Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Nagradna igra ob prenovi PL 2012!

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2012 20:00
Povezava do prispevka

Alena ima prav. Ker smo imeli norišnico ob launchu stranismiley, je tudi kakšno besedilo kje malo nepopolno .. bomo popravili/dopolnili.

Sicer pa da vam malo namignem: 'sedma' akcija je smešno lahka in pred nosom ... na vstopni strani npr.smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
Aralyn
Starost: 36Pridružen: 2. jan 2010Prispevkov: 1297Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2012 20:14
Povezava do prispevka

Ok, zdaj me pa res že firbca, kaj je, imam občutek da sem v tem času res že čisto vse preklikala na naslovni strani. smiley

People listened instead of just waiting for their turn to speak. (C. Palahniuk, Fight Club)
0
Nazaj na vrh
Jeremish
Starost: 32Pridružen: 31. jan 2012Prispevkov: 975Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2012 20:27
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a

Sicer pa da vam malo namignem: 'sedma' akcija je smešno lahka in pred nosom ... na vstopni strani npr.smiley

 

Sedma? Zakaj imam pa jaz napisano 6/6? smiley

Maybe we're not supposed to be happy. Maybe gratitude has nothing to do with joy. Maybe being grateful means recognizing what you have for what it is. Appreciating small victories. Admiring the struggle it takes to simply be human. Maybe, we're thankful for the familiar things we know. And maybe we're thankful for the things we'll never know. At the end of the day, the fact that we have the courage to still be standing is reason enough to celebrate.
0
Nazaj na vrh
Starlight
Starost: 36Pridružen: 16. dec 2008Prispevkov: 1869Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2012 20:36
Povezava do prispevka
Aralyn je napisal/a

Ok, zdaj me pa res že firbca, kaj je, imam občutek da sem v tem času res že čisto vse preklikala na naslovni strani. smiley

 

+1

 

 

Jeremish je napisal/a
Tanja je napisal/a

Sicer pa da vam malo namignem: 'sedma' akcija je smešno lahka in pred nosom ... na vstopni strani npr.smiley

 

Sedma? Zakaj imam pa jaz napisano 6/6? smiley

 

+1

smiley

“Strive for perfection in everything you do.“ (Sir Henry Royce)
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2012 20:46
Povezava do prispevka

Joj, šesta.smiley Torej če imate vse točke in vse akcije, potem avtomatično sodelujete v nagradni igri!smiley

(hitim, ker še delam poleg)

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
lilja4ever
Starost: n/aPridružen: 23. apr 2005Prispevkov: 2360Kraj: Somewhere around NothingStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2012 21:09
Povezava do prispevka

Jaz sem imela včeraj pri aktivnostih 6/7, danes pa imam 5/7. smiley

Drugače pa nisem nek manijak po zbiranju tega in onega, čeprav so nagrade res mamljive. Sodelujem, kolikor lahko, pa če so nagradne igre ali ne. smiley

I think your whole life shows in your face and you should be proud of that. - Lauren Bacall
0
Nazaj na vrh
Tanja
Starost: n/aPridružen: 14. okt 2003Prispevkov: 45016Kraj: Planet LepoteStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2012 21:20
Povezava do prispevka
lilja4ever je napisal/a

Jaz sem imela včeraj pri aktivnostih 6/7, danes pa imam 5/7. smiley

OMG.smiley Sicer je to zelooo stestirano in mislim, da pravilno šteje - bom pa vseeno rekla, naj še malo preverijo (razen, če je morda odštelo odprtje nove teme, če si jo slučajno odprla, ker to ne bi smelo biti poleg? Če ne, pa nič jasno.smiley)

Sicer pa: pohvalno in super te je več brati.smiley

A health and beauty freak.
0
Nazaj na vrh
lilja4ever
Starost: n/aPridružen: 23. apr 2005Prispevkov: 2360Kraj: Somewhere around NothingStatus:Offline
Objavljeno: 7. dec 2012 22:17
Povezava do prispevka

 

Saj nima veze, haha. Nič nisem odpirala. smiley

Ja, hvala! smiley

I think your whole life shows in your face and you should be proud of that. - Lauren Bacall
0
Nazaj na vrh
Akasha
Starost: n/aPridružen: 12. okt 2004Prispevkov: 7649Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 8. dec 2012 13:35
Povezava do prispevka

Jaz jih imam 4/6. Sem komentirala na globalnem zidu, likala objave na forumu, odprla debate, komentirala in lajkala clanek/novico, postala sliko in yt video...edino KMM ocene še nimam, ker čakam, da se bo dalo dodati izdelke, da naredim cel paket ocen.

Kaj mi zdaj še manjka razen KMM ocene? (se nekaj mora biti)

 

A profil moram imeti 100% izpolnjen? (nočem dajati več info, kot sem jih že)

THE SPIRIT OF FIRE !!!
0
Nazaj na vrh
MeiMei
Starost: 118Pridružen: 26. jan 2009Prispevkov: 3084Kraj: Here and now.Status:Offline
Objavljeno: 8. dec 2012 13:49
Povezava do prispevka

Tiste, ki vam še vedno kaže x/7, dajte osvežit stran z f5 ali se odlogirat in ponovno logirat. Aktivnosti je samo šest (kolikor vem) in če vam kaže 7, nimate "posodobljene" verzije.

 

 

I do yoga so that I can stay flexible enough to kick my own arse if necessary.

Pain is inevitable. Suffering is optional.
0
Nazaj na vrh
sedora
Starost: n/aPridružen: 5. mar 2012Prispevkov: 468Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 10. dec 2012 15:09
Povezava do prispevka
Tanja je napisal/a

Sicer pa da vam malo namignem: 'sedma' akcija je smešno lahka in pred nosom ... na vstopni strani npr.smiley

 

Khm. Pomislila sem, da je to mogoče uporaba iskalnika. Pa ni. smiley Let's keep on lookin'!

0
Nazaj na vrh
Pandica
Starost: 32Pridružen: 28. sep 2007Prispevkov: 338Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 11. dec 2012 1:42
Povezava do prispevka

Mah, jaz sem šla že kar po vrsti in poklikala vse kar se da, od enega kota do drugega kota ekrana, in je še vedno 5/6, tako da res ne vem več ... Sem že kar obupala smiley Upam da bom po nesreči odkliknila tudi šesto, enkrat do konca nagradne igre ... smiley

0
Nazaj na vrh
Minta
Starost: 43Pridružen: 21. jan 2010Prispevkov: 825Kraj: Sever EvropeStatus:Offline
Objavljeno: 11. dec 2012 11:56
Povezava do prispevka

Jaz imam že več kot dovolj točk, zadnje akcije pa kar ne najdem... smiley

Kaunis on joka kauniisti tekee.
0
Nazaj na vrh
MeiMei
Starost: 118Pridružen: 26. jan 2009Prispevkov: 3084Kraj: Here and now.Status:Offline
Objavljeno: 11. dec 2012 12:17
Povezava do prispevka

Pa ste res poskusile vse? Čisto vse?

I do yoga so that I can stay flexible enough to kick my own arse if necessary.

Pain is inevitable. Suffering is optional.
0
Nazaj na vrh
Minta
Starost: 43Pridružen: 21. jan 2010Prispevkov: 825Kraj: Sever EvropeStatus:Offline
Objavljeno: 11. dec 2012 15:36
Povezava do prispevka

Mislim, da sem poskusila, ali pa mi ne pade na pamet. smiley Nikakor pa nočem na silo klikati všečkov samo zaradi všečkanja samega, ali objavljati itd., samo da bi dobila več točk/dodatno akcijo. 

Kaunis on joka kauniisti tekee.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Nagradna igra ob prenovi PL 2012!
Stran 5 od 38
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo