Prijava
Registracija Pozabljeno geslo

Forum

Ponavljanje ali pavziranje

Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Eliana
Starost: 38Pridružen: 13. maj 2006Prispevkov: 60Kraj: KškoStatus:Offline
Objavljeno: 3. avg 2007 17:25
Povezava do prispevka
Nisem vedela kam bi dala to temo, pa sem se odločila, da kar sem.
Končujem drugo leto na faksu in ne vem ali mi bo uspelo opraviti vse izpite. Zato bi vas prosila, če bi mi lahko svetovale kaj naj storim v tem primeru- pavziram ali ponavljam letnik Zelo bi vam bila hvaležna za vsako informacijo.
Z besedo predaja človek človeku svoje misli, z umetnostjo pa ljudje drug drugemu predajajo čustva.
0
Nazaj na vrh
Moxy
Starost: 37Pridružen: 7. nov 2006Prispevkov: 4127Kraj: glava v Slo/srce v UkStatus:Offline
Objavljeno: 3. avg 2007 18:15
Povezava do prispevka
Jaz bi ti svetovala ponavljanje - še vedno boš imela status ter vse bonitete, medtem ko pri pavziranju izgubiš bone in zavarovanje...

Nutty as squirrel poo :D !



RockYou PhotoFX - Get Your Own


Liam - olupim te pojem te, nikomur te ne dam <3
0
Nazaj na vrh
Ic3PrIncZ
Starost: 39Pridružen: 9. okt 2004Prispevkov: 3133Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. avg 2007 18:16
Povezava do prispevka
Pomojem je bolje če ponavljaš, odvisno tudi od tvojih namenov. Če ponavljaš imaš vseeno zavarovanje, se ravno tako vpišeš v letnik, brez probema delaš preho študenta... Če pa pavziraš, pa mislim da se vse malo zaplete. Naj ti kko z več izkušnjami to malo bolj podrobno razloži.
 
Pa imaš kakšne pogoje za izpolnit, da boš ponavljala?
Light travels faster than sound! This is why some people appear bright until you hear them speak.
0
Nazaj na vrh
Moxy
Starost: 37Pridružen: 7. nov 2006Prispevkov: 4127Kraj: glava v Slo/srce v UkStatus:Offline
Objavljeno: 3. avg 2007 18:18
Povezava do prispevka
Btw Eliana, jaz sem letos pavzirala in ti lahko vse razložim o tem na ZS, če želiš

Nutty as squirrel poo :D !



RockYou PhotoFX - Get Your Own


Liam - olupim te pojem te, nikomur te ne dam <3
0
Nazaj na vrh
Eliana
Starost: 38Pridružen: 13. maj 2006Prispevkov: 60Kraj: KškoStatus:Offline
Objavljeno: 3. avg 2007 19:06
Povezava do prispevka
Kolikokrat pa lahko sploh ponavljaš v času štuija?
Ja Moxy, zelo bi ti bila hvaležna če bi mi vse skupaj razložila.
Z besedo predaja človek človeku svoje misli, z umetnostjo pa ljudje drug drugemu predajajo čustva.
0
Nazaj na vrh
Ic3PrIncZ
Starost: 39Pridružen: 9. okt 2004Prispevkov: 3133Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. avg 2007 19:15
Povezava do prispevka
Mislim, da lahko samo 1x.
Light travels faster than sound! This is why some people appear bright until you hear them speak.
0
Nazaj na vrh
Moxy
Starost: 37Pridružen: 7. nov 2006Prispevkov: 4127Kraj: glava v Slo/srce v UkStatus:Offline
Objavljeno: 3. avg 2007 19:17
Povezava do prispevka
Enkrat ponavljaš in enkrat pavziraš
Eliana, če želiš, ti vse jutri razložim, (razen, če me ne bo katera prehitela), zdaj pa res pičim

Nutty as squirrel poo :D !



RockYou PhotoFX - Get Your Own


Liam - olupim te pojem te, nikomur te ne dam <3
0
Nazaj na vrh
riry
Starost: n/aPridružen: 8. apr 2005Prispevkov: 357Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. avg 2007 19:24
Povezava do prispevka
Izkoristi možnost ponavljanja...ker absolventa itak več ne podaljšujejo, tako da si vsaj s tem zagotovi neko podaljšanje...dosti znancev obžaluje, da niso ponavljali v času študija, ker so jim pol toliko komplicirali z absolventom...poleg tega moraš plačevat izpite, če pavziraš...raje ponavljaj, naredi vse izpite za nazaj, za sproti in če vam dovolijo še kakega za naprej...mogoče lahko celo obiskuješ predavanja za višji letnik (odvisno kaj študiraš, jaz sem imela to možnost, ko sem ponavljala) in imaš potem že vse zapiske lepo uštimane, pa boš potlej lahko v naprej delala izpite za višji letnik (npr. ponavljaš drugi letnik, hodiš na predavanja za tretji in potem, ko boš v tretjem tudi uradno greš že kar na izpite, ne?)

srečno!
0
Nazaj na vrh
Ic3PrIncZ
Starost: 39Pridružen: 9. okt 2004Prispevkov: 3133Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 3. avg 2007 19:48
Povezava do prispevka
Kaj da ne podaljšujejo absolventa. A ni to odvisno od fakultete?
Jaz bom ravno letos prvič vpisala absolvena, pa ker še nisem nikoli ponavljala, mi bodo naslednje leto brez problema absolventa podaljšali za celo leto. Vsaj tako so v referatu povedali moji sošolki pred par dnevi.
 
Drugače je pa res, da pač izkoristiš to leto ko ponavljaš. Zmeni se z preofesorji, če lahko opravljaš vaje (če jih imate), hodiš na predavanja in potem poizkusi naresti čim več izpitov, ali pa vsaj kakšnega, da ti bo naslednje letop lažje.
Light travels faster than sound! This is why some people appear bright until you hear them speak.
0
Nazaj na vrh
riry
Starost: n/aPridružen: 8. apr 2005Prispevkov: 357Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. avg 2007 20:55
Povezava do prispevka
Na filozofski so že lani to mal poostrili...namreč do sedaj je veljalo, da če nisi nikoli ponavljal so ti avtomatsko podaljšali absolventa za celo leto...sedaj pa samo s prošnjo in še to za samo pol leta...poleg tega, da je treba to prošnjo plačat (prej je bilo zastonj)...tako da ja....bo res odvisno od faxa Upam, da meni podaljšajo status
0
Nazaj na vrh
katey
Starost: 44Pridružen: 27. jul 2007Prispevkov: 3902Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 3. avg 2007 22:52
Povezava do prispevka
Jaz sem na filozofski fakulteti ponavljala prvi letnik, pa so mi vseeno podaljšali absolventa za pol leta, več tudi nisem prosila, s prošnjo, seveda, ampak so moral itak vsi prošnjo dat za podaljšanje, tud tisti, ki niso nikoli ponavljal. Prošnja je lani septembra koštala okrog 7000 sit. Vsaj kolikor jaz vem, so podaljšal absolventa vsem, ki so pravočasno oddali prošnjo, če so podaljševali prvič.
 
Drugače pa - tudi jaz priporočam najprej ponavljanje letnika, Eliana.
0
Nazaj na vrh
Maja85
Starost: n/aPridružen: 8. jun 2004Prispevkov: 1565Kraj: DolenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 4. avg 2007 0:43
Povezava do prispevka
Moxy je napisal/aEnkrat ponavljaš in enkrat pavziraš


Samo da te malo popravim ... pavziraš lahko, kolikorkrat hočeš, tudi 10x zapored. Ker pavziranje je enostavno posledica dejstva, da se ne vpišeš v višji letnik (tudi če imaš pogoje narejene). Finta je samo v tem, da ti po več kot dveh letih pavziranja faks lahko naloži dodatne izpite, če želiš nadaljevati študij. Torej se "splača" pavzirati največ eno do dve leti.
0
Nazaj na vrh
Ic3PrIncZ
Starost: 39Pridružen: 9. okt 2004Prispevkov: 3133Kraj: LjubljanaStatus:Offline
Objavljeno: 4. avg 2007 10:17
Povezava do prispevka
Tole o dodatnih izpiti pa prvič slišim
Light travels faster than sound! This is why some people appear bright until you hear them speak.
0
Nazaj na vrh
Maja85
Starost: n/aPridružen: 8. jun 2004Prispevkov: 1565Kraj: DolenjskaStatus:Offline
Objavljeno: 4. avg 2007 11:33
Povezava do prispevka
Jaz sem pa to že večkrat zasledila. Ni pa nujno, da se to zgodi; odvisno je od posamezne fakultete.
0
Nazaj na vrh
Anina
Starost: 122Pridružen: 15. jan 2006Prispevkov: 7001Kraj: n/aStatus:Offline
Objavljeno: 4. avg 2007 12:54
Povezava do prispevka
Hm, težko vprašanje. Jaz sem imela v 1.letniku možnost pogojnega vpisa v 2.letnik ali pa ponavljanje. Pa sem izbrala pogojni vpis. Čeprav izpitov za 2.letnik naj ne bi smela opravljati, dokler ne bi izpolnila vse pogoje za 1.letnik, so mi profesorji dovolili opravljati izpite.
Letos pa je situacija taka, da mi ne preostane drugega kot pavziranje.
Moxy, bom še tebe prosila, če mi lahko napišeš malo tvoje izkušnje, oziroma jih lahko napišeš kar na forum, verjamem, da nisem edina, ki jo zanima status pavzerja. Pa hvala
0
Nazaj na vrh
Pojdi na:
Ponavljanje ali pavziranje
Stran 1 od 21
Pojdi na stran 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6
Pojdi na stran:

Preberi še


Kozmetometer
Zadnje ocene
Zadnji izdelki
  • Tanja 19. mar 2023 20:52
    RES slabo, meni izsušuje kožo
  • Tanja 21. feb 2023 18:20
    Izvrsten, najboljši
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:25
    Svaljka se
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 12:05
    Ne preprečuje vonjav
  • [*jag0da*] 19. feb 2023 11:57
    Ne neguje
Forum
Zadnje objave
Najbolj brano
Trenutno dogaja
Izpostavljamo