Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Prenova PL 2012 - napake

Pojdi na stran 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16
marko75
Starost: 48Pridružen: 13. nov 2012Prispevkov: 36Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. nov 2012 14:33
Povezava do prispevka
SPA je napisal/a

Res ne utegnem pregledati celotne teme, če je katera že to omenila - v KMM ne deluje iskalnik, ali pa je tako nefunkcionalen, da ga ena normalno računalniško usposobljena baba (jaz) ne zna uporabit. Želela sem poiskati en MAC puder in sem po parih minutah obupala. Vem, da je nekje, samo ko izberem proizvajalca mi ne da nič ven, pomoje bolj neko random stran. Klikat se mi pa niti slučajno ne da do onemoglosti po razvrstitvi po imenu/oceni.

BTW - zelo lepo! smiley

 

Iskalnik po kozmetometru sedaj delno deluje (možno je izbrati kategorijo in proizvajalca, iskanje po ključnih besedah pa bo usposobljeno v začetku naslednjega tedna).

PS
če izgleda čudno osvežite stran

0
Nazaj na vrh
MitjaP
Starost: 37Pridružen: 12. nov 2012Prispevkov: 30Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 16. nov 2012 16:57
Povezava do prispevka

dela osnovna verzija zasebnih sporočil. Poiskusite.

Lep vikend

0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 16. nov 2012 17:11
Povezava do prispevka

Ok, iskalnik v kozmetometru pa še zasebna sporočila, zakon ste! Meni vse dela tako kot je treba, ZS sem tudi poslala lahko. smiley

People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
nuuush
Starost: 29Pridružen: 17. avg 2009Prispevkov: 982Kraj: Sevnica/LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 16. nov 2012 17:21
Povezava do prispevka
Uf, meni pa ne "/ Zadnje par dni se sploh nisem mogla vpisati (Chrome), okence za sporočilo imam golo (brez urejevalnika & smeškotov), če hočem karkoli spremeniti v profilu ne shrani (ko kliknem na "izpopolnjenost vašega profila"), od znakcev desno zgoraj mi pa dela samo znakec 'domov' - hiška "/
moonchild
0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 16. nov 2012 17:28
Povezava do prispevka

Nuuush, si poskusila z brisanjem predpomnilnika? Sem imela podobne težave preden sem ga pobrisala, potem je vse začelo delovati.

People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
nuuush
Starost: 29Pridružen: 17. avg 2009Prispevkov: 982Kraj: Sevnica/LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 16. nov 2012 17:39
Povezava do prispevka

Zdaj sem šla na Mozillo in tu zbrisala predpomnilnik in imam urejevalnik, ostalo moram pa še preveriti. V Chromu sem pa že 2x brisala in je bilo kul, potem gre pa nazaj na ne-delovanje.

 

EDIT: Tudi ostalo bolj ali manj dela Smile Sem poskusila poslati ZS pa mi ob kliku na "odgovori" napiša da je neka napaka in naj poskusim kasneje, ampak potem kaže, da v bistvu je poslano. tako sem poslala 3 enaka ZS.

EDIT 2: Tudi po brisanju predpomnilnika v Chromu sedaj dela. Je pa še ena stvar: Če v KMM klikneš na fotografijo izdelka (za zoom), napiše, da nimam potrebnih dovoljenj.

moonchild
0
Nazaj na vrh
veronica307
Starost: 48Pridružen: 8. sep 2011Prispevkov: 277Kraj: SlovenijaStatus:Offline
Objavljeno: 16. nov 2012 18:57
Povezava do prispevka
V cromu imam tudi jaz podobne probleme kot Nuuush, da z explorerjem ne izgubljam sploh besed, ker je katastrofa. Očitno si bom morala naložiti drugi brskalnik :-(
"She smelled the way the Taj Mahal looks by moonlight." Raymond Chandler
0
Nazaj na vrh
natasa2
Starost: 41Pridružen: 3. feb 2012Prispevkov: 178Kraj: vsepovsod :DStatus:Offline
Objavljeno: 16. nov 2012 19:39
Povezava do prispevka

Mene pa zanima,če tudi vas vsak dan samodejno odjavlja iz PLsmiley

0
Nazaj na vrh
kajapavkovic
Starost: 36Pridružen: 6. feb 2010Prispevkov: 25Kraj: PostojnaStatus:Offline
Objavljeno: 16. nov 2012 20:04
Povezava do prispevka

Mene tudi avtomatično odjavlja vsak dan.

 

Mi je pa super prenovljen kozmetometer smiley morda prej nisem opazila funkcije da izbereš samo izdelke ki so še v prodaji mi je pa zdaj zelo ušeč tudi to

0
Nazaj na vrh
nuuush
Starost: 29Pridružen: 17. avg 2009Prispevkov: 982Kraj: Sevnica/LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 16. nov 2012 20:13
Povezava do prispevka

Jaz še najbolj od vsega pogrešam obveščanje o novih prispevkih (e-pošta).

moonchild
0
Nazaj na vrh
flafi
Starost: 35Pridružen: 31. okt 2005Prispevkov: 2017Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 16. nov 2012 23:52
Povezava do prispevka
MitjaP je napisal/a

Dodali smo dodaten parameter za prikaz komu je bila stvar poslana. Tako da predlagam da osvežiš nov stil s tipko f5. Predlagam tudi da v tekočih dneh večkrat probajte osvežiti stil saj popravljamo določene malenkosti, ki so se sedaj pojavile kot npr. (slabša vidnost naslovov zaradi sive barve)

Meni se je spet začelo enako pojavljati, s tem da tudi F5 ne prime... Brskalnik imam pa isti kot prej (FF).

Everything you’ve ever wanted is on the other side of fear.
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 17. nov 2012 1:26
Povezava do prispevka

Vse bo, punce, brez skrbi.smiley Gre za čisto nov sistem, veliko je sprememb, usklajevanje in počasi se bo vse poštimalo - veliko se je že in fantje se trudijo.smiley

Hvala vam za razumevanje!smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
natasa2
Starost: 41Pridružen: 3. feb 2012Prispevkov: 178Kraj: vsepovsod :DStatus:Offline
Objavljeno: 17. nov 2012 5:03
Povezava do prispevka

Sej me to vse zastopmo,sam objavljamo,da slučajno nebi kake napake spregledal.smiley

Drugače ste pa super ekipa,res,pohvalesmiley

0
Nazaj na vrh
tincekmandarincek
Starost: 32Pridružen: 3. nov 2011Prispevkov: 234Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 17. nov 2012 11:18
Povezava do prispevka

ker vidim, da mojega prejšnjega prispevka ni vmes (ne vem zakaj ga ne najdem), bi še enkrat pohvalila prenovljeno spletno stran.

zanima pa me, kako pridem do zadnjih prispevkov od mojega zadnjega obiska.

ker sem v iskanju prejšnjega prispevka odprla ime ene od uporabnic in pritisnila gumb sledim ji (ne vem niti kaj to pomeni), me zanima še, kako to odstranim

že v naprej hvala za odgovor.

0
Nazaj na vrh
nuuush
Starost: 29Pridružen: 17. avg 2009Prispevkov: 982Kraj: Sevnica/LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 17. nov 2012 12:03
Povezava do prispevka
natasa2 je napisal/a

Mene pa zanima,če tudi vas vsak dan samodejno odjavlja iz PLsmiley

 

*smeško, ki kima*

Tanja, saj vemo, fantje so zakon. Ko bo, bo - me samo pišemo, kaj bi rade, da bo, ko bo. 

moonchild
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Prenova PL 2012 - napake
Stran 11 od 52
Pojdi na stran 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.