Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Ema 2008

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Anastazija
Starost: 41Pridružen: 25. jan 2004Prispevkov: 827Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2008 14:17
Povezava do prispevka
barbara22 je napisal/a
Meni so bili Langa bolj všeč
Tudi meni
0
Nazaj na vrh
Dow*
Starost: n/aPridružen: 19. avg 2006Prispevkov: 2794Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2008 14:22
Povezava do prispevka
Predizborov sicer nisem gledala, sem pa finalno oddajo. Nekatere pesmi, ki so se uvrstile na izbor so bile res slabe.
Meni sta bila oba finalista fajn, malo čudno mi je pa da je Rebeka zmagala za pičlih 400 glasov. Je pa fino, da imamo malo bolj poskočno pesem, ker se mi zdi, da taka tudi spada na Evrovizijo.
Hell is other people - Jean Paul Sartre
0
Nazaj na vrh
Anina
Starost: 122Pridružen: 15. jan 2006Prispevkov: 7001Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2008 14:49
Povezava do prispevka
Moje mnenje:


Med slabimi lahko zmaga samo slab.
0
Nazaj na vrh
1A
Starost: 41Pridružen: 7. mar 2006Prispevkov: 2365Kraj: vedno nekje vmesStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2008 15:11
Povezava do prispevka
mah pesem je tak tak, je pa Rebeka faca. Ampak kake hlače je pa mela včeraj  adijo pamet!! Kdo jo te oblači????
 
Glede dobre pesmi pa dobrega glasu, saj pa smo imeli lani operno pevko, pa kaj je blo...
0
Nazaj na vrh
BiBu
Starost: 35Pridružen: 20. jul 2007Prispevkov: 430Kraj: MariborStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2008 15:15
Povezava do prispevka
_barby_ je napisal/aŽe v prvem krogu sem glasovala za kandidata, ki sta se uvrstila v finale. Vse ostale pesmi so bile resnično slabe. Rebekina pesem se mi zdi dobra, gre v uho. To pa je tud vse kar pričakujem od pesmi za Evrovizijo. In očitno tudi večina slovencev. Gre se za show-ne opero (lanska zmagovalka eme je imela nadpovprečen vokal-pa ji to ni nič pomagalo).
Tisti, ki pravite, da Rebeka ne zna peti- tudi pevca skupina Langa nimata nič boljšega glasu ali posluha.


 
 
Se podpišem pod tole.
Preteklost in prihodnost sta tatova časa Življenjska sreča je sestavljena iz trenutkov – majhnih, hitro pozabljenih dobrotljivosti, kot so nasmeh, prijazen pogled ali iskren poklon. (S. T. Coleridge)
0
Nazaj na vrh
k4jch
Starost: 35Pridružen: 14. avg 2006Prispevkov: 3629Kraj: Nad oblaki Status:Offline
Objavljeno: 4. feb 2008 19:36
Povezava do prispevka

Anina je napisal/aMoje mnenje:
Med slabimi lahko zmaga samo slab.

Točno

"A girl must be two things: classy and fabulous" Coco Chanel
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2008 19:44
Povezava do prispevka
Saj meni tudi ni všeč zmagovalka. Ampak to je mnenje večine. Če ne drugače, bo pa vsaj šov naredila. V vsakem slabem je tudi nekaj dobrega.
0
Nazaj na vrh
Kiely
Starost: 38Pridružen: 7. feb 2007Prispevkov: 3384Kraj: KielywoodStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2008 10:35
Povezava do prispevka
Sem mislila, da smo lani naredil en velik korak naprej v kvaliteti izvajalcev, ki jih pošiljamo na EUsong, no letos smo potrdili, da je bilo tisto lani le preblisk in letos imamo spet eno navadn s***. No pa sej tut izbira ni bila ne vem kaj,
0
Nazaj na vrh
natopakt
Starost: n/aPridružen: 20. mar 2006Prispevkov: 2807Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2008 11:38
Povezava do prispevka
Se strinjam.
0
Nazaj na vrh
kitty13
Starost: n/aPridružen: 18. maj 2006Prispevkov: 530Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2008 23:51
Povezava do prispevka
1A je napisal/a
 
 
Glede dobre pesmi pa dobrega glasu, saj pa smo imeli lani operno pevko, pa kaj je blo...
 
No ja, v finale smo prišli po dolgih letih.
 
Pa prej je bilo omenjeno, da Darja Švajger ni dosegla visoke uvrstitve, ampak če sedmo mesto ni uspeh za Slovenijo, potem pa res ne vem kaj je.
Če ljubezen nosiš nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš.
0
Nazaj na vrh
sasska
Starost: -14Pridružen: 4. apr 2006Prispevkov: 2974Kraj: CeljeStatus:Offline
Objavljeno: 6. feb 2008 0:04
Povezava do prispevka
Kitty, se strinjam.

Prireditve nisem gladala in očitno tudi nisem ničesar zanudila. Poslušala sem obe finalni skladbi in mi nobena ne sede. Pa js moram komad itak večkrat slišat, preden ga zares začutim. Upam, da bo Rebeki uspel čim boljši nastop in rezultat...

Sem pa zasledila eno zanimivo novico, in sicer naj bi se slovenka uvrstina v finale šestih irskega izbora s pesmijo, ki pri nas ni prišla niti v predizbor...
Link1
Link 2

.
0
Nazaj na vrh
Nikke
Starost: n/aPridružen: 30. jan 2006Prispevkov: 942Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. feb 2008 15:24
Povezava do prispevka
Sem vesela za Rebeko..še posebej ker vem, da je garačka, da je vse kar ima, sama dosegla, brez kakšnih bogatih, vplivnih staršev in podobno...
Pesem je spevna, Rebeka ima čisto dovolj močan glas in za razliko od nekaterih ne fuša. Zna se promovirati in sem prepričana, da bo v Beogradu dala vse od sebe. ... edino kar me je zmotilo je bila njena oprava....upam, da se bo za Evrovizijo malo lepše oblekla.
 
Lange sem poslušala že na koncertu in moram rečt, da so bili takrat veliko, veliko boljši kot je tale "Emina pesmica"...mogoče bi bila meni osebno bolj všeč, če bi jo peli v romskem jeziku....
 
Glede Majinega ne-izbora za Emo.... .... res bi rada videla, da bi se enkrat vsi ti pametnjakoviči, ki delajo izbor pesmi za Emo na veliko podpisali.... sploh ne vem, če vedo kaj je to Evrovizija oz. če so jo sploh kdaj spremljali .... glede na njihov letošnji izbor .
 
Maji pa čestitam  ... res bi bila fora, da bi zmagala na irskem izboru  ...
 
 
 
 
0
Nazaj na vrh
Tinca*
Starost: 36Pridružen: 25. jan 2007Prispevkov: 2133Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 6. feb 2008 19:41
Povezava do prispevka
Maji pa tudi jaz privoščim čim višjo uvrstitev.
Se da mogoče komad že kje slišati? Jooj, me prav zanima ZAKAJ so ga pri nas odklonili. Hujši od kakšnih letošnjih "mojstrovin" reeees ne more biti.
If one dream should fall and break into a thousand pieces, never be afraid to pick one of those pieces up and begin again~
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. feb 2008 15:34
Povezava do prispevka
Rebeka za moje pojme poje kot da bi poslušal srakino dretje. Na živce mi gre, da imamo slabe izvajalce, ki se namesto pesmi derejo 3 besede 3 minute.
Maja Slatinšek super poje in ima lep glas in mi nikoli ne bo jasno, zakaj ni bila sprejeta na Emo.
 
Edini z glasom sta bili Eva in Ylenia. Ostalo pa obup.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Ema 2008
Stran 3 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.