste na prvi slikici, ki jo je Tanja nalepila Wink
0
Nazaj na vrh
Orion
Starost: 37Pridružen: 3. mar 2010Prispevkov: 857Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 9. maj 2012 19:10
Povezava do prispevka
Jaz tudi rabim nove kopalke, lani sem kupila ene na hitro, ker sem jih nujno potrebovala (od starih mi je ostal samo še en par) pa mi v bistvu sploh niso tako všeč. Najbolj všeč so mi bikinke, ampak take s podloženo košarico. Letos opažam same bandeau modele, ki mi sploh niso všeč (se mi zdi, da mi naredijo povešene joške )
0
Nazaj na vrh
Hrca
Starost: 34Pridružen: 22. okt 2010Prispevkov: 863Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. maj 2012 10:58
Povezava do prispevka
U, te druge od summertime so seksi! Ampak ne nosim enodelnih kopalk - mi načeloma niso všeč, ne maram da me še bolj zebe ko pridem ven iz vode, niso praktične za preoblačit. Moje najmlajše kopalke so stare 3 leta LOL. Pa skoraj nič niso bile nošene, ker sem jih eno leto doma pozabila in ker imajo samostoječ modrček, niso najbolj primerne za moje gverilske podvige na plaži LOL. Ostale so pa klasičen bikini. Predlani sem na morju navlekla nase ene kopalke, ki jih imam še iz osnovne šole (niso kičaste :D) pa so mi bile še čisto ok.
There are clubs you can't belong to, neighbourhoods you won't live in, schools you can't get into. But the roads are always open.
0
Nazaj na vrh
CantLoveCantHurt
Starost: 33Pridružen: 25. sep 2008Prispevkov: 2109Kraj: MemoriaStatus:Offline
Objavljeno: 10. maj 2012 11:06
Povezava do prispevka
Sinthija je napisal/a
Meni so vščeš bikinke in pa različne dvodelne (sploh, da je sexy modrc).
 
Te z visokim pasom in retro so mi grde ter mi delujejo staro mamsko.
 
Enodelne mi niso bile nikoli všeč. Edino ti novejši modeli cut out so mi pa nekateri res hudi.


Se podpišem.
Yesterday, upon the stair,I met a man who wasn't there. He wasn't there again today. I wish I wish he'd go away...
0
Nazaj na vrh
karena
Starost: 34Pridružen: 17. jul 2007Prispevkov: 264Kraj: Maribor-PtujStatus:Offline
Objavljeno: 19. maj 2012 21:16
Povezava do prispevka
Prijateljica si je šla kupiti ( ta turkizne kopalke...lepe, da dol padeš ) v Calzedonio. Nisem mogla verjet koliko sp. modelov so brazilke. Letos imajo pa res lepe kopalke...in drage.
Sama sem si ene kopalke pred leti kupila v Lisci, slučajno na razprodaji, super lep model, a kaj, ko jih ne najdem....tako, da je naslednji nakup, nakup kopalk.
Ta 5 € popust v Calzedoniji pa naj bi bil le do sredine junija.
 
0
Nazaj na vrh
Pulcina
Starost: n/aPridružen: 18. avg 2007Prispevkov: 1519Kraj: ObalaStatus:Offline
Objavljeno: 19. maj 2012 22:41
Povezava do prispevka
Jaz sem si letos privoščila te, ampak kombinirane s hlačkami iz spodnje slike:






Imela bi tudi te:

victoriassecret.com

Od H&M pa so mi letos všeč samo tele:


hm.com


Beauty is not caused. It is.
0
Nazaj na vrh
Casandra
Starost: 34Pridružen: 7. nov 2010Prispevkov: 529Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. maj 2012 10:05
Povezava do prispevka
Meni je pa ravno kolegica rekla da se da v calzedonii dobiti za bodobno ceno kot v HM vendar veliko bolj kvalitetne....?

Sicer ima pa Lisca v letošnji kolekciji ene res hude zelene kopalke, bikinke.. ampak kaj ko so 80e... Na liscini spletni strani sem videla da imajo popuste na lansko kolekcijo, tudi do 50 % dol, če pa imate kaj drugega ogledanega se vam pa splača it eno soboto na izlet do Sevnice, v njihov outlet poleg tovarne, verjetno lahko že računate da se ne boste vrnile samo z novimi kopalkami
0
Nazaj na vrh
soncnica19
Starost: 122Pridružen: 9. dec 2007Prispevkov: 596Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 20. maj 2012 10:58
Povezava do prispevka
Pulcina lepe kopalke. Jaz bi tudi imela take top varianta brez naramnic, ampak bi me potem ves čas skrbelo, da bi mi dol zlezle, 
0
Nazaj na vrh
Pulcina
Starost: n/aPridružen: 18. avg 2007Prispevkov: 1519Kraj: ObalaStatus:Offline
Objavljeno: 20. maj 2012 11:19
Povezava do prispevka
Jaz nosim samo take modele, bandeau, pa mi nič ne zleze dol Big smile
Beauty is not caused. It is.
0
Nazaj na vrh
Casandra
Starost: 34Pridružen: 7. nov 2010Prispevkov: 529Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. maj 2012 14:03
Povezava do prispevka
Jaz bi si rada letos kupila ene nove, verjetno bikinke,samo me matrajo hlačke, ker pač sem kot neka hruška in potem so mi spodnji deli premajhni, razen tam kjer se da kupiti ločeno, vsak del posebej. A mi lahko kaj priporočate kakšne hlačke bi pasale  na hruškasto postavo, pa nekje povprečno dolge noge, visoka sem 168 cm, pa me je zmeraj strah da mi bojo hlačke odrezale noge in bom zgledala preveč čokato. Aja pa še ta malenkost, rada imam da je zadnjica čimbolj pokrita, varianta brazilk, boksarice ne zgledajo dobro na meni.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 20. maj 2012 14:18
Povezava do prispevka
Casandra, klik, morda bo kaj v pomoč. Smile
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Kopalke 2012
Stran 2 od 9
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.