Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Ali Marc Jacobs zapušča Louis Vuitton?

28. sep 2013 9:06
0

Oglasno sporočilo

... katere oblikovalec je že od daljnega leta 1997. Govorice so se pojavile zato, ker(še?) niso obnovili pogodbe o sodelovanju, ki naj bi se iztekla konec tega meseca. Francoska revija Challenges je menda poročala, da je Marc Jacobsov zaključek pri Louis Vuittonu že notranje odobren, a pri Louis Vuittonu niso želeli komentirati govoric.


PA Photos

Pri Reuters so o tem govorili z neznanim virom o Jacobsovem odhodu in izvedeli, da naj bi na njegovo mesto stopil kreativni direktor Balenciage, Nicolas Ghesquière, a drug vir je dejal, da zaenkrat ni še nič potrjeno. "Marc Jacobs je svoje delo pri LV opravljal naravnost fantastično, a mislim, da moramo malce osvežiti svojo linijo usnjenih izdelkov, ki je bila doslej osredotočena predvsem na torbe", je dejal eden izmed poznavalcev luksuznih izdelkov pri Louis Vuittonu.

Odkar se je Marc Jacobs pridružil LV pred 16 leti, je ustvaril moške in ženske kolekcije oblačil in začel sodelovanje z mnogimi slavnimi umetniki, med drugimi Stephen Sprouse in Yayoi Kusama.
 

0

Galerija

    Preberi še


    Razvrsti po:
    Kozmetometer
    Zadnje ocene
    Zadnji izdelki
    • Tanja 19. mar 2023 20:52
      RES slabo, meni izsušuje kožo
    • Tanja 21. feb 2023 18:20
      Izvrsten, najboljši
    • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
      Svaljka se
    • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
      Ne preprečuje vonjav
    • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
      Ne neguje
    Forum
    Zadnje objave
    Najbolj brano
    Trenutno dogaja
    Izpostavljamo
    Bela krila za poletje? Nič novega, vendar je letos prevladal polnejši A kroj tega priljubljenega kosa.