Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Ličenje oči

Pojdi na stran 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20
Ic3PrIncZ
Starost: 39Pridružen: 9. okt 2004Prispevkov: 3133Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2010 22:36
Povezava do prispevka
Se mi je zdelo da so bolj izbočene, pa nisem vedela če sem rpav razumela.
Nisem mislila da imam kombinacijo obeh, ker vbistvu sigurno nimam prominentrnih. Mislim da so kar navadne almond, brez kakih posebnosti.
Light travels faster than sound! This is why some people appear bright until you hear them speak.
0
Nazaj na vrh
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2010 22:41
Povezava do prispevka
Navy, obrvi si že od vedno sama oblikujem. Mislim, da sem nekaj pisala tudi v temi o oblikovanju obrvi. Če te še kaj zanima, lahko tam vprašaš

Meni se tudi dozdeva, da se prominent in almond eyes izključujejo
Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 2. feb 2010 23:31
Povezava do prispevka

KrvavaMeri je napisal/aJaz bi tako izgledala, kot da imam oči na zadnjem delu lobanje in ne zgolj kakšen cm noter.

Meri in madera, zdaj sem se pa tako nasmejala iz vajinih opisov oči, fenomenalno .

Jaz pa sem druga skrajnost...se mi že pri odprtem očesu vidi kompletna veka (no ok tričetrt veke). Če sem prav razumela je to potem prominent. A se potem tukaj poudari crease s temno senco? Sem enkrat nekaj probavala in se mi je zdelo kar kul, sem pa drugače (še vedno) totalni amater kar se tiče senčenja oči.
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
KrvavaMeri
Starost: 36Pridružen: 5. nov 2007Prispevkov: 7853Kraj: Zagorje ob SaviStatus:Offline
Objavljeno: 3. feb 2010 0:38
Povezava do prispevka
Vsaj nekoga zabava, da nimava normalnih oči.  Just kidding. Vse oči so čudovite in imajo svoj čar.

- Mogoče imaš normalne oči samo s precej globoko gubo. V tem primeru je jaz ne bi dodatno poudarjala. Bi dala najtemnejše senčilo zgolj na zunanje dele oči, tako za definicijo ali barvo, če bi uporabljala bolj žive barve.
- Če pa imaš prominent oči, lahko poudariš gubo, če hočeš globlji pogled. Če hočeš, da oči niso tako izrazite, s temnejšim senčilom senčiš premično veko. S tako obliko lahko narediš marsikaj. No, edino zelo svetlih in svetlečih senčil na premični veki se izogni. Se mi zdi, da ta oblika oči zažge s smokey videzom. Ali pa pin up, ker je veka tako lepo zaobljena na zrklu in liner izgleda prav čudovito.

Sicer pa ... če so ti všeč nesenčene oči, kar nadaljuj tako. Saj ni nikjer pravila, da je potrebno imeti več senčil na očeh. Najlepše smo s tistim, kar znamo samozavestno nositi. In sploh ne dvomim v to, da imaš čudovite oke.
mejkap - blog o ličenju
0
Nazaj na vrh
estelle
Starost: 38Pridružen: 30. maj 2008Prispevkov: 3817Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. feb 2010 8:29
Povezava do prispevka
Zdaj pa mi je vse jasno!
Najlepša hvala Meri!!! 
"As we advance in life it becomes more and more difficult, but in fighting the difficulties the inmost strength of the heart is developed." -
-- Vincent Van Gogh
0
Nazaj na vrh
madeira*
Starost: 41Pridružen: 16. apr 2007Prispevkov: 4877Kraj: Pri morjuStatus:Offline
Objavljeno: 30. mar 2010 22:22
Povezava do prispevka
Zadnje čase nekako ne vem, kaj naj počnem s spodnjo veko  No, v bistvu ne vem, ali naj jo poudarjam ali raje ne

Če naredim črto ob spodnjih trepalnicah, jo naredim samo na zunanjem delu in jo malo potegnem navzven, da optično povečam oko. Ampak včasih se mi zdi, da si s tem "vlečem" oko navzdol. Bi si ga raje navzgor povlekla 
Vse, kar Kanibal napiše, + 1. :D
0
Nazaj na vrh
saska85
Starost: 39Pridružen: 20. apr 2008Prispevkov: 409Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 14. jun 2010 14:48
Povezava do prispevka
Madeira, odvisno kakšno obliko oči imaš...Če imaš velike ali pa cat eye, potem si mirno lahko narediš spodaj črtico - lahko je zelo očitna, lahko pa si jo malce zasenčiš, pa boš imela smokey eyes Smile Če imaš pa majhne oči, pa opažam, da zelo dobro deluje tale trik: barvico potegneš do sredine (jo malce zasenčiš; seveda pa moram malce barvice dat tudi na zgornjo veko-ampak ne preveč) in to je to. Oči res zgledajo večje...
 
Ampak včasih se mi zdi, da si s tem "vlečem" oko navzdol. Bi si ga raje navzgor povlekla 
 
 
Potem ti svetujem,, da se malce poigraš z barvico in jo potegneš še višje, ne navzven, ampak gor (kot npr. Amy Winehouse), pa boš vidla, če bo kej boljš Big smile
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Ličenje oči
Stran 20 od 20
Pojdi na stran 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
V razvitih državah se pomanjkanje vitamina B12 običajno pojavi pri dojenih otrocih, katerih matere so vegetarijanke ali veganke.