Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

100 % naravna, organska kozmetika Suki

Pojdi na stran 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34
Marilyn
Starost: 35Pridružen: 2. avg 2007Prispevkov: 82Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. maj 2009 13:23
Povezava do prispevka
Mene zanima koliko časa imate Velvet Facial kremo ob redni uporabi?


0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. maj 2009 13:31
Povezava do prispevka
Jaz sem jo imela za nekje 3-4 mesece redne uporabe.
0
Nazaj na vrh
Tuilwen
Starost: 44Pridružen: 24. jun 2008Prispevkov: 245Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. maj 2009 19:10
Povezava do prispevka
Kaj pa je zate redna uporaba? Jaz sem jo imela kakšne 4-5 mesecev, ampak sem se mazala ponavadi samo zvečer.
0
Nazaj na vrh
Tulipan
Starost: 42Pridružen: 14. dec 2007Prispevkov: 2935Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 18. maj 2009 8:53
Povezava do prispevka
Ojla!

Jaz bi vas vprašala, ali uporabljate Suki zadevice, če jih imate dalj časa odprte, kot piše na embalaži, da so lahko? No, v mojem primeru je tako, da sem kupila Velvet Facial kremco lani decembra, uporabna pa naj bi bila 6 mesecev od odprtja, če se prav spomnim. Ker je vmes nekaj časa nisem uporabljala, je imam zdaj še cca 1/3, vendar bi jo glede na navodila smela uporabljati le še do konca tega mesca, maja torej. V dveh tednih pa sigurno ne bom porabila 1/3.
Mislite, da si lahko škodim, če jo uporabljam dlje kot 6 mesecev po odprtju? Ima katera že take izkušnje? Škoda mi jo je namreč vreči stran .

Se tolažim, da imajo roki uporabe še mal fore, tako na ''zihr je zihr'' način...
Live and let live.
0
Nazaj na vrh
Tuilwen
Starost: 44Pridružen: 24. jun 2008Prispevkov: 245Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 18. maj 2009 10:55
Povezava do prispevka
Povohaj jo, in če diši isto kot je prej, jo pomojem lahko mirno naprej uporavljaš. Te datumi so navedeni za najslabše možne razmere. Torej, kremica mora biti do takrat dobra, tudi če je ne shranjuješ na hladnem in temnem mestu, kot je priporočeno.
Kadar jaz dlje časa kakšne kreme ne uporabljam, jo postavim kar v hladilnik.
0
Nazaj na vrh
Tulipan
Starost: 42Pridružen: 14. dec 2007Prispevkov: 2935Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 19. maj 2009 8:46
Povezava do prispevka
Hvala za odgovor, Tuilwen.

Na hladilnik se niti spomnila nisem, mogoče prihodnjič res to naredim, ko kakšne kremice ne bom uporabljala. Hm, no če pomislim, jih imam že zdaj celo zalogo takih ''odveč'' ...

Sem pa Velvet kremico hranila na relativno hladnem in temnem mestu. Upam, da je torej še v redu. Vonj se mi zdi malce močnejši, ampak to je lahko le moja percepcija sedaj, ko razmišljam o morebitni pokvarjenosti kremce, ki pa ima že tako ali tako svoj specifičen in kar močan vonj. No, bom še malo počakala z nakupom nove.
Live and let live.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 19. maj 2009 11:19
Povezava do prispevka
Tulipan je napisal/aMislite, da si lahko škodim, če jo uporabljam dlje kot 6 mesecev po odprtju? Ima katera že take izkušnje? Škoda mi jo je namreč vreči stran .

Jaz sem jo imela 1 leto.
Sicer pa ne vem, o kakšnem 'odprtju' je govora pri izdelkih na pumpico ...
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 19. maj 2009 12:41
Povezava do prispevka
Embalaže na pumpico so boljše kot lončki, in ni nobene panike, če jo uporabljaš dlje kot piše. Sploh pa je ne odpiraš.
 
Tuilwen: tako kot ti sem jo uporabljala, zvečer. Teh 3-4 mesecev je pribljižno, ker ne vem točnega datuma začetka in končanja uporabe.  Lahko je bilo tudi 5.
0
Nazaj na vrh
Tulipan
Starost: 42Pridružen: 14. dec 2007Prispevkov: 2935Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 20. maj 2009 9:31
Povezava do prispevka
Hvala za odgovora, Tanja in Alena !

Sem bila prav vesela. Včeraj sem jo spet povohala in ugotovila, da se mi je res le zdelo, da ima močnejši vonj kot ponavadi, ker sem bila prestrašena, da je že za v smeti .

Tko da nič v smeti, kar na obraz z njo . Na to, da je na pumpico in se zaradi tega ne bo pokvarila (vsaj ne tko hitro) pa priznam, nisem niti pomislila.
Live and let live.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Online
Objavljeno: 20. maj 2009 19:16
Povezava do prispevka
Tulipan je napisal/aSem bila prav vesela. Včeraj sem jo spet povohala in ugotovila, da se mi je res le zdelo, da ima močnejši vonj kot ponavadi, ker sem bila prestrašena, da je že za v smeti .

Hehe, klasika - ko se nam nekaj zdi sumljivo, dobimo privide, prisluhe in 'privohe'.

Sicer kot že večkrat rečeno, se zanašam izključno na svoj nos (vonj) in oči (tekstura, mazljivost), datumov ne upoštevam.
A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
unsu
Starost: 39Pridružen: 27. okt 2008Prispevkov: 76Kraj: SGStatus:Offline
Objavljeno: 31. maj 2009 14:59
Povezava do prispevka
quote:a3637be0e4="Lai Ming"

Piling ima absolutno preostre delce in me nervira to, da porabim bistveno več časa, da si nežno spilingiram kožo. 

 
Piling ni namenjen direktnemu nanosu na vlažno kožo, saj je zaradi sladkorja pregrob. Na roki raztopiš oz. speniš manjšo količino in šele nato naneseš na vlažen obraz Smile tako mi je svetovala njihova promotorka, ki je izvajala mini nego. Jaz sem ga prej tudi direktno na obraz nanašala in mi je bil tudi pregrob.
better late than never
0
Nazaj na vrh
Marilyn
Starost: 35Pridružen: 2. avg 2007Prispevkov: 82Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. jun 2009 17:05
Povezava do prispevka
Zdaj ko so te nove embalaže, kaj dobiš sploh pri nas? Že nove ali še stare? Je gor kak datum uporabnosti ali proizvoda?
0
Nazaj na vrh
armin
Starost: n/aPridružen: 29. dec 2006Prispevkov: 95Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. jul 2009 16:57
Povezava do prispevka
Mene tudi nekaj zanima in sicer ali je Suki slučajno kaj spreminjal imena izdelkov ?? Bil sem v dveh lekarnah in nisem nikjer dobil moisture-rich cleansing lotion... v prvi lekarni so jim baje poslali napačen izdelek, v drugi lekarni pa mi je prodajalka prodala concentrated balancing toner in ker sem ji seveda verjel, da ima izdelek spremenjeno ime, še pogledal nisem in sem šele sedaj doma videl, da mi je prodala tonik... Sedaj pa nevem ali so te prodajalka v lekarnah tako nesposobne, da ne najdejo tega losjona ali se je dejansko spremenil ime, ga ne prodajajo več ??

Hvala za pomoč...
Nikoli ne reci nikoli !
0
Nazaj na vrh
mimika
Starost: 41Pridružen: 30. okt 2005Prispevkov: 6588Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. jul 2009 7:50
Povezava do prispevka
Na BB Naturi so novi izdelki Suki SPA. V sestavine se še nisem poglabljala, cene so pa adijo pamet (večina okrog 70, najdražji 140 ojrotov ).
“Be daring, be different, be impractical, be anything that will assert integrity of purpose and imaginative vision against the play-it-safers, the creatures of the commonplace, the slaves of the ordinary.” - Cecil Beaton
0
Nazaj na vrh
Alena
Starost: 45Pridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 23299Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. jul 2009 7:57
Povezava do prispevka
Ravno sem poiskala temo, da napišem, da so cene OMG nenormalne.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
100 % naravna, organska kozmetika Suki
Stran 30 od 34
Pojdi na stran 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.