Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

100 % naravna, organska kozmetika Suki

Pojdi na stran 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33
Navy
Starost: n/aPridružen: 13. jul 2008Prispevkov: 1578Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. jan 2009 13:26
Povezava do prispevka
Tudi jaz sem danes prejela Suki vzorčke in komaj čakam večer, ko se jih bom spravila mazat na obraz. 
0
Nazaj na vrh
Dow*
Starost: n/aPridružen: 19. avg 2006Prispevkov: 2794Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2009 12:37
Povezava do prispevka
Tako, sprobala sem vse izdelke, najbolj mi je bila všeč velvet krema za obraz, glina in pa kamilični serum. Žal se mi zdijo vse stvari predrage, tako da jih verjetno ne bom kupila. Sicer moram pa še napisati oceno za serum...
Hell is other people - Jean Paul Sartre
0
Nazaj na vrh
Navy
Starost: n/aPridružen: 13. jul 2008Prispevkov: 1578Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. jan 2009 23:15
Povezava do prispevka
Jaz sem tudi danes sprobala štirih testerčke, od tega facial caly obrazno glino, luščilec z limonino travo (priznam, da sem ga nalašč malo pojedla, ker me je zanimalo kakšen okus ima, saj je tako lepo dišal :D), tonik white willow in serum kamilico. Najbolj mi je bila všeč obrazna glina, takoj za to pa kamilični serum. Težava je bila le, ker sem ga na kožo nanesla preveč, tako da sem se svetila še lep čas. (celega Gospodarja prstanov sem uspela pogledati vmes, da je koža uspela vpiti serum :D).

Še štirje vzorčki pa čakajo na uporabo.
0
Nazaj na vrh
Dow*
Starost: n/aPridružen: 19. avg 2006Prispevkov: 2794Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. jan 2009 13:25
Povezava do prispevka
Ja, seruma moraš dati čisto malo, par kapljic, najbolje na moker obraz, ker se hitreje in lepše vpije.
Hell is other people - Jean Paul Sartre
0
Nazaj na vrh
catwomen
Starost: 122Pridružen: 16. okt 2008Prispevkov: 2182Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2009 9:27
Povezava do prispevka
No, jaz tudi pričakujem v tem tednu, pošiljko suki testerčkov .... da sprobamo to 
Sem malo primerjala z loccitanom (cene) in se mi zdi, da je Suki cenejši in tudi boljši...tako, da če mi bo kaj odgovarjalo, si bom mogoče še kaj kupila...pustimo se presenetit!!
For beautiful eyes, look for the good in others; for beautiful lips, speak only words of kindness; and for poise, walk with the knowledge that you are never alone.

Audrey Hepburn
0
Nazaj na vrh
andrejchika1984
Starost: 39Pridružen: 12. nov 2008Prispevkov: 43Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 26. jan 2009 16:10
Povezava do prispevka
Ima mogoče katera še, tiste priponke iz prvega maila, ki smo ga dobile nazaj, ko smo prosile za testerje, kjer je nekaj o sestavinah, katere niso vredu ali nekaj takega. Sem pozabila, pa očitno po pomoti izbrisala

0
Nazaj na vrh
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. feb 2009 18:40
Povezava do prispevka
Stare verzije suki velvet cream torej sploh ni več? Kakšna pa je kaj sestavina te nove verzije? Lahko katera,ki se bolje spozna pokomentira to novo verzijo.
 
organic rose infusion (rosa centifolia & aqua), organic jojoba (simmondsia chinensis) & sunflower (helianthus annus) oils, organic rice germ (oryza sativa) & grapeseed (vitis vinifera) oils, organic calendula extract (calendula officinalis), organic borage seed oil (borago officinalis), standardized chamomile extract (anthemis nobilis), organic lavender extract (lavandula angustifolia), organic rose (rosa canina), organic hazlenut oil (corylus avellana), 100% natural beeswax (cera alba), organic comfrey extract (symphtutum officinale), organic concentrated food grade aloe vera (aloe barbadensis), natural retinol liposome (liposomes), standardized white willow bark extract (salix alba), organic fair trade shea butter (butyrospermum parkii), honeysuckle flower extract (lonicera caprifolium), cetearyl alcohol (cetearyl alcohol), organic non-gmo lecithin (lecithin), food grade xanthan (xanthan) & arabic (acacia catechu) gums, aroma (pure premium steam distilled essential oil)
 
0
Nazaj na vrh
Tassa
Starost: n/aPridružen: 15. okt 2008Prispevkov: 61Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. feb 2009 21:03
Povezava do prispevka
Ali niso poudarili, da so se zamenjana le imena in embalaža, da drugače pa sestavine ostajajo nespremenjene?!
Zdaj sem pa jaz tudi malo zmedena.
 
No, z nekaj researcha sem res ugotovila, da so nove sestavine!
Punce, kakšne izkušnje imate z novo verzijo? Bo treba "oropati" še zadnje stare embalaže?
0
Nazaj na vrh
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. feb 2009 13:58
Povezava do prispevka
Hja vedno nekaj spreminjajo embalaže, imena in dobre sestavine s slabšimi. Kolikor mi je znano ni vredu sunflower, grapeseed oil, lavender in hazlenut oil. Ne upam ravno dajat to na obraz.
Bo potrebno najti kako drugo zamenjavo pri sukiju ali kje drugje.
0
Nazaj na vrh
Tassa
Starost: n/aPridružen: 15. okt 2008Prispevkov: 61Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. feb 2009 14:07
Povezava do prispevka
Če je to res bom jaz pohitela in si kupla še staro embalažo; sem glih oklevala ali bi ali ne bi; no, očitno bom kmalu naročla na bbnatura. Saj tam imajo še stare stvari?
0
Nazaj na vrh
flamingo123
Starost: -14Pridružen: 2. sep 2008Prispevkov: 430Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 8. feb 2009 14:14
Povezava do prispevka
Saj sončično,lešnikovo pa olje pešk (baje maši pore) so čist v redu.Edino Lavender(sivka)  naj bi bilo citotoksično(ne vem če sem prav napisu).Po moje je tale izvedba samo bolj mastna,kot prejšna pa isto ma eterična olja nakoncu(škoda).
0
Nazaj na vrh
Tassa
Starost: n/aPridružen: 15. okt 2008Prispevkov: 61Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. feb 2009 16:38
Povezava do prispevka
Ali kdo ve kdaj bi naj v prodajo prišle nove embalaže (in s tem nove sestavine ) SUKI-ja? Kolikor sem gledala je na bbnatura še vse ta staro.
Pa še to me zanima, ali niso pred časom objavili, da bo možno v prosti prodaji kupiti tudi majhen limon piling (iz mini kita) . Kje se ga lahko dobi? Na bbnatura ga ni.
0
Nazaj na vrh
Baby
Starost: n/aPridružen: 11. mar 2005Prispevkov: 2553Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. feb 2009 16:53
Povezava do prispevka
To bi bilo fajn ja,da se dobi mini lemongrass. Samo možno,da bo zelo drag,kot je ponavadi pri manjših količinah. Mene moti,ker se mi tako zasuši ta piling,da je trd kot kamen.Moram potem z žličko strgat.
0
Nazaj na vrh
Tassa
Starost: n/aPridružen: 15. okt 2008Prispevkov: 61Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. feb 2009 17:05
Povezava do prispevka
Jaz imam zaenkrat ta majhnega in mi je kar vredu. Imam ga že kar nekaj časa, vendar ga počasi zmanjkuje in bi si raje kupila kar majhnega, ker imam že tega kar dolgo in bi bil ta velik prevelik in ga ne bi porabila v pol leta.
Pred časom sem dobila mejl, da bo tudi ta iz mini kita sam v prosti prodaji, vendar še nisem zasledila kje se lahko dobi.
0
Nazaj na vrh
bubu81
Starost: 42Pridružen: 24. sep 2008Prispevkov: 195Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. feb 2009 18:02
Povezava do prispevka
Mene je tudi danes razveselil Suki paketek Smile Že večkrat sem naročila vzorček Velvet kreme za obraz, pa ga nikoli niso imeli, tokrat pa sem imela končno srečo in so mi poslali kar dva, tako da bom lahko res temeljito stestirala. Upam, da mi bo ustrezala, ker sem že sita večnega iskanja kreme za svojo T-cono, kjer se mi pore mašijo še od zraka, grrrr...
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
100 % naravna, organska kozmetika Suki
Stran 28 od 34
Pojdi na stran 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zavedati se moramo ene pomembne stvari: eno so moda in trendi, ki pridejo in gredo; drugo pa je večna, ženstvena klasika.