Zanima me ali ste v nosečnosti kaj trpele zaradi glivičnega vnetja nožnice? Jaz sem v prvem trimesečju in od včeraj čutim, da me je okoli nožnice začelo pečti in srbeti izmenično. Ginekologa imam šele žez tri tedne, saj vem če bo slabše bom itak morala poklicati prej, ampak me vseeno zanima kako ste ostale reševale to težavo? A je takšno vnetje lahko nevarno za plod?
Jaz teh problemov v nosečnosti sicer nisem imela, so mi pa punce povedale, da zdravniki predpišejo canesten... na tvojem mestu bi vseeno poklicala ginekologinjo in se dogovorila za pregled (če bi mene fajn srbelo ne bi čakala 3 tedne).
"Dve stvari sta brezmejni: vesolje in človeška neumnost. Za vesolje nisem povsem prepričan".(Einstein)
Ja, pojdi k zdravniku. Dobila boš vaginalne tablete canesten in tvojih težav bo dobesedno v dnevu konec. Ne se pacat in mučit, če je za to preprosta rešitev.
How do you shoot the devil in the back? What if you miss?