Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

100% Pure naravna linija izdelkov [nega obraza]

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Bonbonchy
Starost: n/aPridružen: 11. jan 2007Prispevkov: 1097Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2008 15:08
Povezava do prispevka
Je že katera sprobala naravno linijo kozmetike 100 % Pure? Sicer je kar precej draga, vendar tele zadevce izgledajo tako mikavno, da po moje bom kar naredila en ovinek do trgovince danes :).

Zadevce pa so na ogled tukaj.


Naslov sem dopolnila.
Moderatorka Lai Ming


Popravljena povezava.
Tanja

0
Nazaj na vrh
Dow*
Starost: n/aPridružen: 19. avg 2006Prispevkov: 2794Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 30. okt 2008 15:29
Povezava do prispevka
Si jih že nekaj časa samo preko spleta ogledujem, potencialno me zanima samo krema z spf (mislim da je granatno jabolko). Moram enkrat v Lj. tole v živo pogledat.
Če boš šla poročaj, pa povej če dajejo kaj testerjev. Smile
Hell is other people - Jean Paul Sartre
0
Nazaj na vrh
tejka
Starost: n/aPridružen: 21. mar 2004Prispevkov: 102Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 1. nov 2008 0:13
Povezava do prispevka
no,jst sem se v kozmetiko 100%pure zaljubila.kreme niso drage, imajo odlične sestavine, na koži se obnesejo naravnost vrhunsko.prav tako mi totalno odgovarjajo mineralni pudri, pa senčke ,...dobiš testerjev koker češ, lepo ti našpricajo kremice v pastične kozarčke in tojeto.štacuno imajo pa mal naprej od ledinske gimnazije, če greš proti ilircu ali kc.ju.
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 1. nov 2008 8:43
Povezava do prispevka
Jaz sem preizkusila Mehurčke za umivanje obraza. So odlični, popolno očistijo tudi MU. Kože po uporabi ne zateguje in je navlažena. Edini problem je, da odpada dozirni pokrovček in se ti lahko cela vsebine izlije.
Krema z granatnim jabolkom in UV zaščito je takisto odlična. Primerna za mešano kožo, tudi normalno in občutljivo. Takoj se vpije in ni komedogena.
Encimski piling je v prahu, pomešan z glino. Zelo nežen, tudi za občutljivo kožo, učinek enak kot pri AD encimskem pilingu. Priporočam.
 
0
Nazaj na vrh
Tinka
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2005Prispevkov: 2751Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 1. nov 2008 9:13
Povezava do prispevka
tejka je napisal/a
no,jst sem se v kozmetiko 100%pure zaljubila.kreme niso drage, imajo odlične sestavine, na koži se obnesejo naravnost vrhunsko.prav tako mi totalno odgovarjajo mineralni pudri, pa senčke ,...dobiš testerjev koker češ, lepo ti našpricajo kremice v pastične kozarčke in tojeto.štacuno imajo pa mal naprej od ledinske gimnazije, če greš proti ilircu ali kc.ju.

Pudri in senčke so iz druge linije, najbrž si mislila Alima Pure.
Jaz še čakam testerje, bi rada to kremo, ki jo Sonja omenja, preizkusila.

0
Nazaj na vrh
tejka
Starost: n/aPridružen: 21. mar 2004Prispevkov: 102Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. nov 2008 23:26
Povezava do prispevka
jp, alimo , ja sem mislila.majo pa tud glosse od 100%pure,pa maskari,...no, se mi zdi, da čez ene 10 dni dobijo novo pošiljko in če ne prej(štacuna je skor pred mojimi vrati, kar je precej skušnjavotvorno) ,takrat spet prestopim prag.jst jih bom definitivno zamenjala za suki.mi bolj paše.
0
Nazaj na vrh
Tinka
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2005Prispevkov: 2751Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 5. nov 2008 9:50
Povezava do prispevka
Drugi dan preizkušam kremo z granatnim jabolkom in mi je zaenkrat zelo všeč. Hitro se vpije, je dobra osnova za puder.
Glose pa dobijo v roku 14 dni (tako so mi sporočili sinoči), zdaj imajo le 4 barve.
0
Nazaj na vrh
ejka
Starost: 40Pridružen: 22. okt 2008Prispevkov: 31Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. nov 2008 11:22
Povezava do prispevka
Zanima me, če je katera že poskusila njihov tonik z belim čajem in vrtnico? Iščem zamenjavo za Sukijev white willow, ki je odličen, a žal zelo drag. Še posebej bi bilo super, če bi ju lahko katera primerjala.
0
Nazaj na vrh
karmy12
Starost: 42Pridružen: 11. okt 2008Prispevkov: 47Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. nov 2008 17:29
Povezava do prispevka
ejka je napisal/aZanima me, če je katera že poskusila njihov tonik z belim čajem in vrtnico? Iščem zamenjavo za Sukijev white willow, ki je odličen, a žal zelo drag. Še posebej bi bilo super, če bi ju lahko katera primerjala.
 
Pozdrav!
 
Jaz ga imam in zelooo lepo diši . Žal pa nimam izkušenj z Sukijevim tako, da žal ne morem primerjat. Sem pa zadovoljna z njim.
 
Imam pa še Question
100% Pure Hranljiva krema iz granatnega jabolka s SPF20
 
Sem zelo zadovoljna z izdelki. Priporočam
 
Lp,
 
0
Nazaj na vrh
bubu81
Starost: 42Pridružen: 24. sep 2008Prispevkov: 195Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. nov 2008 18:27
Povezava do prispevka
Za kakšno kožo pa je primerna tale krema z granatnim jabolkom? Je samo vlažilna ali tudi kaj hranilna? Jaz rabim eno hranljivejšo kremo za čez dan, naročila sem testerčke od Aubrey Organics, samo me je tale tudi pritegnila...
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 7. nov 2008 18:36
Povezava do prispevka
Krema z granatnim jabolkom je samo vlažilna. Primerna je za normalno, tudi mešano kožo. Hitro se vpija.
0
Nazaj na vrh
bubu81
Starost: 42Pridružen: 24. sep 2008Prispevkov: 195Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. nov 2008 18:38
Povezava do prispevka
Aha, potem za mene verjetno ne bo, vsaj za pozimi ne. Jo bom pa preizkusila spomladi, ko bo kriza z izušeno kožo mimo, ker izgleda prav njami... Smile
0
Nazaj na vrh
Tinka
Starost: n/aPridružen: 27. mar 2005Prispevkov: 2751Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. nov 2008 18:48
Povezava do prispevka
Meni se krema z granatnim jabolkom zdi več kot samo vlažilna, je tudi nekoliko hranljiva (tako jo tudi imenujejo: 100% Pure Hranljiva krema iz granatnega jabolka s SPF20 (59ml). Primerna se mi zdi za normalno do suho kožo.
0
Nazaj na vrh
bubu81
Starost: 42Pridružen: 24. sep 2008Prispevkov: 195Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 7. nov 2008 18:57
Povezava do prispevka
Očitno se bom morala dokopati do kakšnih testerčkov... Sonja in Tinka, hvala obema! Kaj pa krema za obraz proti staranju z Acai jagodami, jo je katera preizkusila? Pri njej me malo skrbi edino kakavovo maslo, ker imam kožo zelo nagnjeno k mašenju por... Unhappy
0
Nazaj na vrh
.:sonja:.
Starost: 42Pridružen: 21. okt 2004Prispevkov: 7366Kraj: VelenjeStatus:Offline
Objavljeno: 8. nov 2008 8:45
Povezava do prispevka
Krema z acai jagodami je pa precej bolj mastna kot granatno jabolko.
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
100% Pure naravna linija izdelkov [nega obraza]
Stran 1 od 8
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:
Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo
Zvezdnice, kot so Jennifer Lawrence, Kate Hudson, Serena Williams in Emma Stone so na rdeči preprogi zažarele v (kot) poročnih oblekah.