Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Orbitrek - koliko časa?

rojica
Starost: n/aPridružen: 12. jun 2004Prispevkov: 9Kraj: JeseniceStatus:Offline
Objavljeno: 29. avg 2004 14:37
Povezava do prispevka
Pozdravljene!!

Imam eno vprašanje pa ne vem, ali spada pod ta forum. Namreč kupila sem si orbitrek in na njem pridno vadim. Res. Vsak dan najmanj 15 minut. (Verjemite, da je to zame res uspeh - vsak dan stopiti na orbitrek namreč). Problem pa je naslednji. S prijateljico sva se pogovarjali in ona je dejala, da pač po 15 minutah pravzaprav nisem še čisto nič storila za svoje telo. Meni, da bi morala vsak dan biti gor najmanj pol ure, da bi se poznal kakšen efekt. Trdi, da telo začne kuriti maščobe šele po dobre pol ure. In še orbitrek bi morala "gont" z vso močjo, ki jo imam. No, potem bi lahko po minuti, dveh odpovedala.

Jaz orbitrek gonim s takšnim tempom, da na njem lahko zdržim vsaj 10-15 minut. Res pa je, da sem šele na začetku ter da se mi kondicija počasi nabira. Vendar mislim, da je tudi tistih 15 minut nekaj dobrega za moje telo in da bi se tudi to moralo nekje poznati. Torej, mogoče se motim, ampak bi mi lahko katera to stvar malce razložila? A je res potrebno vsak dan biti najmanj pol ure na orbitreku?

Hvala
0
Nazaj na vrh
Sinthija
Starost: n/aPridružen: 12. maj 2004Prispevkov: 9772Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. avg 2004 14:51
Povezava do prispevka
Vsako gibanje, pa četudi 10 min na dan, je boljše za telo kot pa nič gibanja. Tudi, če si samo 15 min na orbitreku, porabiš nekaj kalorij. In hujšanje pomeni, če več kalorij porabiš kot spraviš vase. Je pa res, da če si samo 15 min na orbitreku, boš rabila dalj časa, da se bo poznal kak efekt.

Sicer pa je tudi za zdravje dobro, da vsaj malo poženeš srce. Boljše se gibat 15 min, kot pa ce dan samo sedet na riti.
"Najlepši okras ženske je ljubezen. Najlepša oblačila na ženski pa so roke moškega, ki ga ljubi."
0
Nazaj na vrh
andreya
Starost: -14Pridružen: 28. mar 2004Prispevkov: 3715Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 29. avg 2004 14:54
Povezava do prispevka
Sem enakega mnenja. Bolje 15 min, kot nič.
0
Nazaj na vrh
Thalia
Starost: 40Pridružen: 6. avg 2004Prispevkov: 828Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 29. avg 2004 15:10
Povezava do prispevka
Rojica tud pretiravat ne smeš. Sicer pa probi bit na Orbitreku zjutri. To požene metabolizem.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Orbitrek - koliko časa?
Stran 1 od 1
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
S čokolado obloženi malinovi grižljaji z arašidovim maslom so božanska poslastica, ki bo potešila željo po sladkem.