Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

100 % naravna, organska kozmetika Suki

Pojdi na stran 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34
joleti
Starost: 45Pridružen: 17. feb 2006Prispevkov: 223Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. nov 2010 21:46
Povezava do prispevka
Ali kdo ve, če se da kozmetika Suki dobiti v lekarni v Avstriji ali kakšni brezcarinski prodajalni? Hvala.
0
Nazaj na vrh
Cendrillon
Starost: 122Pridružen: 19. avg 2008Prispevkov: 484Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 27. dec 2010 20:42
Povezava do prispevka
Mene pa zanima, če katera ve oz. sama naroča kozmetiko Suki preko spleta v tujini? Na "uradni" strani, pride pošiljanje čez 100$. Morda katera pozna kakšno spletno trgovino iz Anglije, ki drži Suki izdelke? V Lj. so izdelki, ki me zanimajo (lemongrass cleanser in balancing tonic) skoraj povsod pošli 
0
Nazaj na vrh
armin
Starost: n/aPridružen: 29. dec 2006Prispevkov: 95Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2011 20:16
Povezava do prispevka
Tudi sam imam zelo pomembno vprašanje za vas punce. Ker so prenehali z uvozom Suki izdelkov, sam sem uporabljal super Suki Cleansing Lotion, sedaj pa kar konec in kaj sledi sedaj ??!

Zanima me kaj priporočate za nadomestilo tega odličnega lotiona, predvsem me zanimajo naravni izdelki kot je bil tale ?? Prosim vas lepo za pomoč...
Nikoli ne reci nikoli !
0
Nazaj na vrh
iza
Starost: 122Pridružen: 17. jan 2007Prispevkov: 4988Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2011 20:52
Povezava do prispevka
Armin pa si dobro pogledal če se tega losjona ne da več nikjer dobiti (zaloge)? Lekarne npr? Pa zadnjič sem Suki izdelke videla v trg.Organique, ni jih bilo veliko, ampak možno da je bil losjon med njimi. 
0
Nazaj na vrh
armin
Starost: n/aPridružen: 29. dec 2006Prispevkov: 95Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2011 21:57
Povezava do prispevka
Zelo težko, da bi ga še kje dobil in tudi če ga, bom moral najti nadomestitev ko le tega porabim....
Nikoli ne reci nikoli !
0
Nazaj na vrh
armin
Starost: n/aPridružen: 29. dec 2006Prispevkov: 95Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2011 16:37
Povezava do prispevka
Kaj res nobena ne zna odgovorit ??? Bom pa drugače zastavil vprašanje, kaj boste uporabljale ko porabite svoj Suki Cleansing lotion ?? Glede na to, da je bil skoraj povsod vedno razprodan, se mi zdi, da je bil izdelek kar zelo popularen, na forumu pa ni niti ene/ga, ki bi mi znal pomagati, zelo čudno...
Nikoli ne reci nikoli !
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 3. feb 2011 17:24
Povezava do prispevka
Uporabljam Alverde Wildrose čistilno mleko, ki mi je najboljše čistilno mleko ever.
Pa tudi sicer je izbire ogromno, Green Line, Garnier, L'oreal, Florena, Terra Naturi (Müller znamka) in Garnier Bio Aktiv ... VEČ.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
st
Starost: 11Pridružen: 24. apr 2005Prispevkov: 1859Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2011 19:42
Povezava do prispevka
G. Bio Aktiv - se mar dobi pri nas?

Kdor ne govori, kar misli, tudi ne bo delal, kar govori.

We are masters of unspoken words and slaves of the ones we spoke of.

;-{)
0
Nazaj na vrh
bubica10
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2007Prispevkov: 5179Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2011 20:13
Povezava do prispevka
V Mullerju ga imajo. Za DM pa ne vem.
Lots of people want to ride with you in the limo, but what you want is someone who will take the bus with you when the limo breaks down. (Oprah Winfrey)

A ustvari se samo trebaš napiti, pa sesti na bicikl, jer na sreću ćeš pre naleteti nego je pronaći.
(Balašević)
0
Nazaj na vrh
st
Starost: 11Pridružen: 24. apr 2005Prispevkov: 1859Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2011 20:37
Povezava do prispevka
Hvala.

Kdor ne govori, kar misli, tudi ne bo delal, kar govori.

We are masters of unspoken words and slaves of the ones we spoke of.

;-{)
0
Nazaj na vrh
Tulipan
Starost: 42Pridružen: 14. dec 2007Prispevkov: 2935Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 5. feb 2011 11:32
Povezava do prispevka
V BB Naturi imajo spet nekaj Suki izdelkov na voljo, žal ne vseh.
Live and let live.
0
Nazaj na vrh
Potovalka
Starost: 35Pridružen: 6. feb 2010Prispevkov: 100Kraj: Ljubljana, SloveniaStatus:Offline
Objavljeno: 8. feb 2011 19:39
Povezava do prispevka
V Sanolaborju v centru imajo samo še Suki Lemongrass Cleanser in Suki Cleansing Lotion, sem bila en teden nazaj.
0
Nazaj na vrh
jessyca
Starost: n/aPridružen: 20. sep 2008Prispevkov: 484Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. jun 2011 23:52
Povezava do prispevka
Jaz sem ravno danes v BB naturi v Supernovi na Rudniku kupila Sukijev piling (Lemongrass) v kompletku z nekimi vzorčki, ker mi je zakon. Bil je še 50% znižan, tako da sem dala cca. 12€. Že prodajalko sem vprašala zakaj je znižan in če je star, pa se ji je takoj videlo, da se ji je bedno zlagat, da izdelek ni star in da je znižan samo zato ker ga dajejo ven. V glavnem, pridem domov, probam pomočiti prst v piling in glej ga zlomka, ne gre, trd ko kamen!! Tako da jutri nesem nazaj in ma da mi vrnejo denar, ker ne bom nič drugega jemala!
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 30. jun 2011 14:51
Povezava do prispevka
Jessyca, kaj mu je rok potekel? Ker če mu ni, predvidevam, da niso mogli vedeti, da je notri trd, ker tega najbrž ne preverjajo oz. embalaž sploh ne odpirajo (in najbrž nobeni ne bi bilo všeč, če bi to počeli).
Meni se je že dostikrat zgodilo, da sem kupila pokvarjen izdelek dosti pred potekom roka (sicer je šlo za hrano). Prodajalec pač ne more vedeti. če je vsebina ok, zato sem samo nesla nazaj, povedala, kako in kaj oz. pokazala, in nikoli ni bilo težav z menjavo ali vračilom denarja.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
jessyca
Starost: n/aPridružen: 20. sep 2008Prispevkov: 484Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. jun 2011 21:44
Povezava do prispevka
Rok je bil do septembra, tako da je moral izdelek že kar nekaj časa stati tam. Saj ni bilo nobenega problema, sta mi ga punci brez težav vzeli nazaj in vrnili denar, samo včeraj sem bila tako slabe volje, ker sem si hotla narest en ornk piling in mi je ta Sukijev res top (pa še dobi se ga ne nikjer več pri nas). Gre za to, da sem prodajalko vprašala, če je izdelek star pa je nekaj mencala in rekla "ma ne....emmm...ni...." tako da sem takoj vedela kolk je ura. Je pa res problem pri tem pilingu, čim je malo na toplem se sladkor stali in piling rata trd kot kamen.
Smo potem pregledale še vse ostale te kompletke, ki so jih imeli in povsod je bil piling v enakem (trdem) stanju.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
100 % naravna, organska kozmetika Suki
Stran 32 od 34
Pojdi na stran 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.