Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

viktorji 2004

Pojdi na stran 1 , 2 , 3
tanjal
Starost: 69Pridružen: 21. okt 2003Prispevkov: 5870Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2004 9:28
Povezava do prispevka





ne morem, da ne bi. helena blagne (ki jo odkrito rečeno sploh ne prebavljam) me je presenetila. bila je fantastična, upa si biti ekstravagantna tako, kot nobena druga. vidi se, da za svojo popularnost dela, ne samo dela - gara. dobra je bila!

tanjal
0
Nazaj na vrh
Cokoladna
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 1919Kraj: VrhnikaStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2004 9:31
Povezava do prispevka

meni helenca nikoli ni bila všeč.


A je kje kakšna slikca? jaz namreč slovenskih prireditev niti slučajno ne morem gledati,ker so vse po vrsti obupne.Edino kar gledam,so razna lepotna tekmovanja.

življenje je cukrček!
0
Nazaj na vrh
Kazi
Starost: n/aPridružen: 23. okt 2003Prispevkov: 2457Kraj: DolenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2004 9:33
Povezava do prispevka
Joj men je bil Jure (voditelj) takooooo smešen.... Take fore da dol padeš. Ful huda mi je bla avtohtona slovenska afriška muzika, pa Joly in Mutola... Prvič, da mi je blo neki všeč, kar je spacala slovenska televizija.
Cute but psyho...things even out
0
Nazaj na vrh
Saša
Starost: n/aPridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 1763Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2004 9:36
Povezava do prispevka

Kazi je napisal/aJoj men je bil Jure (voditelj) takooooo smešen.... Take fore da dol padeš. Ful huda mi je bla avtohtona slovenska afriška muzika, pa Joly in Mutola... Prvič, da mi je blo neki všeč, kar je spacala slovenska televizija.


Se podpišem po tole.


Res sta bila dobra in bila je prva slovenska oddaja, da se nisem dolgočasila zraven. Sicer je pa Tone Partljič napisal scenarij in potem je logično, da je bilo uredu.

0
Nazaj na vrh
Petra
Starost: 43Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 6817Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2004 9:39
Povezava do prispevka
Prireditve nisem spremljala v celoti, ker mi je kaj takega že apriori, sem pa slučajno naletela na njegovo petje Afriške muzike in potem seveda z "enim učom" spremljala do konca Se strinjam s Sašo, da sta bila oba enkratna
0
Nazaj na vrh
samsara
Starost: 52Pridružen: 7. dec 2003Prispevkov: 4656Kraj: PtujStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2004 9:39
Povezava do prispevka
Jaz sem gledala ponovitev, ker sem bila v soboto, saj veste, kje!  In je bilo prav zanimivo, res, prvič po dolgem času...
0
Nazaj na vrh
Lenči
Starost: 42Pridružen: 19. okt 2003Prispevkov: 5979Kraj: ..........Status:Offline
Objavljeno: 22. mar 2004 10:03
Povezava do prispevka

Jaz sem tudi gledala ponovitev in moram priznat, da je bila prireditev enkratna, seveda po zaslugi Tjaše in Jureta. Prva ob kateri se nisem dolgočasila zraven. Edino Svetlana Markarovič in Elza Budau sta malo pokvarili, nista se znali obnašati, ne nič povedati. Elza B. Se je še zahvaliti skoraj pozabila.


Najbolj mi je bila všeč Juretova Afriška pesem in oponašanje Joli in  Mutole.


Čeprav nisem Helenina fanica, mi je bila odlična. Še vedno zna narediti šov. Najbrž se je Simona W. pod odrom kar zvijala od zavisti, ko pa sta taki "tekmici".

0
Nazaj na vrh
Andy
Starost: n/aPridružen: 27. okt 2003Prispevkov: 9911Kraj: in paradiseStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2004 10:13
Povezava do prispevka

quote:a223c6b371="Saša"


Kazi je napisal/aJoj men je bil Jure (voditelj) takooooo smešen.... Take fore da dol padeš. Ful huda mi je bla avtohtona slovenska afriška muzika, pa Joly in Mutola... Prvič, da mi je blo neki všeč, kar je spacala slovenska televizija.


Se podpišem po tole.


Res sta bila dobra in bila je prva slovenska oddaja, da se nisem dolgočasila zraven. Sicer je pa Tone Partljič napisal scenarij in potem je logično, da je bilo uredu.


Se strinjam s Kazi in Sašo. Tudi sama sem gledala ponovitev (sicer ne v celoti) in moram reči, da so se vsi zelo potrudili. Prireditev je bila zelo zabavna, pa Joly in Mutola . Vse čestitke g. Partljiču - res enkraten scenarij in Juretu in Tjaši!

0
Nazaj na vrh
tanjal
Starost: 69Pridružen: 21. okt 2003Prispevkov: 5870Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2004 10:33
Povezava do prispevka





jaz sem bila tako presenečena pri heleni, da sem na ostalo čisto pozabila. ja res je, jola in mutola sta bili fantastični! jure je perfekten, le kje se je do sedaj skrival? jaz sem ga videla samo v mišnici.

tanjal
0
Nazaj na vrh
nina
Starost: n/aPridružen: 18. okt 2003Prispevkov: 2384Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2004 10:48
Povezava do prispevka
Ponavadi so bili Viktorji bolj dolgocasni kot ne,ampak teli so bili pa res zabavni,zasluga gre voditeljema,ful sta dobro speljala vse skupaj. Ene parkrat sem se skoraj do solz nasmejala
0
Nazaj na vrh
Bernarda
Starost: n/aPridružen: 12. mar 2004Prispevkov: 145Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2004 10:49
Povezava do prispevka

Tako lepo kot sem se imela ob gledanju tokratnega Viktorja, se nisem ob gledanju kake slovenske oddaje ŠE NIKOLI. ODLIČNO!


Tudi sama ne "prebavljam" Helence, ampak tokrat je bila ODLIČNA! Vsem nam, ki smo jo dajali v nič, je dokazala svoj VISOKI PROFESIONALIZEM  IN ODLIČNO PETJE! Čestitam ji!


In čestitam tudi vsem ostalim, Juretu - voditelju, (umetniku improvizacije), Partljiču za okvirni scenarij, ženski voditeljici pa zato, ker je Jureta podpirala ravno toliko, kolikor je potreboval in se ni silila v sopredje, skratka fino sta bila uigrana.


Še je upanje za slovensko zabavno ustvarjalno sceno! To je jasno pokazala tokratna podelitev Viktorjev. Samo prave ljudi je treba zraven spustit! Mišo Molk pa upokojit, ker za resno vodenje svojega resorja na slovenski televiziji zagotovo ni primerna!  Naj hodi na svoje plastične podvige, ustvarjalno delo pa naj prepusti SPOSOBNIM!


Kar zadeva pa Svetlane in Elze: mislim, da je Elzo zmedla Svetlana, ki je hotela sicer dobro, a je pozabila, kaj je pravzaprav bistvo njunega nastopa na odru. Elza se mi je kar malo zasmilila.


lp, Bernarda

0
Nazaj na vrh
tanjal
Starost: 69Pridružen: 21. okt 2003Prispevkov: 5870Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2004 11:02
Povezava do prispevka





meni se zdi, da je svetlana kljub vsemu spoštovanju do nje, malo zmedena. lp.

tanjal
0
Nazaj na vrh
barbara
Starost: n/aPridružen: 20. okt 2003Prispevkov: 3282Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2004 13:28
Povezava do prispevka

Po DOOOOOOLGEM času ena slovenska prireditev, ki sem jo dejansko lahko gledala!


Na začetku sem rekla, da malo iz firbca pogledam, potem pa je bilo presenetljivo dobro! Sem že na začetku rekla, da bo spet tako sr... kot lani- matrix pa to , pa me je res presenetilo!


Vse pohvale voditeljema- Jure je res bil za umret, ko je oponašal Joli pa Mutolo, sem se skoraj polulala od smeha!


Helena me je tudi presenetila, ampak, saj je že večkrat dokazala, da RES zna peti in da je profesionalka- pa mi sicer gre ful na živce. Mene je ful presenetila že, ko je pela z Demolition Group.


Mi pa je šla na živce edino muzika, ki je bila, ko je nagrajenec prihajal na oder- aaaarrrghh

0
Nazaj na vrh
Tea1
Starost: 50Pridružen: 4. feb 2004Prispevkov: 2803Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 22. mar 2004 13:55
Povezava do prispevka
Jaz pa nisem gledala!
0
Nazaj na vrh
darja.
Starost: 42Pridružen: 17. okt 2003Prispevkov: 2705Kraj: V ekonomiji...Status:Offline
Objavljeno: 22. mar 2004 15:23
Povezava do prispevka
jaz tud lahko rečem da vsa čast scenaristom, voditeljema, Heleni Blagne, itd. To je bila prva slovenska prireditev, kjer smo se po moje vsi nasmejali.

želva, je ukinjena, je šla prepočasi ;)
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
viktorji 2004
Stran 1 od 3
Pojdi na stran 1 , 2 , 3
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.